Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Trochu se vratim k tem pokutam:

http://tn.nova.cz/zpravy/tv-archiv/televizni-noviny/televizni-noviny-br-ranni-tn-7-2-2.html

Pachatel/ridic neznamy (utekl). Dle Vas jde tedy odpovednost na provozovatele vozidla, jelikoz on mel zajistit, aby osoba jeho vuz ridici nespachala prestupek. Docela je to chudak, pac za ten kousek co jsem jel dom nabral 3 auta...

V mem podani za to nemuze, poda vysvetleni a uz je na svestkach, zda-li ho najdou nebo ne. Pokud ano, je to jasne, pokud ne, kdo zaplati skody? Provozovatel ne (dle Vas on)... se obavam ze nikdo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu se vratim k tem pokutam:

http://tn.nova.cz/zpravy/tv-archiv/televizni-noviny/televizni-noviny-br-ranni-tn-7-2-2.html

Pachatel/ridic neznamy (utekl). Dle Vas jde tedy odpovednost na provozovatele vozidla, jelikoz on mel zajistit, aby osoba jeho vuz ridici nespachala prestupek. Docela je to chudak, pac za ten kousek co jsem jel dom nabral 3 auta...

V mem podani za to nemuze, poda vysvetleni a uz je na svestkach, zda-li ho najdou nebo ne. Pokud ano, je to jasne, pokud ne, kdo zaplati skody? Provozovatel ne (dle Vas on)... se obavam ze nikdo...

Radiusi, kdybys namísto plkání řádně pročetl ty články, viděl bys tam toto:

„Provozovatel vozidla za správní delikt neodpovídá, jestliže prokáže, že v době před porušením povinnosti řidiče nebo pravidel provozu na pozemních komunikacích

a ) bylo vozidlo, jehož je provozovatelem, odcizeno nebo byla odcizena jeho tabulka s přidělenou státní poznávací značkou, nebo

b ) podal žádost o zápis změny provozovatele vozidla v registru silničních vozidel.

Fabia na tom obrázku vypadá dobře, otázka je, jaká bude skutečnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mě je celkem k ničemu nabíječka, parkuju na parkovišti naproti paneláku přes hlavní cestu, takže těžko k tomu budu tahat prodlužku abych udržoval baterku nebo ji nabíjel v autě. Docela mě mrzí, že jsem propásnul akci na slevomatu, tam ji měli nedávno za 2600kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nějak to nemůžu najít, ale přemýšlel jsem buď o té nabíječce a přímo její součástí je vlastní akumulátor, který umí při vybité autobaterii použít jako záložní zdroj.

 

Něco jako je tady akorát to bylo i na gelové baterie a vypadalo to trochu jinak...

 

Nebo koupit jen záložní zdroj, bez nabíječky, což sice neumí nabíjet, ale dokáže být v pohotovosti celý rok a důležité je nastartovat a odjet když je třeba a koupit novou baterku, nebo ji dobít jízdou. Mě je totiž vzhledem k tomu že nejsem s autem u zdroje nabíječka úplně k ničemu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...