Jump to content

Sabiza

Člen ŠKODA Klubu
 • Content Count

  2,695
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  21

Sabiza last won the day on November 12 2019

Sabiza had the most liked content!

Community Reputation

1,152 Excellent

About Sabiza

 • Rank
  Veterán
 • Birthday 11/20/1992

Recent Profile Visitors

5,428 profile views
 1. Ale hovno. Počkej na další sraz a ukážu ti, jak s tím jezdit. Seš jen starej dědek, kterej neumí šlápnout na plyn.
 2. Neber jim ty iluze, že si manažer v úspěšné firmě koupí oktávku. Jinak Fiat na tom není úplně dobře s Tipem. Škoda... https://www.auto.cz/zaver-dlouhodobeho-testu-fiat-tipo-kombi-1-4-t-jet-normalni-auto-se-louci-135973
 3. Ožijou hlavně v rámci spotřeby. Jsem to jednu dobu tankoval a průměrná spotřeba šla nahoru, protože na to člověk více šlape, aby zjistil, jestli to fakt funguje.
 4. Sem tu tak nějak nebyl dva týdny a koukám, že si Clint vyzkoušel novou 1.5 TSI EVO. Já si na ní nemůžu stěžovat. Ten motor jezdí pěkně a za relativně solidní náklady. Dlouhodobá 7.3 na sto, na dálnici při 160 km/h jde slyšet jen vítr a kola. Ráno to při nižších otáčkách neřve jako kdybych zrovna nastartoval 30 let starýho Zetora, má dobrou pružnost a ještě si můžu hladit pinďoura, že díky dvouválcovému režimu, který ani nezaznamenám, když je puštění, šetřím přírodu a Greta je se mnou kámoška. Ale chápu... spojení 1.5 TSI a tý odpornosti, kterou je OIV, musí být fakt šeredný zážitek. Hlavně z t
 5. Nemůžu. Dojede tchán, aby pomohl s pergolou.
 6. „Publikovaný článek nebudeme komentovat. Nová Octavia je vůz, který našim zákazníkům nabízí nejmodernější technologie. Naše modely vylepšujeme po celou dobu jejich životního cyklu s cílem poskytnout zákazníkům spolehlivou a bezpečnou mobilitu,“ řekl ČTK mluvčí automobilky Pavel Jína. Aneb debilci polibte si prdel. Stejně jste z Ukrajiny a nemáte nárok na názor. Však ona jim zase firma zavře pusu sto tisícovým bonusem.
 7. Vletím do diskuze a zeptám se na něco jiného. Má někdo reálnou zkušenost s KeepCupem ve středovém tunelu? Můj hrníček na kafe je už kaput a já hledám vhodnou náhradu. Uvažuji buď o https://www.alza.cz/keepcup-hrnek-original-clear?dq=5557461 nebo tom větším, který má 450ml.
 8. Protože iOS14 je v beta testování a musíš se k tomu přihlásit.
 9. Tady nejde o reklamy jako takové. Tady jde o to, že já třeba chodím na 7 diskusních fór a všechny mají TT. Jen tento křáp ne, takže sem už nechodím na mobilu.
 10. Je to tím, že si moderátor. Tento systém fora to má nastaveno v základu.
 11. Samozřejmě, že s tím neuměl. Za poslední tři roky bylo TT rozbité jak cikánské sáňky. Nefungovala správně galerie, špatně se načítalo a některé témata nebyla zobrazována. Já mu několikrát nabízel, že to vyreším, protože v TT dělá bývalý kolega z jedné herní společnosti. Bylo to odmítnuto. Ale já chápu proč. Z TT nebyly prachy za reklamu.
 12. Jaké problémy řeší na nejrůznějších autmobilových fórech ?? Přehled zde: Lamborghini Forum: Šum v kabině při 350 km/h! Co s tím, ví si někdo rady? ------ Ferrari Forum: V 16000 ot./min je v interiéru velký hluk! ----- Audi A8 Forum: Nevíte kde nechat opravit Rolexky? ------ Volvo 850 Forum: Ve 400.000km se přetrhl originální klíňák! Dá se reklamovat v rámci záruky? ------ Fiat Forum: Haló? Fakt nikdo? ------ Opel-Forum: Nemůžu v noci spát, můj Opel reziví strašně nahlas. ------ Mercedes C-Klasse Forum: Skvrna od kávy, co s tím? ------ MX-5 Forum:
 13. To je pěkný. Já si řekl, že nebudu klasický český řidič 1.9 a 2.0 tdi (Clint) a spotřebu řešit nebudu.
 14. On admin je takovej divnej a neuměl vyřešit problémy, které s tím měl (a to jsem mu nabízel pomoc) a raději ho odstranil.
 15. ? není co dodat. Tapatalk rejžuje prachy na svých reklamách a forum z toho nic nemá, takže se nedivím. Na druhou stranu je zvláštní, že lidi tady používali TT málo. No, neva. Budu forum používat jen na desktopu.
×
×
 • Create New...