Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

Sabiza

Člen ŠKODA Klubu
 • Počet příspěvků

  1 986
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Dny vítězství

  19

Statistiky prodejce

 • 0
 • 0
 • 0

Popularita

832 Výborná

O uživateli Sabiza

 • Hodnost
  Veterán
 • Narozeniny 20.11.1992

Návštěvy profilu

3 096 zobrazení profilu
 1. Sabiza

  Clintův pirátský klub II

  Chudák. Už v dětství mu říkáte pravdu, že kvalita aut ŠA je podobná jako kvalita potisk dortu. [emoji1]
 2. Sabiza

  Clintův pirátský klub II

  Nemaj. Není to tak dávno, co o tom byl článek, že chudáci dělníci v ŠA dostali brutální bonusy a borec novinářům řekl, že si konečně může pořídit ten vysněný ajfoun. :D
 3. Sabiza

  Clintův pirátský klub II

  Tak co čekáš od lidí, kteří čekají na 100 tisícový roční bonus, aby mohli koupit iPhony?
 4. Sabiza

  Clintův pirátský klub II

  Letos fakt fajn léto - pohoda, klid, bazén, garáž, gril. Snad už taky konečně vyřešíme s tchánem převodovku na Jagecu, ať se můžeme pořádně projet.
 5. Sabiza

  Clintův pirátský klub II

  Dávám si tečku, abych viděl na mobilu nové příspěvky. Jdu se zase flákat.
 6. Sabiza

  Clintův pirátský klub

  Sem dneska měnil desky. Nějak pískaly.
 7. Sabiza

  Clintův pirátský klub

  Tento měsíc nemohu, jsem celý měsíc na dovolené.
 8. Sabiza

  Clintův pirátský klub

  Ty pomlč, ty jsi v tom taky expert. Zrovna pár stránek zpětně jsem to už měl označené na citaci a pak jsem to raději smazal. Ale u náčelníka jsem to prostě musel napsat.
 9. Sabiza

  Clintův pirátský klub

  Tak ona klimatizace pro tak malé dítě, kór v takových vedrech, není úplně fajn. Jako snížit teplotu o třeba 14 - 16°C je masakr i pro dospělého, natož pro dítě. Standartu drží Putin. Standard je to slovo, cos chtěl napsat, což?
 10. Sabiza

  Clintův pirátský klub

  Tak jsem nakonec objednal Cybex Pallas 2-Fix. Uvidím, jak to bude vypadat, jak se v tom bude malá cítit. Vzal jsem k tomu i letní návlek, tak se v tom snad nebude moc potit, protože teď ve vajíčku je to masakr. Jedeme hodinu v těchto vedrech a je úplně durch od potu.
 11. Sabiza

  Clintův pirátský klub

  Jako máme v práci několik magorů, co kupují sedačky někde v Tescu za 800 - 1500 korun. Docela bych se toho bál. Přeci jen za těch pár korun to nemůže mít žádnou kvalitu.
 12. Sabiza

  Clintův pirátský klub

  Počkej, špatně jsi to pochopil. Co jsem se díval, tak sedačky od Cybex, které mají v názvu FIX, mají ISOFIX. Na ty taky koukám, ale předpokládám, že to funguje trochu jinak než vajíčka pro nejmenší děti. Ty fungují přeci jen tak, že mají stanici s ISOFIXem, do které se zaklapává vajíčko. Teď mám vlastně toto:
 13. Sabiza

  Clintův pirátský klub

  Super, díky moc, pánové. Teď máme Maxi Cosi s ISOFIXem, ale myslím si, že na ty větší sedačky to bude zbytečné. Přeci jen ten Cybex se zapíná tam brutálně, že se to ani nepohne. Na Kiddy Guardian Pro 2 jsem se taky díval a vypadala docela zajímavě. Ten Cybex jsem bral, protože měl dobrou známku v Autobildu a v dTestu.
 14. Sabiza

  Clintův pirátský klub

  Hele, otázka spíše pro fotry. Co máte pro děti za autosedačky? Malá už bude potřebovat novou a koukám po nějakých solidních. Zatím jsem našel Cybex Pallas M, která se mi docela líbí.
 15. Sabiza

  Clintův pirátský klub

  This version of the vRS — which stands for ‘victory racing sport’, the ‘V’ only being added in Ireland and the UK in deference to Ford’s long standing use of the ‘RS’ handle for its performance models Jen to tady nechám... ;D ale nikdo z Octavie nedělá sportovní auto. Však to má i v názvu... Nebuď ovce. Odesláno z mého SM-A520F pomocí Tapatalk
×