Jump to content

Sabiza

Člen ŠKODA Klubu
 • Content Count

  2,387
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  21

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Sabiza last won the day on November 12

Sabiza had the most liked content!

Community Reputation

1,006 Excellent

About Sabiza

 • Rank
  Profesional
 • Birthday 11/20/1992

Recent Profile Visitors

4,257 profile views
 1. Nic. Hlavně VW nic jiného nezbývá. Musí držet hubu, krok a dotovat. Další poškrábání public PR už nezvládnou. Dieselgate je stále živý a pokuta za neplnění emisních limitů by byl poslední hřebíček.
 2. Sabiza

  Škoda Octavia IV

  Pokud budou v základu ty sedačky, tak velký palec nahoru. Čekal jsem to spíše jako příplatkovou výbavu za 60 až 100 tisíc jak je to u jiných automobilek.
 3. O tom jsem se teď v neděli bavil s kamarádem, co dělá ve Škodovce ve vývoji. ŠA vydala v podstatě tři vozy, které jsou skoro Hybrid, některé fakt Hybrid. Tím by měli pokutám zatím uniknout. Citigo se dotuje z více než 50 % automobilkou, ale prý při těch prodejích je to mnohem levnější než platit pokuty.
 4. Tak z konfigurátoru zmizela drtivá většina možností pro Octavii 3. Doufám, že se brzo objeví O4, ať se můžeme začít dohadovat o tom, zda je auto za milion stále dostupné pro normální lidi a nejen pro pražáky.
 5. Prý se s 2.0 TSI a DSG s předokolkou nevešli do emisí.
 6. https://www.novinky.cz/auto/clanek/kia-predstavila-novou-optimu-zatim-pro-domaci-trh-40303301?seq-no=1&dop-ab-variant=3&source=article-detail No, konečně ta Optima vypadá skvěle.
 7. Sabiza

  Škoda Octavia IV

  Směšně vypadá ta páka z traktoru, která tam je teď. [emoji23]
 8. Jenže dvoulitr s DSG je už teď úplně mimo a hlavně jen ve 4x4.
 9. @stanmar Vidíš to a já, starý odpůrce Octavií, o té nové generaci začínám uvažovat. Konečně jsem doplatil hromadu věcí a říkám si, že by bylo fajn konečně auto, o které se nebudu muset 5 až 7 let starat a budu tam lit jen olej. Počkám si, jak dopadne cenově ta 1.5 TSI Evo, protože bych klidně šel do toho skorohybrida...
 10. To byla venku už třetí generace. Co čekáš? Že si stará generace bude držet cenu? Teď nastane to stejné...
 11. Jenže to bylo taky před sto lety a ještě si musel tolerovat semeno bývalého majitele na sedačce, protože to byla ojetina.
 12. 50 tisíc je u auta za 800 tisíc nějak moc? Jako chápu, pokud to vezmeš na leasing s nulovou akontací, to Ti pak nezbyde na Arguse v plechu.
 13. Tak ono je to jasné, že půjdou mírně s cenou nahoru. Socka verze bude mít víc vymožeností, které prostě musíš zaplatit. Teď to šlo vidět u Superbu.
 14. Tak ten tříválec si nekoupí nikdo, kdo s autem jezdí denně 50 kilometrů, že jo... Na druhou stranu se najdou machři, co za to zapřáhnou karavan a jedou směr Chorvatsko. [emoji23] [emoji23] [emoji23]
 15. To nikdo nepopírá. My jen čekáme, co se zase posere. [emoji23]
×
×
 • Create New...