Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Zdá se Vám dvoulitr dětský motůrek? Já koupim RS-o v benzínu ;) A pak se budu Petrrrovi už jenom smát :D Jde mi především o ten placatej volant a pak abych spráskal ty kindery :D Akorát řešim barvu, jestli tu zelenou metlu, nebo bílou :) Vede zelená, ta je prostě senzační ;)

 

post-32269-0-42697200-1446022485_thumb.j

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, o peníze mi moc nejde, změna je život :-)

Zatím co ty jako žebrák budeš ještě dvacet let brečet nad tvým kinderem s dětským motůrkem, já si užuju dvacet novejch aut :D Jo a mimochodem, ten volant je jedna z nejlepších investic do auta, co jsem udělal...

No pravda je ze nejaky rok budu brecet. Paradoxne zrovna nad motorem vubec ne, alespon zatim. Pak ale vemu auto poslu ze skaly a koupim jine. Pod pojmem jine, rozumej kvalitni a SA to asi nebude. Ty sice budes mit kazdy rok novy auto SA ( a ja Ti to preji) ovsem k cemu je to dobre kdyz s klumpem stejne nebudes nikdy spokojen. Tedy budes tady pred nama kecama ale skutecnost bude jina. Jako je jina u stavajici O3, kdyby si s ni byl spokojen nekupoval bys zase nove, navic auto - novinku co si vzdy tvrdil ze novinku bys nikdy nekoupil, az po nejakem case. Ja si pockam jak budes spokojenej a jak si budes uzivat funkce testovaciho jezdce SA zadarmo. Necekej pak ovsem ode me nejake slitovani. [emoji23]
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jde o cenu, Seat mi nikdy takovou slevu nedá a Cupra je o 100k dražší ve stejné výbavě s dětským kufrem a málo místa n azadních sedačkách, jak říkám auto pro děti a pro trpaslíky Koktova vzrůstu :)

 

To že to bude zase Škodovka je na 99% jasné :)   I kdyby na chleba nebylo :)

 

Dost možné, že za 14 dnů vyzvednu svoje auto, svého běláska a budu jezdit vesele dál, jen nechám poladit tu palubku s těmi zvuky. Nesmíte mi tu nic věřit, co já napíšu se zakládá na momentální náladě, fantazii a chtíči :D :D Sám nevím, co chci a co koupím a jestli koupím....jak říkám, podle nálady.

 

Petrrr mi to všechno žere a pak brečí, že je něco jinak :) Jsme v hospodě a tak sranda musí bejt, i kdyby Petrrrova fotra věšeli :D nebo jeho kindera ze skály shazovali...

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha, seat cupra kombi je dražší než O3 RS 230 kombi. ty sis fakt něco dal do hlavy zase :D právě že seat dává slevy větší i pro běžný zákazníky jako jsme my všichni. spíš pro lidi co umějí trošku řídíit a uznají kvalitu. ono když někdo nejzdi po rovny cestě do práce, tak mu stačí i favorit :D :D :D

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud O3 RS, je to pak s tebou jeste horsi. Keci, jak nekdo neni zavodnik a jak je dobre jezdit za 5 litru a usetris tisice a tisice synkovi na lego, kvuli dehtu se rozhadas s Ozim abys neprimo potvrdil ze dehet je v konecnem dusledku stejne sracka. A pak to svedcim o jedinem. O tvem pokrivenem charakteru. Nazory menis ze dne na den jak ponozky a pak se vykrucujes a hledas duvody jak si cokoliv ospravedlnit jak asi pred samo sebou tak pred nama. Ale pred nama nemusis, my jsme tady parta s rozdilnymi nazory a kdyby si kolikrat jednal primo jako chlap a rekl proste se mi libi, koupim si ho. Nebo mylil jsem se je to jinak jak jsem si myslel.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nekoupím RS-o :D :D  Kde jsem to psal???

 

Ty jsi z toho uplně vyjetej koukám :D :D :D   Jsi v prdeli co??? Teď jsi uplně zmatenej, co já vlastně chci.... :) Teď nebudeš z toho spát....Copak budu s někým závodit jajko Kokta?

 

 

Kokta: To ti mužu ukázat, v Seatu mi nabídli 9 procent max, ve škodovce 14%....Většinou je 14 víc než devět....Cupra musí bejt v Combi, aby vyvážila Oktu v liftu, ohledně kufru. Nemůžu mít auto, do kterého se vejde jenom tvoje buzertaška od VW.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No Clinte a pokud ve svem veku nevis co chces je to ze vseho uplne nej nej horsi a predci to vse co jsem popisoval vyse. To je pak smutne totiz. [emoji23]

Ale neverim ti, auto bys nedaval na prodej kdybys nevedel. Jen nas tady lakujes. Uz vis moc dobre co bude. Ja Ti to ovsem nesezeru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale jo žereš mi to.....Auto jsem tam dal, jen tak z legrace. Že bych zkusil něco jiného, to j ejasný, ale když se neprodá, jako že na 90% ne, tak si ho nechám. Nic mě nehoní. Když se prodá, něco pořídím, bez ohledu, zda se vám to tady bude líbit nebo nebude. Tady už jsem z toho vyrostl, protože ať už člověk pořídí cokoliv, vždycky se to tady pomluví, ale většinou ze závisti, to já vím. 

 

Já ani teď nejsem přesvědčenej co bych koupil, ono má všechno totiž svoje plusy i mínusy a také s to řídí cenou, nad 650 bych nechtěl jít a to se pořádné auto zas tak koupit nedá., za tyhle peníze. Možná budu jezdit sockou :D

 

Ale mám radost z toho, jak jste tu zmatení, to mi dělá dobře :D :D   Alespoň máme o čem psát. Je dobře, že tu píše Kokta kokotiny o Cupře a dalších buznakárkách, je dobře, jak tu haníte diesly a je skvělé, jak Rádius vyzdvihuje Hnůje. No to všechno je moc dobře, pač je tu zábava....Ještě jak psal Motos, chybí tu elektromobily :D

 

Teď už si Petřřře můžeš vpálit do hlavy kulku z tvé historické plechovky s názvem Tactical :D

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jo, je vidět že tomu nerozumíš. :D za 650k máš cupru v kombíku kdybys nevěděl, ale ty neumíš auta kupovat asi :D ale já vím, je drahá, ma hnusnej interier, jede špatně, je nahovno protože je to seat :D

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Clinte kde pak me se tady nezbavis jako Pawouka nebo Ozaka. Budu Tvou nocni murou. Misto o manzelce nebo o kolegyni v praci se ti bude zdat o me, o me a mem kindercar. Nekdo tady musi byt v opozici aby ti SA nevymyla zbytek tveho mozku. Motos je moc hodnej clovek, nema rad konflikty. Kokta se Te boji, Pancho s tebou v 75% souhlasi. Stringo je pan Coloumbo, tvuj druhej profil aby te podporoval v dehtu. Ja jsem tady ten prizrak co ti bude otvirat oci. Jedinej co napravuje krivdy a svedomi. Co hlasa pravdu o SA. Ja Petrrr [emoji23] [emoji23] [emoji23]

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kokta 796tis v základu (vč. winter packetu, metly a park. senzorů alespon vzadu)  Když odečtu 9% jsem na 724tis...zdá se ti to stejné jako 650? A to lépe vybavenou OIII mám za 635, i s navigací.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, Motos mě nabádal, abych popřemýšlel o té elektrice, že je dobrá :D :D Ten mě prokouknul dobře.

 

Pancho je vlastenec, ten je můj nejvěrnější spojenec...my budeme Škodovku obdivovat i kdyby byly z papíru a motor měla na monočlánky 6 volt :D

 

Stringo je ozářenej reaktorem a tak je mimo realitu a směje se všemu. Na Koktu cupramila vybafnu za rohem a pustí si do trenek, přece jen, je to synovec. Ozák už rezignoval uplně, na škodahome nechodí vůbec, ale na naše ksichty na srazech si prej čas najde. No a Pawouk, ten ještě nedostal smysl pro humor....

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cena vozidla

 

Cena vozidla v Kč včetně 21% DPH:

 

Základní cena vozidla 712 900,--

 

Barva vozidla / obj. kód: Emoción červená / 9M9M 0,--

 

Zvláštní výbava / obj. kód: 

 

Paket Winter / PW5 11 300,--

 

- vyhřívaná přední sedadla 

 

- vyhřívané trysky ostřikovačů skla 

 

- vyhřívané ostřikovače předních světlometů 

 

Parkovací senzory vpředu a vzadu / PK2 12

 

se zobrazením na displeji rádia 

 

Prodloužená záruka výrobce o 3 roky nebo / YW8 6 900,--

 

maximálně 100 000 km [Prodloužená záruka je poskytována u participujících prodejců SEAT a je v plném rozsahu 

 

záručních podmínek stanovených výrobcem.] 

 

Cena vozidla a výbavy včetně 21% DPH: 744 000,--

 

Sleva: -74 400,--

 

Konečná cena vozidla včetně 21% DPH: 669 600,--

 

21% DPH: 116

 

:) nevím co objednáváš. :) ted koukam, že cupra 290 je o 10000kč dražší no. v seatu jezdíme poprvé a prodejce jsme nikdy neviděli :) musíš ty auta umět kupovat víš...

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Základ stojí 755 tis a v červené ani náhodou, jedině metlu. Jinak zbytek ok. Máš nějaké ceny z roku 2010 :D

 

Na krátkej vůbec nekoukám, jedině combi, krátkej Seat nemá žádnej kufr. Combi už má skoro stejnej jako lift u OIII. Co u Cupry oceňuji oproti OIII jsou ty tlumiče, to je špička. OIII RS je kostitřas. Jinak ale 220 koní už bohatě stačí. Co stačí, stačí i méně.

 

 

Já dám na pocit, to je uplně nejlepší. Svézt se a zjistit, co člověku stačí, moc nežerea není to moc tvrdé. Variant, co by člověk pořídil je samozřejmě víc. Ale nejlepší varianta by byla asi vzít si auto nazpátek a jezdit. Asi to tak dopadne. Motor ten TDI je dobrej, horší je to, že je to tvrdé....

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Clinte, tu zelenou RSku bych bral. Viděl jsem na živo a krásná barva, už na FII RS se mi ta barva moc líbila a je to takovej trumf proti dnes už hojně viděné modré race, se kterou přišla OII RS

Bílou bych nikdy nechtěl na údržbu hrozná barva...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...