Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Nastavený není ze škodovky vůbec nic, to auto umí kde co ale soudruzi to tají, asi je to tah VW group... Jinak DOTANKOVÁNÍ DO PLNÉ je to, že ti to ukáže kolik se ti vejde do nádrže, resp. rozdíl objemu nádrže a informací o dojezdu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petrr: je to orientacni polozka v menu navic, neco jako mam ja http://forum.skodahome.cz/topic/123800-carcoolca/page-19#entry1809213

 

Stringo: presne jak vedou kabely netusim, zkusim nekde pohledat a dam echo ;)

 

Hurikan: je to tak dobre, bezne se zapinaji jen na mlhovky, ale u RS kvuli posazeni mlhovek se to zapina na obe zarovky

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A teď neoficiální stanovisko, "závidím vám stejně" :kol-26: . Tak doufám, že mě alespoň někdo na srazu svezete pořádně. Zase nebojte, u mě neplatí "To co ani já nemá, jiní nesmí mít" tak, že korunou Vám na srazu auta obtahovat nebudu. Jsem přející člověk.  :kol-47:  :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kokta:

1) upc - ja rikal ze vrtat ne, prisel, udelal vrt a byl doma, ja jen cumel

2) zkus zjistit co se stalo s tim autem, mam podezreni ze jak si resetoval denni, tak si toho resetnul asi vic ne... ted mi prijde ze je auto v nouzaku. Kde to driv lehce zatahlo, tak ted nic (2100 a 2700ot).

Petrrr:

ja ti zas zavidim Rapida, ta pip co si hraje na ochcavku je nechutna... btw ja drzim packu na sterace tez 10s a stiram na sucho... taky jsem si myslel ze je problem ve zp. ventilu (ze tam neni), ale skodovka klasifikovala zavadu... a neopravili to... nechapu proc to tgeda neni osetreny min na urovni sw jako u Rapida - cili Rapid neni nejhorsi. Mam podezreni ze O1 Tour nebyla tak osekana jak O2 Tůr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osekanej myslíš čím? OII resp. OIII je v základu taky osekaná. Jinak mě docela dostalo to, že ačkoli mi vzhledově, když stojí ve firmě RAPID oproti OII přijde hrozně malej, tak že RAPID je skoro stejně velikej jako OII dokonce má jen o 10l menší kufr, a těch pár cm délky a šířky je zanedbatelných a má větší rozvor oproti OII.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nemyslel ani tak výbavu ( mám Ambition + , Auto Clima, park asistent vzadu, rádo swing, zadní stěrač, liťáky, kotouče vzadu, sunset-zatmavená skla, vyhř. zrcátka v elektr., přední okna v elektr atd.) Tedy vše co běžný člověk potřebuje chybí mi akorád tempomat. Horší je to ve zpracování tapeců dveří - vržou a to, že je občas znát jak se šetřilo kde se dalo (elektr. pohon oken snad z nějaké felície, kňourá to jak kočka jak kdyby to nemohlo bez dojezdu, jen dolů u řidiče).  Dokódovat nelze skoro nic, jednotka převzatá z F2 a vůbec co se elektriky týče je to v podstatě F2. Jo, místa vzadu na nohy je královský včetně kufru, Rapidu říkám užovka, na to jak je dlouhej je docela úzkej. No a tím jak je dlouhej a s velkým kufrem a slušnou nosností, má dost utaženej zadek s prázdným autem je to trochu koza ani né tak skákavá, ale tvrdá. Tak že tak. No, ale když to sem píšu s takovou mi těch 700 tady nikdo nedá  :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

petře tak s tím sis snad rapida kupoval ne? bohužel je daleko hůř zpracován než třeba roomstr či F2... 

taky jsem o něm přemýšlel, ale rychle jsem si to naštěstí rozmyslel, to samý kupovat nový auto nebo ještě lepší a dražší...

 

otec teď parkuje před lázněmi (byl na těžký operaci), na superba mu někdo na kapotu udělal něčím křížky, někdo mu nacouval 2x do přední značky a teď mu někdo nacouval do zadního narázníku, ktery je slušně odřenej (3M pasta to nevzala) 

Takže já sem Petře z toho vylečený kupovat nové auta a dražší, ještě po mé zkušenosti ze září... ovšem je to každého priorita a věc... a bez 100% pojistky alespoň na 2 roky, to už bych si nelajsknul po září....

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

longlifovou rs nikdo nechce :) jinak tomu známému ta rsa TSI furt šlape na 203kw, takže tak :) takže zatím ani jedna negativní řeč proti kvalitě 2.0 TSI či motorpowerovi upravě :)  ovšem známej tam má na zimu plecháče, jako správny uživatel rs :D

ovšem už byl vyměnen olej 10W-60, svíce, filtry

Editováno: , autor: kokta7
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kokto: Néééééééééééééééééééé, u otcovo Supa, lidi jsou kurvy, no proto já mám kameru zaplou nonstop. A mít Supa, tak ani nespím.  Nemít garáž. No Rapid má jednu výhodu a to, že se nejspíš krást nebude. I u O1 TDI jsem měl obavy, že i přes 12 let stáří jí někdo ukradne, teď se kradou prý nejvíc na náhradní díly (známá u Policie v Praze říkala). Dobře no, dostal si mě. Měl jsem možnost si poprvé v životě koupit nové auto a novinku a marketing mě asi semlel. Mohl jsem sice mít i novou O2, ale výbava kola volant za tu samou cenu a říkal jsem si, že nějakej vyběhanej model si kupovat přeci nebudu, dnes vím, že je to to nejlepší co člověk může udělat. navíc na plno věcí člověk nepřijde při předváděcí jízdě, ale až postupem času při užívání. Nejsem zklamanej, páč oproti O1 TDI jsou jízdní vlastnosti nebe a dudy, ale čekal jsem od toho min. kvalitu O1. Tvrdý plasty mi nevadí a palubovka a i ty tapeci se mi líbí docela vzhledově, ale ty tapeci jsou aušus. 

Dnes, co vše vím a jaké zkušenosti mám (i tady od vás) bych koupil rok starou O2 1,4 Tsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kokto ta moje byla za XXX takže si chod s těmadle FL někam :kol-19:  jak můžou FL ted prodávat za půl míče? Jako jo hezká výbava třeba i když jsem na ní nekoukal ale pořád má hrozně navrh nová generace, tím si to nechci chválit ale jen nechápu ty ceny pořád!!!

 

p.s. a ještě k tomu 20tis najeto a bez kůže

Editováno: , autor: Hurikan88
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...