Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

tak si vezmu polo, hold VW měl i posilovač řízení i 1.6 55kw :D i dokonce klimu, což klima u feldy byl božský sen bolševíků :D

Posilovac mela tusim Laurina v zakladu, dokonce i okna v elektrice a palubak. Origo klima rarita, ale existuje tez! Kdyz jsem tehda vybiral auto, tak jsem mel Favority: Felicie 1.9 SDi s klimou za 50tis. Fabie 1 1.5 (1.4?) TDi 3 valec 55kw dvouleta za 230tis a nebo 01 1.9 TDi elegance za 230tis 5ti letka. Ktere auto vyhralo vite.

Pripadne jsem poptaval i novou Fabii s tim trivalcem naftovym, cena byla ale dost vysoko a vybava zadna.

Editováno: , autor: Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také jsem měl bílou feldu, služební, se střešním oknem, 50kw, tehdy jsem si připadal jako baron von Motosman, byl to luxus proti fávu.

I fávo jsem si v práci půjčoval, než ho zrušil na dálnici kolega u letiště. Usnul, přejel zprava doleva, najel na středové svodidla a potkal sloup. Bohužel po něm zbyly jen pantofle...

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, jak jsem psal, ono se těžko vybírá z toho co se vyrábí do nějakých 600-650tis....Pár variant ale mám, ale jak jsem psal, nakonec se stejně vrátím k chrochtáku :) V podstatě máš pravdu, ani nevím, co vlastně chci :)

Kia Seed s turbo benzinem?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co to tady ctu, tak si rikam ze od doby co mi Oktu ukradli, tak jsem stastny clovek :D

Ps:

jeden problemek Hyundai mel, ale nebudu tu spamovat. A mam pohotovost, co asi vyfasnu. F2 TDi nebo F3 s turbem bez motoru. Radsi bych tu F2.

Editováno: , autor: Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já právě přiznávám asi víc , než je nutné, pak to tady hraje Petrrrovi do karet a chechtá se celej večer. Asi to budu dělat jako všichni a závady mlžit :D  :kol-46:

 

Jinak ta oktávka, to je tank....(nebo nová fabia papír)

 

http://www.novinky.cz/krimi/385166-octavia-pri-srazce-u-prazskeho-letiste-skoro-rozpulila-fabii.html

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli tohle je oktávka, tak já sem asi Kaban od škodovky. to je superb 2, žádná oktavie 3

 

seš tak pohlcenej škodovkama, že ani nerozeznáš modely :D

 

Nene, to je jasná oktávka, nevidíš bílou barvu???  :D

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.auto.cz/policie-dostala-nove-skody-octavia-jsou-opravdu-specialni-90150?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook

Prej zesílené sedačky, aby je v práci neproseděli. To by mě zajímalo jak má Clint zesílenou postel. [emoji23] [emoji23] [emoji23]

Jsem zvedavej po kolika km se jim ty TSI zacnou sypat. Tam nikdo s tema autama v rukavickach zrovna nezachazi.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.auto.cz/policie-dostala-nove-skody-octavia-jsou-opravdu-specialni-90150?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook

Prej zesílené sedačky, aby je v práci neproseděli. To by mě zajímalo jak má Clint zesílenou postel. [emoji23] [emoji23] [emoji23]

 

Koukám, zadní blitsedačka v kůži :D   To musí bejt, pač by ten bordel z čalounu už nedostali :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkná sračka :D Známej to má a ted to jde hodit ze skály. Větší plečku ještě neměl, rozesralo se mu všechno co se rozesrat dalo....Můžu ti na něho dát číslo, můžete si o kvalitě tohohle auta povyprávět :kol-46:

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Verim ti kazde slovo vyjimecne. Vim ze tyhle fordy se moc nepovedly. Ale bebudu mu kazit radost. To jen ze zvedavosti zr na pohled se daji koupit pekna auta. A ty km se mi taky moc verit nechteji. Ale zase to koupil za par kacek . Je automechanik dela v Kelly, tak ze si vse pripadne vyresi sam ta hubicku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...