Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Hele Clinte klíďo. Co bych neuděl pro majitele O3 v nesmrtelným dechtu co nic nežere. ( protože je neustále v servisu). Jen si připrav ódu na benzínový motor. A ať to stojí za to. Jinak se moje Škodověnka urazí.

Ódu pak dám na FB. Tak ať si neuděláš ostudu.[emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23]

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím co bude, ale asi určitě 1,4 TSI 150k, byl jsem to projet a jelo to jako ten dvoulitr nafta.... ;)   Navíc potřebuju něco co nebude moc žrát a tenhle motor je fakt na spotřebu super. A na normální ježdění mi vyhovuje. Však Kačer taky ví, proč ho kupuje ;)  a prodal naftové RS-o :kol-47:   Maverick může vyprávět...jak je dobrej. Hlavně už nemá řetěz.

 

Bude to tzv. comeback k benzínu....Já vždycky trvdil, že kromě spotřeby má benzín jen samé positiva.....:)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mě stačí, jak jsem psal, už nezávodím a měl jsem ji možnost dvakrát vyzkoušet, jede to jako ten můj dvoulitr v naftě. Jde mi hlavně o spotřebu. Dokonce jsem měl pocit, že to jelo i lépe...ve vyšších rychlostech je totiž to TDI už dost mrtvé. Co by měl potom říkat Petrrr s kinderem....77kW

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Clinte to je jen pocit, protože TSI využívá větší spektrum otáček a jde víc točit, to že to má menší krouťák samozřejmě sám nepocítíš, to až po nalozeni. Každopádně je to hodně malý obsah motoru, ale menší auta jak ponožky, takže opravy po záruční řešit nebudeš [emoji6]

Já myslel že půjdeš do Leona... Já na něj mít,tak klidně dezertuju...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedavno Clint hovoril neco o kroutaku a jak ho citi a jak to jede lepe v kopci, lepe jak jeho predchozi 1.8 TSI atd. ted tady zase pise uplne neco jineho. Znama politika Clinta, nazory prizpusobuje, jak se mu to zrovna hodi do kramu.

Jinak vi nekdo neco o Panchovi, nejak se tu taky neobjevuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když mě se ten Leon moc nelíbí uvnitř, ta palubka je strašná a tapecy dveří to má beztak plast, jako oktávka. Zvenku je to auto docela pěkný, tedy ST-čko, ten hatch vypadá, jak kdyby myslivci nakopali prdel :D

 

Jo taky tomu chybí startování tlačítkem, startovat na klíček, to je krok zpět....jak si jednou zvykneš na tlačítko, tak klíček už nechceš, je to jak odemykat vrata od chlíva :) Nedělají ani vyhřejvané čelní okno....

 

Jinak v benzínu je ještě jedna volba reálná, tou je zase 1,8 TSI, ale má řetěz....to už prostě nedávám, hlavně potom, co mě tak vypekl. Další průser je jeho velká spotřeba, to už jsem si taky odvyknul :)

 

Dvoulitry TSI už ani neuvažuji, pro mě zbytečnost, vyšší pojistky, vyšší spotřeba a hlavně, vysoká cena. To prostě dávat už nehodlám. No a k TDI se vracet nechci nějak, každé moje TDI bylo rozvrzané. A když se svezeš benzínem, je to prostě pohoda, klídek, žádné chrochro, žádné vibrace v kabině a do volantu....je to labužnickej požitek :) Snad víš jak to myslím....

 

Petrrr: Máš smůlu, krouťák nevyvracím, souhlasím s tím, že naložené pojede to TDI lépe. Holt si budu muset zvyknout na menší krouťák, ve finále stejnej co měla moje předchozí 1,8 TSI.(250Nm)

 

Alespoň vidíte, že jsem benzíny nikdy nezatracoval, jak tu pak někteří tvrdili, že jsem je odepsal, když jsem koupil naftu. Naopak, já tvrdil vždy už od začátku, že benzín je na svezení lepší volba. Spíš jsem zvědavej na to odpojování válců, doufám, že to ušetří palivo a něco vydrží. Poznat to za jízdy není.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To si taky nemyslím právě. On bude mít také svoje mouchy, jako všechno. Je to koncern a to vše vypovídá....

 

Cupra je zajimavá, kdyby člověk měl peníze jako Kokta nazbyt, tak jako druhé auto na víkendové blbnutí by bylo asi dobrý. Ale člověk by se v tom zabil a už taky mám rodinu, nejsem mladej nevyřáděnej hejsek s trvalou... :)

 

Čím dál víc vyhledávám komfort a klidnou jízdu....za chvíli se stanu kloboučníkem :)

 

 

Mě už nějak začíná bejt jedno, co si druhej myslí o nějakém motoru, začínám dávat sám na sebe, svoje pocity a na svoje potřeby. Každej má jiné hlediska, to je jasné.....

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...