Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Na pohodu Ti staci Rapid i na bezne jizdy do prace a cestovani po CR. Ale ja nemohu soudit a ani porovnavat. Nemam s cim. Nikdy jsem lepsi auto nevlastnil a v jen malo jsem se na chvili svezl, to neni ovsem vypovidajici. Protoze se jdu ovsem podivat na ticket EU jackopu z dnesni losovacky tak pak za nejaky cas mozna vam o tom pak napisu. [emoji23]

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale hovno, tyhle kecy o tom, že výkon je na normální ježdění k ničemu naprosto nesnáším, to říkají Ti co neumí jezdit, nebo se bojí jezdit, nebo Ti co na to auto nemají a ještě Ti, kdo se dopravují z bodů A do bodů B. Každopádně potom přijedou za kamion a jedou za ním jako podělaní třeba i 10km... To že na plyn šlápneš a tyhle individua v pixlách předjedeš je prostě obrovská výhoda a i když nemám tak silné auto oproti většině ostatních aut (130kw už dneska není nic extra, každá druhá i30ka má 100kw) tak mi to stačí na to předjet najednou pár těchto pitomců co se za sebou táhnou jako smrad z kanálu a boji se předjet toho kdo zpomaluje provoz. Jo a až tu někdo začne o bezpečnosti, tak předjet rychle neznamená omezovat nebo ohrožovat ostatní, to právě dělají ti, co začnou předjíždět, výkon hovno, strach v očích a ani si nepodřadí a nedaj směrovku, tihle jsou právě problémem na silnici, ne ten kdo přijede za mnou v 6ti válcovém báwu a je hned v prdeli, ten mi naprosto nevadí (pokud to není kokot a nejede 80 a když ho chci předjet tak mě nenechá, to je ale jiný případ už)... Takže za mě Tyhle "silné" varianty jsou dobré pro běžné lidi, co fakt jezdí a mají to v ruce... A fakt kecy o tom že to je k ničemu jsou neskutečnej blaf a Clinte tvůj názor je taky pravda tak na půl... Ty jen nechceš prodělat mraky peněz co jsi dal za tvou Octu (což naprosto chápu) kdybys neměl dilema ohledně peněz, sám bys koupil silnější auto, prostě ten výkon je vždycky dobrej mít, nikdo neříká, že člověk ho musí využívat na plno stále...

Brou chalani, ráno si přečtu reakce [emoji6]

Editováno: , autor: Stringo
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasný Stringo, že člověk chce alespoň ušetřit nějakou tu korunu na naftě, když už vypálil za auto...to dá rozum. Ale na druhou stranu, ten dvoulitr umožňuje poměrně dostatečně svižné a bezpečné předjetí. čili výkon tu je v pohodě. Má to 150 koní a solidní krouťák....

Jenže ten motor má právě tu výhodu, že umí jezdit z apár, když člověk chce a to už tak dobře Cupra neumí....Takže ano, Kokta se vyblbne, ale prašule to chroustá furt...

 

Hele mám zjištěno, že dávám o 1500 korun měsíčně do paliva méně, než jsem dával před tím :) (ročně to dělá 18tis Kč)  ...to už znát je...to je moře Lega :D Nebo to zaplatí pojistku, taky dobrý...

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem taková rozdvojená osobnost totiž :D :D

 

Já když mám rychlejší auto a benzín, tak tvrdím, že mě rychlá jízda baví a že na benzín nekoukám....

 

No a když mám spořivého diesla, tak zas tvrdím, že závodění už není pro mě a že jezdím na pohodu a na úsporu paliva :kol-48:  :kol-48:  :kol-48:

 

 

Nejhorší varianta b ynastala, kdybych měl pomalej benzín.... :D, co žere a nejede. (1,2TSI)  Na to ještě nejsem připraven, co budu prohlašovat....

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nojo, ale ty máš dětské auto, s tím žádnou samici neoslníš :)   Do toho si sedneš ty a je půlka volné tonáže v prdeli :D S manželkou už potom nemůžete naložit ani kufr navíc, pač bys to přetížil :D A počkej, až ti vyskáče řetízek...to bude švanda.

 

140kW je málo, Kokta ti poradí, jak tam dostat 200 ;)  Budeš lítat 300 v hodině a Pancho zahodí auto do rybníka :) Papundekl ti bude odlétávat za jízdy z auta....

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar prďi tak jak to jezdí.

Já jsem se včera vracel z Belgie domu a celkem záhul 900km.

Pro dědu Clinta šetřílka tu mám jednu fotku jak se má šetřit s dvoulitrem.

Tohle bylo opravdu za trest a už to nikdy dělat nebudu jsem se málem unudil a málem prospal.post-92365-0-06278800-1446307786_thumb.j

  • Pozitivní 5
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...