Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Viděl jsi někdy palubku BMW? [emoji6]


Ano videl, soused ma sestivalec 4.3l benzin 720 (nebo neco takoveho), jeho zena ma tzv jednicku (predpokladam tedy neco jednickove rady) a pak mají jeste cabriolet od Bava. Ani na jednom aute se mi palubka nelibi, ale upřímně u te 720 kdyz si sednes do te sesle ridice, tak mas hned myslenky jinde, navic ma interier komplet v kuzi vcetne oblozeni strechy a ta kuze je fakt prijemna na omak. Vse na elektriku, vcetne dovirani dveri nebo i roletek na oknech.
A aby si nekdo nemyslel ze jsou milionáři, takze vsechno to jsou jeta bava, napr ta 720 v podobne vybave vyjde asi na 150 - 200tis, ano je to 'krap' stary 15 let.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Radius napsal:

Tak ja kdyz sedel v Golfu, tak jsem se taky zděsil, vse rude podsvicene - vlastne jsi videl jen cerveny fleky, nic vic. A co se ti na budikach nelibi? Ty tubusy?

Co se mi na tom nelíbí? Například to, že to vypadá, jako kdyby to byly budíky roku 12 před Kristem? Ten Maxidot je co? To už Nintendo má lepší grafické zpracování. Nevěřím tomu, že je to O3 FL... fakt ne. Toto bude maximálně tak staré BMW nebo Fiat. :D

 

Sorry, ale Škoda měla jako jedna z mála automobilek relativně pěkné budíky. Už v O2 byly dobře řešené - jak rozvržením, tak grafikou. Toto je vzdálené tomu, aby to bylo v takovém autě.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, Clint napsal:

To je blbost, můžu to posoudit já, který měl OII a mám OIII. To co říkáš je krok zpět, něco jako posuzovat favorita se škodou 120....

no hlavně že si furt stěžuješ na sportovní podvozek se zadní rovnou tyčí. :D zadní náprava jak z dodávky:D  a velký kola jak z Ferrari :D

no krok O3 dopředu je ten, že TDI motory jsou ještě víc udušený :D Minule mě vezl Ozi z Mostu a zrychlení jak v Dacii...

 

zejtra to asi nedávám, moc práce rozmrdané všude možně....

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 46 minutami, Sabiza napsal:

Co se mi na tom nelíbí? Například to, že to vypadá, jako kdyby to byly budíky roku 12 před Kristem? Ten Maxidot je co? To už Nintendo má lepší grafické zpracování. Nevěřím tomu, že je to O3 FL... fakt ne. Toto bude maximálně tak staré BMW nebo Fiat. :D

 

Sorry, ale Škoda měla jako jedna z mála automobilek relativně pěkné budíky. Už v O2 byly dobře řešené - jak rozvržením, tak grafikou. Toto je vzdálené tomu, aby to bylo v takovém autě.

 

Brm, zdravím pánové, jen tak projíždím, ty budíky jsou Dacia Sandero možná Logan, vše to mají stejné. OIII FL viz příloha:

octavia-facelift-05.jpg

  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 31 minutami, kokta7 napsal:

ale klinte na ten tvuj sportovní podvozek, velká kola z Ferrari a tyč na zadní nápravě si už neodpověděl :D hold ses už smířil a nedává tomu žádný prostor a si hrdý majitel :D

 

jenže tohe je problém jen mého vozu, sport podvozek tam bejt nemusí, kola můžou bejt klidně 16" a místo vlečné tam může bejt multilink a dneska už i lepší tlumiče.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je blbost, můžu to posoudit já, který měl OII a mám OIII. To co říkáš je krok zpět, něco jako posuzovat favorita se škodou 120....


Ja jsem narazel na interier, oproti 02 nenabizi nic navic, jen prostor (pro nohy konecne snesitelny), naopak se na nem vyrazne setrilo, vrzani a podradne materialy oproti 02. Ale dobra, to by se asi jeste dalo, ale nejvetsi pruser je ta vlecena tyc. Tohle jsou veci co jsou videt a co by me sraly na tom aute nejvic, co videt neni?

 
Brm, zdravím pánové, jen tak projíždím, ty budíky jsou Dacia Sandero možná Logan, vše to mají stejné. OIII FL viz příloha:
octavia-facelift-05.jpg


No a přidej sem grafiku budiku (ja o maxidotu nerekl ani vetu) z F1 FL a je velice podobna.

Dobrá, takže Radius pouze a jen bere drogy. Nějak mě nenapadlo se podívat na oficiální obrázky. [emoji3]

Malej vtipek :D, vsichni to vedi a jen ty tu remcas :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...