Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Ta Cupra je gut, ale ty laciné bílé pruhy ze silonu na sedačkách jsou strašné, to jsme tenkrát s Pancem oba konstatovali. Měli je udělat z kůže, ale šetřili, co říkal prodejce. Jo a na Cupru se čeká 9-10 měsíců.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prodejce objednal v březnu a v říjnu tu byla. čekali jsme na ni přesně 6 tydnu :) musíš umět. na RS 230 se čeká podobnou dobu... je to šílený.

 

tak ty pruhy nejsou ideální, ale zas tak to neurazí. Spíš by mě urazil u GTI performance nebo u RS 230 nižší seriovy vykon....

Editováno: , autor: kokta7
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem byl v Praze, tak jsem zajel do autorizáku opět :)...a povidám jim, aby si poslechli ten orchestr pazvuků a že už na to nemám nervy. Takže jsem jim řekl, že jim tam auto dám třeba na 14 dnů a ať se snaží a ty pazvuky zlikvidují. Řekli mi, že ok, že to bude trvat určitě tejden a víc. Také mi řekli, že O3 je sice uvnitř hezčí, ale shodli jsme se na tom, že materiály jsou méně kvalitní. Pač u OII mi nic nevrzalo. Obávám se, že ve stejném duchu šetření bude i Superb....Otázka je, co Seat. Co jsem koukal, tak u toho Leona je vzadu kurefsky málo místa, to OIII je na tom znatelně lépe. Nepsal někdo, že to má stejnej podvozek?

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím o podvozku, ale to že tady píšu už nevím jak dlouho, že o3 je stejný kostitřas jako Rapid a ty sis pořád básnil tu svou vychvalovačskou ať už v době kdy jsi O3 ještě neměl a nebo nyní ještě nedávno, je jiná věc. Bohužel, jako ve všem, musel si se přesvědčit sám, tvrdá realita. Jako poslední dobou ve vícero věcech. Takový už je náš Clintík, pořád si mele tu svou, za hrob by se hádal dokud nenarazí a nepřesvědčí se na vlastní kůži ( dehet vs. benzín, levný olejíček AS atd. atd.) No stejně bude tvrdit, že to neříkal, nebo že to říkal jinak a bla bla. No snad takhle časem nezkápnou i Tvé názory na Putina co by ochránce světového míru, to už by se pak totiž týkalo i mě. A teď k věci, řadu pazvuků Ti stejně neodstraní a ne-li Ti tím rozebíráním spíš nepřibudou další. Zbytečná věc dle mého, časem se budou přidávat nové nové, v rapidu vlákně by ses dozvěděl, jsou tam i tzv. lovci pazvuků co je všemožně odstraňují a stejně furt přibývají s časem nové. Já už to přestal řešit, pustím rádio - proto dodělávka zadní repo a jedu. jinak jsi jim mohl povědět o té hlavici řadící páky, ať si jí rovnou strčí do prdele. 

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cupra má dcc podvozek, v kombiku je vzadu dost místa....nafotim

 

To tedy opravdu nechápu, že je Cupra combi vzadu větší než FR combi...asi jiná kastle co? :D :D   Já dneska v FR combi od Seatu seděl...DCC podvozek má i FRko za příplatek

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nojo, ale když se na to vyseru uplně, tak budu jak v žebřiňáku :D :D   Jen ať se hoši starají, když to takhle posrali. To auto mě stálo majlant....

 

Zrovna jsem mluvil po horké lince půl hodiny s Ozim, má uplně stejné zkušennosti, naopak, zvuků ještě víc a má najeto snad 8-9 tis, jestli nekecám....což je tedy fakt na hovno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, to jsem tedy pekne zmatenej. No a ac je mi to trapne a budu jako Radius tak v patek prezouvam a ma mi prijed sestra ze synovcem na vikendovou navstevu. Tedy se omlouvam ale vyjimecne neprijedu. Stejne Clint uz me ma plne zuby ze mu hanim Skodu. No to by mu jeste nevadilo tolik , jako zjisteni, ze mam pravdu. [emoji23] [emoji12]

Editováno: , autor: Petrrr
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...