Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Zase mimo, zase předvádíš neznalosti. Nic takového "A ne že jednou je to tak když auta stojí, jinak když jedou pomalu, jinak když rychle, jinak mimo obec a jinak v obci." tam není, to už si vymýšlíš ze zoufalství. Doporučuji ti si ten zákon přečíst celý. Tento případ názorně ilustruje zásadní neznalosti dopravních předpisů u člověka, co má řidičák již několik let a nechodí na školení řidičů (případně tam spí) a sám se o novinky aktivně nezajímá. Dokonce si myslí, že platí jakási vyhláška. Toto konkrétní primitivní ustanovení platí již 16 let beze změny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však já připouštím že jsem to tedy udělal asi špatně, ale zároveň tvrdím, že dalších, no abych nežral, 30 aut to udělalo špatně zrovna tak, protože tvořili záměrně kolonu a že jsem to udělal nejlépe jak to šlo a že se potkali dva pitomci, že jeden se v klidu chtěl zařadit a druhej vyhláškofil nebo EGOblbec si potřeboval něco dokazovat bez ohledu na aktuální situaci omezení provozu, za to už tak nějak nemůžu. A akt nemá smysl dál s bavit, to je stejné jako s těmi kolonami za pomalu jedoucími vozidly, taky je to vlastně v pořádku dělat kolonu tím, že neumožním předjet nikoho za mnou...

 

On si nic nedokazoval - on měl prostě přednost. Tečka. Hulvátem jsi tam byl ty. To prostě neokecáš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady  to zase  zije:)  Stringo bud v pohode,ja sem na tom hur:) mel sem napadeni obcana  a hodinu sem cekal na policii,takze ted  sem ja pirat a agresor co napada lidi:))

To se stačí podívat na tvůj avatar a je to jasný - grázl na první pohled. :kol-28:  Komu jsi srovnal ciferník?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hulvát jo, to je trošku přehnané tvrzení. Každopádně jsi tam nebyl takže si možná nedokážeš představit co tam nastalo a vidíš jen a pouze kauzuli z vyhlášky... fakt nemá smysl se v tom dále pitvat. Kdo chce psa bít, hůl si vždycky najde [emoji6]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Školení řidičů děláme on-line. Jestli je to spravne nebo ne nedokážu posoudit, je to nastavené ve firmě... sám jsi mi řekl, ze kdybych jel v koloně tak platí pravidlo ZIPu, když jsem nejel v koloně tak to neplatí... kdyby to platilo za každé situace byl by klid, jak psal Motos, je to takhle schválně aby lidi nepřemýšleli...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslím, že je to tady každému jasné. Stačí si to přečíst. :kol-28: Kdybys ho ťuknul, tak bys skončil jak psal motosman. A to by bylo breku, tak si na to dávej příště pozor. O nic jiného nejde.

On byl za mnou, měl bych nabouranou prdel, takže by za to mohl on, řekl bych že jsem tam měl místo a on mě naboural... možná by bylo zajímavé jak by to dopadlo... jsou to jen teorie...nic víc...

Jel jsem tak pomalu a tak dlouho, že me nemohl přehlédnout, věděl že se to tam sbíhá a věděl že pomalu najíždím do jeho pruhu, každý normální člověk vč.mě by auto před sebe pomalu v klidu pustil... co víc ještě k tomu psát...

Editováno: , autor: Stringo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On byl za mnou, měl bych nabouranou prdel, takže by za to mohl on, řekl bych že jsem tam měl místo a on mě naboural... možná by bylo zajímavé jak by to dopadlo... jsou to jen teorie...nic víc...

Takže ještě podraz? Jo, holt čistý charakter se nezapře. :kol-46:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Školení řidičů děláme on-line. Jestli je to spravne nebo ne nedokážu posoudit, je to nastavené ve firmě..

To mám také, je to k ničemu. Kdybych se o to nezajímal, tak nic nevím. Dříve nás přímo školil instruktor a současně majitel autoškoly. A ještě dávněji se k tomu školení dělal test, jako bys dělal řidičák.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bylo by to na svědcích, kamerách atd. V reálu nesmíš při přejíždění z pruhu do pruhu ani omezit. Takže o nedodržení bezpečné vzdálenosti nemůže být řeč. A věř tomu, že svědků a kamer by se našlo dost.

Protože předbíhat spořádané občany, to ani omylem.;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže je to přesně obráceně - musíš přemýšlet o tom, zda jedeš v koloně, či ne. Kdyby to platilo za každé situace, tak potom bys nad tím vůbec nemusel přemýšlet. Koukám, že tě to už úplně vykolejilo. :kol-28:

Vykolejil, byl jsem na tom celou dobu, ze když je někde značka kde se mají lidi řadit do jednoho pruhu, tak že jedu vedle jiného auta a ZIPuju se ob auto, je to i logické řešení tak aby se auta nezastavila a netvořila kolonu... teď mi tu říkáš úplně opak a vlastně se ty kolony zásadně tvořit ve městě musí...

Takže ještě podraz? Jo, holt čistý charakter se nezapře. :kol-46:

Podraz ne, ale jak jsem psal ač podle vás špatně vyřešeno, ja nikoho nikde nechtěl omezit nebo si vynucovat nátlakem přednost, chtěl jsem se jen v klidu zařadit a projet omezení, nic víc a nic míň a prostoru na to bylo až až, kdyby i druhý řidič byl inteligentní
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty woe, měl bych jít taky něco dělat, sedět v práci a plkat o kravinach, to bychom toho moc dneska neudělali... já uznávám, že jsem to neudělal úplně dle předpisu, ale opět opět opět, tvrdím, že to bylo lepší, něž se zaseknout někde v křižovatce a zablokovat to kompletně (pro rýpaly ohledně křižovatky - já tam zůstal potom, co auto předem mou zastavilo a chtělo se zařadit po odbočení do toho stojícího pruhu a já byl za ním v křižovatce ještě s tím dalším autem)...

Editováno: , autor: Stringo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Alespoň vidíš, že to on line školení je k h..... když to ustanovení platí již 16 let. Jak dlouho máš řidičák?

Dlouho a naježděno mám taky mraky tisíc km... ne každej sedí v zákonech a prohrabuje se tím, já tyhle situace řeším spíše podle toho co se děje kolem mě. Já bych třeba úplně normálně auto před sebe pustil, když přijede pomalu, dá blinkr, jede krokem a vidím že je čumákem přede mnou a že kvůli němu nemusím zastavovat ale jenom zpomalím, nemám problém, jiné je to, že tam někde za mnou kličkuje pitomec, pak se přiřítí a chce udělat myšku, tohle odsuzuju a taky bych ho nechtěl pustit... řidiči se mají domlouvat v klidu na silnici a ne se školit nebo si něco dokazovat, podle toho co je teď v zákonech vyhláškách atd. Se pomalu nedá jezdit, to jsi otrok silnice a jenom abys přemýšlel co jsi náhodou neporušil... Editováno: , autor: Stringo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže ty osobně bys Motosi zastavil před omezením u té značky znázorňující ZIP a čekal bys třeba 5 minut, než na Tebe někdo blikne, protože zrovna nebude vědět, že má před Tebou přednost a že tě nemá pouštět? A co těch dalších 30 řidičů, kteří se postavili za sebe u utvořili cca 150-250m dlouhou kolonu? To je v pořádku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejde  ze to je rs  ale  proste  mam sve auto rad,   

 

to je na dlouhe vypraveni,ale tvrdil ze sem mu nedal prednost,ale i policie uznala  ze  byla chyba na jeho miste,tak sme oba dostali pokutu nakonec,  proste debil a to sem ho potom malem zabil podruhy potom kdyz  ukazoval policajtum ze  na strese nic nemam a zacal mi po ni jezdit rukou,to sem jako uz startoval podruhy,proste kreten,  kdyz pochopil ze mam kameru a jeste  svedka  tak zacal couvat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...