Jump to content

Sabiza

Člen ŠKODA Klubu
 • Content Count

  2,523
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  21

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Sabiza last won the day on November 12 2019

Sabiza had the most liked content!

Community Reputation

1,066 Excellent

About Sabiza

Recent Profile Visitors

4,429 profile views
 1. Máš na něm mít ještě tu mocnou nálepku jako já. Pak je to boží a dokonalé.
 2. Ve výsledku je hlavní nezastavovat, ať se děje cokoli. Případně mrtvý lyžař se dá vyřešit až u chatky. :D
 3. Vše je o řidiči. Většina lidí neumí vypnout ESP a pak to tak dopadá.
 4. Sabiza

  Škoda Fabia IV

  Já bych spíše rád věděl, zda je Fabia opravdu potřeba a zda zapadá do konceptu. Vždyť jako malé auto má Škoda už Scalu a Kamiqa.
 5. Vyhřívaný volant vypadá stejně, takže tomu moc nadějí nedávám. Čistě teoreticky to pak možná půjde vyřešit aftermarket volantem.
 6. Sabiza

  Škoda Octavia IV

  Dost pochybuji o tom, že by ta auta stavěli jinak s jinými díly. To nedává ekonomický smysl.
 7. Stále existuje hromada lidí, kterým se čtyřočka nelíbí a právě díky tomu si jí nekoupili.
 8. Pokud máš zálohy, což většina OSVČ má, tak toho taky moc neodkloníš. To u SROčka je to úplně něco jinýho. Tam je to ráj na zemi.
 9. Tak jsem se dnes stal oficiálně osobou samostatně výdělečně činnou. Teda jen jako vedlejšák, ale stal. Když jsem si uvědomil, kolik toho musím na vedlejšák zvládat, abych si přivydělal pár korun měsíčně, jsem fakt rád, že je Andrej takovej ko*** a zpříjemňuje tak život. 🤣 Jako je zlaté být zaměstnanec a neřešit takový ptákoviny.
 10. To není žádná hrátka na snobárnu, ale prostě klasický styl podnikání. Pokud jedeš na obchodní jednání, ve kterém se jednáš o milionech, dívají se na Tebe od shora dolů. Pokud dojedeš Octavkou a chceš po někom uzavřít obchod v rámci třeba 5 milionů, vypadá to podivně. Hlavně, pokud si podnikatel a ne obchoďák...
 11. No jasně, to nepopírám. Plug-in Hybrid dává smysl, pokud si zařídíš u rodinného domu tak čtyři panely na střechu, baterii a nabíječku. Ze sítě to nedává smysl, čas nabíjení je dlouhý. Na druhou stranu jsem posílal video, kde Rasto říká, že nabíjení na těch 35 kilometrů nebo 45 kilometrů (teď si nejsem jistý), stojí něco málo přes euro, takže to je relativně dobrý. Ten iV na rychlonabíječkách vlastně nejde ani nabíjet, protože nepodporuje fast-charge. Vyšší status ti to nezajistí. Je jedno, jestli je to Fabia nebo Kodiaq RS, stále je to škodovka a pro určité obchodní partnery to bude známka toho, že stále nemá tvůj business větší význam.
 12. Nejsem. Jen bych nedal přes milion za Kodiaqa, ve kterém mi bude vrzat madlo dveří. [emoji23] Osobně teď jsem úplně načatej u Superbu iV. Celý koncept se mi líbí, dává mi smysl a ŠA to dělá docela dobře.
 13. Co má ten Kodiaq navíc? https://www.sauto.cz/osobni/detail/audi/a6/18480227?goFrom=list
 14. Sabiza

  Škoda KAMIQ

  Jé, konečně to nevyhrál koncern. Škodovka dala asi málo chechtáků pořadatelům.
×
×
 • Create New...