Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Tak v Rusku v zemi zaslibene Clintovo a Motosovo si odsouhlasil Putin ze ustavni rad Ruska ( soudy atd. ) jsou vice nez mezinarodni soud v Haagu apod. V zemi kde je nejvic mezinarodnich zalob samotnych Rusu na stat a kde dost tech zalob stat prohrava a mel by platit obrovske sumy poskozenym obcanum a firmam. Tak hosi, kdy ze se tam odstehujete? Poslete mi prosim pohled Rudeho namesti. Sen kazdeho zit v Rusku, asi si taky zazadam o azil. Snad mi ho Putin udeli, pak budu chodit s pravou rukou u tela a hybat jenom levou a vypadat jako curacek abych mohl rychle tasit. [emoji23] [emoji23] [emoji23]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem o 15tis lehčí za údržbu mašiny ;) Ale je ready na sezónu. Už mám hlad, kachnička, zelíčko a knedlíčky s pivečkem mě čekají a vyhlížejí z okna ;)

To by bylo LEGA! Nee, starej si musel koupit babetu.

Tady si na tebe koupili nové stroje. Motosovo 1,8 TSI 4x4. Motos jim díky tomu rád přispěje do kasičky.

Naštěstí jim v 80tis přeskočí řetízek a když ne tak to DSG se jim rozpadne.

Poznat jdou krasne. U 03 je predni mřížka - teda neni. Takze vse prosvita vic, nez je zdravo.

Už ne Stringo, bejvalo. Dneska super gumy (já mám Dunlopy) vyjdou - 5-6tis obě. Ale těsnění pod ventilové víko 2800Kč. To žádná láce není. Nicméně ventily, podtlaky, gumy, olej+filtr, brzdovka výměna předek a zadek, spojka hydraulika výměna, těsnění spojkového válce, promazání, napnutí a promazání řetězu, práce...přezutí.....doprava 2tis v ceně. Origo Yamaha servis. Ne, že bych třeba požadoval promazání řetězu, to je otázka chvilky doma, ale bylo to v balíčku údržby.

Jak to tak ctu, tak sis koupil stavebnici nebo vrak a dal jsi to do servisu slozit/zkompletovat :D. Predpokladam ze jak koupis skrin v Ikei, tak hned na druhe strance navodu je panacek s telefonem, tak se ridis navodem a volas :D

:D :D ty koukej koupit mašinu, ať s Motosem můžeš s náma jezdit :)

Kdo nemá mašinu, jako by nebyl ;)

Jsou jenom dva druhy chlapů, jedni co mašinu mají a druzí, co jim jí závidí :D

Clinte existuje pouze 10 druhu lidi. Ti co umeji binarne a ti co ne :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...