Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Motos: kdo by odstraňoval palivovej filtr???

 

 

Já dneska jedu na odchyt pana pazvuka, rezonuje při určitých otáčkách z palubky. A zjistil jsem kde bydlí ;)   Stačí se dotknout horního pravého rohu Amundsena a hned přestane :D  

 

Vyndavali ho při opravě té klapky....tak budou muset znovu :) Asi to nějak blbě nandali nebo co.

 

Škoda je, že to jen jeden z deseti pazvuků...koupím ten přístroj, co mají doktoři na poslouchání, tím se to prej hledá samo :D

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak o vyndali, koukal jsme na to. Je to jen ovládací panel s dispayem, drží to na 4 kovových packách s pružinama. Zapadá to přímo do plastových děr v palubce. Pak jen dva kabely. Zkoušeli tam dát molitan, ale nepomohlo to. Tak v úterý mám zavolat a bude se zkoušet dál....

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TAK CO JE, PÁTEK MALÁ SOBOTA CO? Já včera byl na jedné akci v Becherplatzu, co vám budu povídat, žranice a chlastačka až taková, že jsem tam šel včera z práce a vrátil jsem se od tam tud dnes ráno v půl čtvrtý taxíkem rovnou do práce ( kde jsem se trochu vyspal - do 7h). A jsem fresh ( asi díky té slivovici, hruškovici, jagrovi atd.) Domů už nemělo cenu jezdit.  :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem po delší době umyl auto a koukám, že už se začíná lepit zase ten zimní bordel ze soli, ty černé tečky. Některé už ani nejdou smejt... :(   Vždycky po zimě je toho mraky a některé už jsou orezlé.

 

Záseky od šutrů ani nepočítám....

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ono to bylo vidět i na stříbrné, takže ve finále je to jedno a proti stříbrné je bílá více slušivá. Nejhnusnější je ale ta buzerantská modrá, světle modrá....kdo jí tu jen vlastně má na kinderu???? :kol-46:

 

Kokta: ještě že máš tmavě modrou co?

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim co furt surujete na tech svych sunkach. Bez tak se vam to rozpadne po par letech. Navic ted v zime to nema cenu resit, bych to resil az na Jare po zime. A nejaky cley s ironem ci co mi muze polibit za tisicovku prdel. Ja zadny tupky nepozoruji a i kdyby je mi to u prdele. Na asfaltovy tupky mam sprej od Coyota za 80kc a to resim tak 1x do roka.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...