Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Sousedovi přestala řadit manuální převodovka na BMW X5, nejde mu zpátečka vůbec. V opravně BMW v Praze mu řekli, že díly k tomu nemají, že mění celou převodovku, cena necelých 200tisic. Tak jel do neatorizáku a tam mu řekli, že k tomu taky nic neseženou a že musí do autorizáku. Tak je v prdeli, pač dvě kila nemá [emoji23]

Odesláno z mého D6603 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím kolečkem ozubeným, co zkusit Ondrera co je tady na fóru. Třeba by mu to udělal za nějakou slušnou korunu. Já bych to taky asi zvládl nechat udělat, ale Ondrero je plně u zdroje a hlavně je přímo od fochu, já bych to musel zařídit zase přes další osobu. Ale zkusil bych mu dohodit kontakt, i kdyby mu za to dal 10 papíru tak je to hovno proti celé převodovce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se na něj vykašlu, machra, když má na X5, tak musí mít na opravy ;)   Proto my jezdíme v oktávkách (tedy sociální třída a  žebráci od pražského hlaváku v kinderech).  Stringo, dík za ochotu :)

 

Beztak mu to dojebala manželka.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A hele tady nekdo prodava svoji lestenku. A co ze se stalo? Kupujes poradne auto v podobe Subaru wrx sti?

I kdyz to neni ono. To je nejakej posranej myslivec. To neni ten bourak nase osudove auto. [emoji1]

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...