Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Dle pravidel fór, je jasné, že negativní příspěvky vedou. Jsem rád, že někdo napíše i pozitivní reakci a já se rád přidám.

Na své oktě jsem preventivně vyměnil co šlo, dal jí do garáže a jezdim feldou. Od té doby ani jedna závada a nemohu si stěžovat. Prostě spolehlivost sama. :-)

  • Pozitivní 4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak i s vyfukem to da skoro 20koni a to sani hlavne peknej zvuk:))

20 koni navic? Neni lepsi nechat auto precipovat? Kdybys mel atmosféru, tak neřeknu. Ale za 20 koni bych nevstal, kor u RS. U Citiga by to byla jina. Ja jsem za 17tis provedl upgrade a navysil vykon o 51kw.

Motos to udelal take a jak si chvali jak to hned jezdi lip. Dokonce nezvladl rizeni a vorval celej bok a tvrdi ze MU to udelal nejakej slepec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak kdo si troufne http://auto.idnes.cz/autoskola-test-0g1-/automoto.aspx?c=A151103_140133_automoto_fdv#utm_source=facebook&utm_medium=campaign&utm_campaign=fb05

 

Já měl z těch 25 otázek jednu chybnou za 2 body. Řidičák bych udělal. Ač jsem vyhlášku od autoškoly nečetl a přiznám se u některých otázek jsem musel lehce zapřemýšlet. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ha, konecne clanek, kde potvrzuji moji teorii. Ze bile svetlo oko vnima jako vice intenzivni, nez svetlo zlute o stejne intenzite.

Cili co jsem hlasal o xenonech a projektorech a dalsich wifikundacich, ktere jsou uplne k hovnu je pravda. Sviti 'vice', protoze maji bile světlo. Staci parabola, bile svetlo a sviti to jak xenon. Ted mam na Fabii optiku a nevidim rozdil, jaka hrana svetla atd... co to s tim ma spolecneho. Jestli mam metr za silnici osvicenou hranu a pak nic nebo mam svetlo s klesajici intenzitou i za pomyslnou hranou? Je to uplne jedno.

Je to videt i na Felde, stacilo vymenit zarovky ze zlutych na lehce nabelale (Silverstar) a hned to vice svítí - pardon, hned oko vnima stejne intenzivni svetlo jako intenzivnejsi. To je cele kouzlo.

A proto Xenony oslnuji vice, nez Paraboly, coz stale hlasam. Kdyby Xenony svitily zlute, tak by treba neoslnovaly.

http://www.autoforum.cz/zivot-ridice/vite-proc-sviti-poulicni-osvetleni-oranzove/

Ps na ocnim jsem byl minuly patek a vse je naprosto v cajku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petrrr: je to přesně jak jsi tehdy vyprávěl...., základku jsi vychodil po deseti letech, když děda z MěNV podmáznul ředitelku, na kosmonauta tě nevzali i přes to, že jsi v tělocviku dělal 4 hvězdy za sebou a automechanika jsi nedokončil, protože jsi hledal motor v žiguliku vzadu v kufru. Jediné, co ti nakonec zbylo je chodit s Vencou po nádraží a somrovat chleba se salámem. Až potom teta, co ti v neděli u oběda řekla, že jsi minimálně vzdělanej ti vnukla myšlenku o tvém pedagogickém minimu :D

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

"Proč si kupujete diesel, i když je o desítky tisíc dražší než auto na benzín? Protože má dobrý výkon a malou spotřebu. A co když o tohle po zásahu do motoru přijdete? Kdybyste to věděli, tak si možná radši pořídíte benzínový vůz," vysvětluje advokát Kuboň.

 Tohle píše Kuboň  a má pravdu.

 

Pro Petrrra to znamená,  že jeho kinder možná už spráská na silnici i 1,6 TDI, což bylo do teď jen skutkem v říši fantazie  :D...takže důvod k oslavě :)

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...