Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Oficialne neni, zatim VW neuvedl konkretni oficialni zpusob reseni. Stat nemuze svym rozhodnutim rikat, ze neco bude... Bud pro to musi mit zakon nebo doufat, ze jej obeslani majtele poslechnou a na upravu pujdou.

jednoduchý, vrat auto škodovce. že ti lhali s prodejem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj. Ale nějak nevím jaké.

Co jsem zatím postřehl, tak je vidět kdo je jak na fóru právě on-line (PC, TapaTalk,...) potom lepší zobrazení "palců" a ikonka pro rychlou odpověď. A myslím že je menší písmo, je toho víc na stránce vidět, možná ale jen se změnilo něco grafický a jen se to tak tváří...

Jo a víc možností v menu příspěvku

Editováno: , autor: Stringo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oficialne neni, zatim VW neuvedl konkretni oficialni zpusob reseni. Stat nemuze svym rozhodnutim rikat, ze neco bude... Bud pro to musi mit zakon nebo doufat, ze jej obeslani majtele poslechnou a na upravu pujdou.

Praveze ne, viz co psal Motosman.

Skodaforum20: podle toho co říkají, vozidlo neplní homologaci, podle které bylo schváleno. Neplní mimo jiné normy pro CO2. Tudíž pozbylo technickou způsobilost. Koncern udělá svolávací akci ( viz vysvětlení Pawouka) a svolá dotčené vozy do servisu, kde tyto vozy uvede do souladu s homologací, čimž opět nabydou technickou způsobilost. Svolávací akce organizuje koncern přes danou státní agenturu. Pokud daný provozovatel nereaguje, nese si všechny následky z provozování nezpůsobilého vozidla na pozemních komunikacích.

Stejné jako zaslepený egr, vykuchanej kat či dpf.

Presne tak, ale pozor, jak jsem uz psal, mas narok na vraceni plne kupni ceny (i presto, ze je auto napr vylagrovane; bylo koupene a pouzivane v dobre vire), jelikoz clovek koupil homologovany vuz a dostal nehomologovany pro provoz min v CR. Jedine co by mohlo byt proti, tak nejake promlčení a proto si myslim ze VV zamerne zdrzuje, aby co nejvice aut bylo promlcenych. A je to jen o domluve s VV, on posle 'navrh' neboli vyzvu (kde mimo jine zautoci a napise ze je to povinne a kdo neuposlechne, tak prijde o STK) a kdo uposlechne (posranej az za usima), tak souhlasil s jednostrannym a nevyhodnym (pro zakaznika) 'navrhem'. Kdo se ozve, bude muset k soudu, VV se s nim bavit nebude. A soud musi vyhrat (pokud tam nebude nejaka jina klicka). VV proste spachal na zakazniky podvod.

jednoduchý, vrat auto škodovce. že ti lhali s prodejem.

Jak ja hlasam stale.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.autoforum.cz/zivot-ridice/nejvice-a-nejmene-spolehliva-auta-dle-tuv-2016-octavia-na-stiru/

Staci mi titulek, vice jsem nemusel cist. Vse tam napsane urcite totez co tady hlasam.

Pekna statistika, ale nelze rict, ze by to reflektovalo realitu.

Reknu nekolik bodu:

- relativne hodne vitezi Porsche (az po nejake dobe, mezi autama do 3 let si dobre nevede). Je tedy kvalitni? Ja bych nerekl. Proc? Protoze do 3 let evidentne moc.dobre neni - to je videt a pak kvalita stoupa? Nebo ostatni vice degraduji. B je spravne. Proc? Protoze Porsche ma najezd za 10 let 55tis km a zbyla auta min dvojnasobek. Co je dale asi take dobre zminit, tak ja Porsche sem tam potkam, ale v lete. V zime jsem Porsche snad nikdy nevidel - to je dost zasadni.

- Fabia a Matiz nic moc? Proc? No velkou mirou to je i tim, ze tyhle auta kupuji zensky a hlavne do mesta. Vsichni vime jak zensky ridej, jak ty auta lagrujou a mestkej provoz na kostkach a diry a retardery, to neni dobre.

- Logan je tak spatny? Zas bych nerekl ze tak moc, spis je zase potreba se podívat, jaka skupina tyhle auta kupuje. Delnici na stavby a lidi co nemaj prachy. Ten kdo nema prachy, tak jasne neopravuje dokud to neni havarijni stav = dokud neprojde STK a i pote opravuje co nejlevněji - pouzite dily = takze nasledna STK neni o moc lepsi. Delniky netreba dal rozebirat.

Proste strucne receno, statistika je to rozhodne dobra, ale nemyslim si ze ma nejakou vyraznejsi vypovidajici hodnotu. Dejte delnikum Porsche a za 3 roky je to vrak, Logan 5 let da a vic...

Neboli neverim statistice, kterou si sam nezfalsuju. Bylo by potreba přidat k tomuto dale statistiku veku ridice, zpusob pouziti atd atd...

Ps

Krusarna bohuzel NE, mam jiz neco jineho - muzete se radovat a dorazi i ti, co bezne nejezdi (kdyz jsem tam ja).

Editováno: , autor: Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne na trávník, ale na manželku. Měli z toho docela pěknou japonskou noční zábavu.  :kol-98:

Akorád, protože v těch zvratkách nebyla Plzeň, tak se mu na to manželka vyprdla, s tím, že až se jí příště poblije na břicho a jinde, ať je to s Plzní, že kdo to pak má lízat.  :kol-142:

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skodaforum20: podle toho co říkají, vozidlo neplní homologaci, podle které bylo schváleno. Neplní mimo jiné normy pro CO2. Tudíž pozbylo technickou způsobilost. Koncern udělá svolávací akci ( viz vysvětlení Pawouka) a svolá dotčené vozy do servisu, kde tyto vozy uvede do souladu s homologací, čimž opět nabydou technickou způsobilost. Svolávací akce organizuje koncern přes danou státní agenturu. Pokud daný provozovatel nereaguje, nese si všechny následky z provozování nezpůsobilého vozidla na pozemních komunikacích.

Stejné jako zaslepený egr, vykuchanej kat či dpf.

 

V zásadě máš pravdu, ale všichni vaříme z vody a hlavně Ťok. Zatím ale nikde není žádná informace o konkrétních výsledcích testů vozů původního SW a zatím též neproběhl test motoru vozu s upraveným SW. 

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Superb si vede velmi dobře...no taky je novej a závady se ještě nestačily projevit. Nelze tedy usuzovat. Já těmhle žebříčkům nikdy moc nevěřil, je to hodně podplacené, pač lidi podle toho soudí auta a podle těchto tabulek se rozhodují, co koupit. Bordel a korupce je ve všem...

 

OIII mi nezlobí, měl jsem jen dvě drobnosti a ani jedna nezpůsobila, že by auto nemohlo jet. Jen elektronika. (klapka a čidlo)  Rozvrzaný interiér je věc další....ale ta se tady nehodnotila.

 

Na OI byla závada horší, co jsem mě, museli rozebírat celou převodovku. A to bylo auto také nové. No a OII nebudu vůbec rozepisovat, to byla tragédie ze všech aut největší že.....

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě O2 taky nezlobí, jenom si ji odvezli do Boleslavy a mě věnovali to jejich pomalé rso :D ve čtvrtek mě v 22:30 přestala startovat před firmou... nějakej problém s elektrikou prej....  škodovka je proč mě noční mura.

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...