Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

Sabiza

Člen ŠKODA Klubu
 • Počet příspěvků

  1 995
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Dny vítězství

  19

Statistiky prodejce

 • 0
 • 0
 • 0

Popularita

833 Výborná

O uživateli Sabiza

 • Hodnost
  Veterán
 • Narozeniny 20.11.1992

Návštěvy profilu

3 383 zobrazení profilu
 1. Sabiza

  Motor 1.2 HTP běží na 2 válce

  @gloomik Kolik Tě stál ten repas?
 2. Sabiza

  Clintův pirátský klub II

  Tak jsem se vrátil z víkendu v Belgii. Nabízel jsem, že pojedeme Insignií, abychom se ve čtyřech vlezli, ale to ne... jeli jsme firemním Meganem. 1.2 TSI s přestavbou na LPG. Ty vole, už nikdy víc. Auto sice z venku pěkné, ale vevnitř bída. Plasty stejně odporné jako v Octavii. Auto celkově malé a rozhoupané (asi pokus o napodobení vzduchovýho pérování). Ženský se vzadu mačkaly, protože na nohy bylo tak 15 čísel od sedaček. Nejlepší byl Android Auto, který věčně nefungoval a na obrovské obrazovce, která se snažila napodobit Teslu, byl Waze v malém okénku a nešel pořádně ovládat. Za 400 tisíc bez DPH bych ale víc nečekal. Prostě taková menší oktáfka.
 3. Sabiza

  Clintův pirátský klub II

  Ehm. Koupil ho v nájezdu. Jak to mohl ovlivnit? Odesláno z mého SM-A520F pomocí Tapatalk
 4. Sabiza

  Problémy s forem

  Reklama se už dávno neprodává na kliky, ale na shlédnutí a na velikost prostoru, který zabere. Klikání už není in. ;)
 5. Sabiza

  Clintův pirátský klub II

  Ale ona i ta automatická převodovka přežije auto. Vždy je to jen a pouze o spojkách, pokud se dodržují intervaly servisu.
 6. Sabiza

  Clintův pirátský klub II

  Jakmile si zvykneš na automat, nebudeš chtít měnit. Hlavně ve větších městech, kde se prostě zácpám nevyhneš. Jde o komfort a pohodu. :) A co se týče servisu, tak je přeci jedno, zda dáš 30 tisíc za opravu spojky u manuální převodovky nebo 30 tisíc za opravu spojky na automatu... převodovka jako taková se Ti neposere, pokud nezanedbáš u DSG servis a výměnu oleje. Spojce je to jedno a ve 150 tisících prostě odkráčí do věčných lovišť. Pokud budeš mít štěstí, vydrží 180 tisíc. Ale rozhodně ne v Plzni, kde na ni budeš pořád stát. A pokud jde o vyzkoušení... zajeď si do jakéhokoli AAA auto nebo Auto ESA, kde mají auto s DSG (je jedno, zda to bude Superb nebo Octavia) a zkus si to. Většinou Ti to půjčí na 5 - 10 kilometrů. Bude záležet, jak moc velká děvka na ně budeš. Vykašli se úplně na domlouvání se s prodejcem a podobný nesmysly.
 7. Sabiza

  Clintův pirátský klub II

  Chudák. Už v dětství mu říkáte pravdu, že kvalita aut ŠA je podobná jako kvalita potisk dortu. [emoji1]
 8. Sabiza

  Clintův pirátský klub II

  Nemaj. Není to tak dávno, co o tom byl článek, že chudáci dělníci v ŠA dostali brutální bonusy a borec novinářům řekl, že si konečně může pořídit ten vysněný ajfoun. :D
 9. Sabiza

  Clintův pirátský klub II

  Tak co čekáš od lidí, kteří čekají na 100 tisícový roční bonus, aby mohli koupit iPhony?
 10. Sabiza

  Clintův pirátský klub II

  Letos fakt fajn léto - pohoda, klid, bazén, garáž, gril. Snad už taky konečně vyřešíme s tchánem převodovku na Jagecu, ať se můžeme pořádně projet.
 11. Sabiza

  Clintův pirátský klub II

  Dávám si tečku, abych viděl na mobilu nové příspěvky. Jdu se zase flákat.
 12. Sabiza

  Clintův pirátský klub

  Sem dneska měnil desky. Nějak pískaly.
 13. Sabiza

  Clintův pirátský klub

  Tento měsíc nemohu, jsem celý měsíc na dovolené.
 14. Sabiza

  Clintův pirátský klub

  Ty pomlč, ty jsi v tom taky expert. Zrovna pár stránek zpětně jsem to už měl označené na citaci a pak jsem to raději smazal. Ale u náčelníka jsem to prostě musel napsat.
 15. Sabiza

  Clintův pirátský klub

  Tak ona klimatizace pro tak malé dítě, kór v takových vedrech, není úplně fajn. Jako snížit teplotu o třeba 14 - 16°C je masakr i pro dospělého, natož pro dítě. Standartu drží Putin. Standard je to slovo, cos chtěl napsat, což?
×