Jump to content

Sabiza

Člen ŠKODA Klubu
 • Content Count

  2,293
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  20

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Sabiza last won the day on February 3

Sabiza had the most liked content!

Community Reputation

960 Excellent

About Sabiza

 • Rank
  Profesional
 • Birthday 11/20/1992

Recent Profile Visitors

3,906 profile views
 1. Sabiza

  Clintův pirátský klub II

  Právě proto doplňuješ inkoust do tiskárny. My ostatní na zuby darovanýho koně nekoukáme.
 2. Sabiza

  Clintův pirátský klub II

  No, nebude, ale na Superba nebo Passata s DSG to nebude, protože prostě prachy. Kodiaq se mi tam už taky nevejde a než kupovat Superba s 1.5 TSi v Active s manuálem, to raději L&K Octavii. A dokud to nebudu platit... Víš jak to je. S jakým autem můžeš jezdit 80 km/h na jedničku? S firemním.
 3. Sabiza

  Clintův pirátský klub II

  Mimochodem, já musím už zase koukat na vývoj ŠA. Teď jsem poslední krůček od firemního auta a přijde v době, kdy bude venku Octavia 4. generace. Bohužel za 830 tisíc s DPH solidního Passata s 2.0 TSi a DSG nepostavím.
 4. Sabiza

  Clintův pirátský klub II

  A ten Passat je co? Stejná plechovka jako Škodovka. Ale pokus dobrý.
 5. Sabiza

  Clintův pirátský klub II

  Už třeba jen tvar pátých dveří? Vždyť to vypadá jak chudá Audi. A jo, počkat.
 6. Sabiza

  Clintův pirátský klub II

  https://www.novinky.cz/auto/505396-toto-je-nova-skoda-octavia-kombi-bylo-nachytano-v-provozu.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu To je odporné jak noc.
 7. Sabiza

  Clintův pirátský klub II

  994 tis. korun stojí nový VW e-Golf v základní výbavě. Návratnost proti klasickému Golfu za půl milionu je kde? Nikde. Toto je auto do města, pro manažery, kteří hledají druhý auto pro manželku, protože mají firemní auta. Manželka ráno vypojí z nabíječky, jede do své práce, kterou má maximálně 50 km daleko, večer přijede, napojí doma na nabíječku a takto to pokračuje každý den, přičemž za 4 roky přijde, že má poloviční dojezd a nedojela do Starbucks na kafe.
 8. Sabiza

  Clintův pirátský klub II

  Pokud máš 150 kg a 3 metry, tak se do těch aut nevejdeš, pravda. Ne každý dělá auta pro české Pepíky.
 9. Sabiza

  Clintův pirátský klub II

  Ty nám raději řekni, jak se jezdí s fastbackem.
 10. Sabiza

  Auto po uprave - dieselgate

  Máte přehrání software nějak zapsané v servisní knize? Mám teď VW Passata s CFFA motorem, který byl jedním z postižených kousků a v servisní knížce není informace o tom, že by se cokoli přehrávalo.
 11. Sabiza

  Clintův pirátský klub II

  Jenže Petr je vadnej a není jako 95 % lidí, co si Rapida koupili. Oni to neřeší, protože to bylo levný. Až si pořídíš auto od MB za 2 miliony, budeš řešit každou kokotinu jako Petr. Dědkovi, co má auto za 250 tisíc je u prdele, jestli mu vrže sloupek nebo jestli slyší zvuky, když zatáčí doleva (viz. uložení převodovky u prvních modelů O3). Taky je tam menší šance, že se jim posere elektronika, protože tam většinou žádnou nemají - viz zadní stahovačky u socka verzí Octavií nebo Fabií. Tyto průzkumy by se měly dělat v rámci jednotlivých tříd, nikoli všech aut, která se prodávají.
 12. Sabiza

  Clintův pirátský klub II

  https://www.autoweb.cz/downsizing-dovedeny-k-dokonalosti-se-stane-kdyz-pick-upu-date-motor-ze-sekacky/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu
 13. Sabiza

  Clintův pirátský klub II

  Jasně, vím, že je to facelift, ale čekal jsem něco solidnějšího. Třeba čtyřočku no. 2.
 14. Sabiza

  Clintův pirátský klub II

  https://www.autorevue.cz/nova-skoda-superb-facelift-2019-svetlomety-full-led?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu Jsem zvědavej, jak bude vypadat.
×