Jump to content

Sabiza

Člen ŠKODA Klubu
 • Content Count

  2,577
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  21

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Sabiza last won the day on November 12 2019

Sabiza had the most liked content!

Community Reputation

1,099 Excellent

About Sabiza

 • Rank
  Veterán
 • Birthday 11/20/1992

Recent Profile Visitors

4,599 profile views
 1. Tyto lidi musíš brát s rezervou. Oni jsou tak trochu jiní. Jakoukoli negativní účinnost 5G sítě nepotvrdil ani jeden solidní a smysluplný test, který byl veden opravdovými odborníky v oboru. To máš to stejné jako očkování a autismus. Lidé dodnes věří pokusu doktora, který jej ovlivnil, napsal do něj hromadu lží a polopravd.
 2. Tak FFP2 nám dává firma. Ale jelikož jsem si objednal https://shop.respilon.com/r-shield/r-shield-charity-jam-black/, tak dvojky a ústenky jsou k zachránce do Zdib, kde nemají vůbec nic.
 3. Mám dneska přišel z práce e-mail, že nám kurýrem posílají záchranný balíček v podobě chirurgických roušek a pěti FFP2 respirátorů. No, alespoň něco než dojde balík od Respilonu.
 4. Tak se drž a případné nemocné házej přes palubu.
 5. Škodovka a TPCA ruší výrobu. Hyundai stále jede. Hyundai nezastavíš! [mention=48545]Stringo[/mention], tys prostě věděl, co si koupit! Jinak od pondělí máme nařízenou práci z domu. Celý kancl je prázdný. Naprostá šílenost, jaké věci se dějí. Jinak včera jsem od Respilonu objednal nano roušky... Docela jsem brečel u platby. [emoji23]
 6. Ti sebrali řidičák?
 7. A právě kvůli takovým debilním kecům na ty čaje nejezdím.
 8. Jelikož nedojedeš, protože ti tam nedojede ten tvůj korodující plastový křáp, protože se cestou rozpadne, tak mi klidně můžeš zavolat a vysvětlit mi to. Jinak čaj je tedy 23.3.? Nejspíše dojedu, ale rozhodně ne na pátou, ale kolem šesté.
 9. Tak zavřela se hromada škol, takže se to vykompenzuje. Těch aut bude plus mínus stejně. Alespoň dnes ráno to bylo podobné - ale to bude tím deštěm. Tak MHD bude plné pořád. Stále existuje v Praze hromada lidí, která nemá auta. Hlavně potom, co ruší spoje kvůli školákům, bude lidí v autobusech dostatek tak či tak.
 10. received_1053232498378495.mp4)
 11. Sabiza

  Škoda Octavia IV

  Pravdu máš, omlouvám se. Co jsem ale koukal, tak se většina automobilek odvrací zpět od tabletů, což je dobře, protože vypadají hnusně.
 12. Sabiza

  Škoda Octavia IV

  Srovnávat Audi A7 s Octavií? Zajímavá volba. Proč to nesrovat alespoň s něčím, co se cenově té Octavii alespoň trochu blíží? Tady je interiér Audi A4. Tablet tam stále je, podivné křivky taky...
 13. Tvl, tříválec...
 14. Dobře, oka. Jeden kw sem, jeden tam. Důležitý sdělení je, že nová závodnička od Škodovky zase nemá motor.
 15. Má. Za 2 litry jako příplatková výbava.
×
×
 • Create New...