Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Jak rikam, vec kazdeho. A kdyz je dobrej kauf tak proc ne. Auto je rozhodne nejhorsi investice. Stejne jako solarni elektrarny. Zivotnost 15 let, navratnost investice 20 let. A tak jsem si hned sel jeden panel koupit :D.

Auto jsou porad stejne kvalitni/nekvalitni. To jen lidi jsou cim dal vic linejsi, aby si to opravili sami :D

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo, taky jsem na to koukal a říkal jsem si, že už asi další auto ani kupovat nebudu a budu jezdit sockou... Už neví, jak z lidí tahat peníze. Tady jezdí mraky vraků, co mají problém s funkčností a bude se tu řešit chiptuning apod. Věci, jako spoiler co má homologaci atd... To jsem řešil zrovna nedávno při silniční kontrole. Hrozně mě potřebovali mrdat za mračítka na světlech, vydržel jsem se snímá hádat asi 5 minut a pak jsem vydal z kastliku atest s homologací a říkám, tak co pánové říkáte na tohle? Má to atest? Splňuje to požadavky na provoz? Vemte si telefon a klidně zavolejte výrobci, mám tam telefon přímo na něj, osobě jsem si to zjišťoval, že to na světlech může být... Koukali jak okurky, nečekali že budí mít nějakej papír, tak mi chtěli dostat na výbavě, to nic nenašli, tak mi mrdali za LED na SPZ... Tohle se u nás řeší, ale že kolem projel 30let statek medvěd asi nejspíš už s upadnutým vejfukem, nabouranej a pomuchlanej že všech stran s foliema na předních oknech...to je v cajku...

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...