Jump to content

Sabiza

Člen ŠKODA Klubu
 • Content Count

  2,319
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  20

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Sabiza last won the day on February 3

Sabiza had the most liked content!

Community Reputation

971 Excellent

About Sabiza

 • Rank
  Profesional
 • Birthday 11/20/1992

Recent Profile Visitors

4,065 profile views
 1. Jakože kvalita aut u ŠA je náhodná?
 2. No, není zač. Nezachránilo se to. Hlavní je, že jsou v pořádku oni a věci, které vezli. Paní je snad už taky v pohodě.
 3. https://m.alza.cz/auto/hasici-pristroj-2kg-cz-prask-d5504090.htm Použití od -30°C do +60°C. O skladování není řeč, přípustná teplota skladování je mnohem nižší, resp. vyšší.
 4. Pokud vůbec uvažuješ nad tím, že bys je nechal na dálnici po zastavení v autě, zastav se na nejbližší odbor dopravy a odevzdej řidičák. Díky.
 5. Stringo, promiň, ale toto jsou fakt trapné výmluvy. K nehodě taky nezastavíš, protože máš v autě děti? Stejně jako u vážné dopravní nehody jde o poskytnutí první pomoci - nevíš, jestli se někdo nenadýchal zplodin, jestli někdo v autě nezůstal. Děti jsou to nejmenší. Jejich zajištění je otázka minuty (nasadit vestu, přehodit přes svodidla a říct manželce, ať je hlídá a zároveň volá IZS). Jak to dělají ve Fastbacku třeba v Polsku nebo Belgii, kde je hasičák v autě povinný? Ty jo, asi je tam neprodávají, co? Ty tvoje neustálé narážky na Simply Clever prvky jsou trapnější každým příspěvkem. Suchý zip stoji pár korun a 2kg hasičák na místě spolujezdce udrží jak nic. Stejně tak máš místo pod sedadlem spolujezdce, kam se běžně dává. V Insignii jsem taky neměl místo a měl jsem dva, jeden vpředu, druhý vzadu v kufru. Jo a mimochodem, Pyrocool se Ti vleze i do kastlíku.
 6. Zastavili jsme tři... Projeli dalších X desítek řidičů. Smutné. Stačilo o dva hasičáky víc a auto by nehořelo. Ale tak hlavně, že si to projíždějící vesele fotili a smáli se tomu.
 7. Petře, testujeme úplnou novinku od Marcinčáka - ještě to nikde není. Jeho nový prosecco. Fakt za ním zajeď. Je to bomba.
 8. Pěknej víkend, kluci.
 9. https://m.vtm.zive.cz/svedska-vlada-to-prehnala-s-dotacemi-na-elektromobily-je-jich-ted-moc-a-neni-je-kde-nabijet/a-198887 Budoucnost je skvělá.
 10. Viděl jsi ta auta vůbec zevnitř? Ano, viděl. A dokonce jsem s S-Crossem jezdil nějaký ten týden. Příjemné auto. 4x4, automat. Velice rychle jsem si zvykl.
 11. Jaké přesně pohodlí?
 12. Sabiza

  Škoda KAMIQ

  Docela mě mrzí, že tomu nedávají třeba 2.0 TDI nebo TSI. Normálně bych o tom uvažoval jako o firemním autě.
 13. Tak zrovna Vitara a S-Cross jsou mnohem zajímavější než Kamzík nebo Karotka.
 14. L&K s 2.0 TSI + DSG přišel o drtivou většinu barev. Zůstaly tam tři barvy. Má k tomu někdo více informací? Plus teda je dostupná pouze varianta 2.0 TSI 4x4. Ještě před třemi měsíci jsme objednávali do firmy jen předokolku. 😪
 15. Dneska jsem viděl konečně 508 GT v kombíku. Musím říct, že vzhled Peugeotu se za ty roky posunul raketovým tempem. Vypadá fakt pěkně.
×
×
 • Create New...