Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Ještě než jsem otevřel toto vlákno s tím, že jsem viděl, že si reagoval ty, přesně jsem věděl, že bude nějaká taková reakce. Věc vkusu a názoru a mně se líbí celé to auto, bych bral všema deseti klidně výměnou za jakoukoliv škodovku kdybych měl na výběr. Subaru si jde svou cestou a dělá ještě relativně kvalitní auta. Jak uvnitř tak venku. Viděl si to video? O tom podvozku se Tvé O3 může jenom zdát a to to má 18tky kola. Nepotřebuje se podbízet lidem přehnaným marketingem, reklamou a zaplacenými novináři atd. Ale co ti budu povídat jako zarytému Šádovkařovi pro Tebe není žádné auto dost dobré, jen Škoda a koncern a kdyby Ti Kabáň  s celým tím týmem nasral do kufru, budeš povídat jak je to úžasné a jak jedině tak je to správné a nejlepší.  :kol-28: Strýce jsem měl stejných názorů jako ty, no on už naštěstí pomalu taky střízliví, ale tebe to asi nepustí. Přitom by stačilo tak málo, občas uznat, že i jiní můžou udělat pěkné auto. 

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Blázínku, koncern není špatnej, dělá pořád dobrá auta, ale není to to, co to bývalo. Už to pro mě není modla jakou bývala i Škoda. Hold asi moc chodím na škodahome a moc jezdím Rapidem. 

Ale pravdou je, že jako vždy člověka vytočit umíš, naštěstí jsem jel přebírat čistírnu, tak jsem se venku na vzduchu při vykládce uklidnil.  :kol-28:

A jak si přeješ umřít? Neodpovídej, vím. Ve Škodovce, aby se ti airbag naposled obtiskl o čelíčko a tys s otiskem slepice na čele mohl v klidu naposled vydechnout.  :kol-98:

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petře máš pravdu, koncern už není co býval, resp. Němci už nedělají jako kdysi... Ani Opel, BMW a Mergl není co býval... No ale zase uznej, jít si koupit Subaru s 1,6kou to bych musel padnout hoooodně na hlavu...ještě že nemám prachy a tím tyhle starosti [emoji23] [emoji23] [emoji23]

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já taky nemám prachy, 1,6ka se 125kw boxer. každý nehoní výkon. já jen napsal, že třeba mě se to auto líbí. RS O3 má výkon zase třeba, ale za stejné peníze to je to jediné co to má a jinak je to kostitřas s papundeklovými tapeci dveří. 

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem po dlouhé době vypnul rádio, to jsem dělat zřejmě neměl. Uplnej orchestr pazvuků, rezonancí a já nevím co ještě. Ze všech stran. Tohle fakt posrali, něco takového nepamatuji

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem po dlouhé době vypnul rádio, to jsem dělat zřejmě neměl. Uplnej orchestr pazvuků, rezonancí a já nevím co ještě. Ze všech stran. Tohle fakt posrali, něco takového nepamatuji

Hele hodne tu pises o tom vrzani :D, ja ac jsem prozrel, tak snad jako jedinou vadu jsem na o3 ani F3 nemel vrzani. Asi mely malo jeto. Musis me nekdy svezt. Jinak plastova palubka z principu bude vrzat. Bude vystavena pnuti jako torzni tyc (prenesene receno).

Mám řemen, ne řetěz, mě nic nepřeskočí...

Ten nepreskoci, jen se protočí nebo rupne :D

Ty si tedy žereš Clinťáku [emoji2] a já mezi tím neprošel emisema...[emoji33]

Cili v cajku, nech si doprogramovat rezim mereni emisi :D, kdybys jezdil do Skodovky na údržbu, tak bys ho uz mel.
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...