Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

Sabiza

Člen ŠKODA Klubu
 • Počet příspěvků

  1 965
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Dny vítězství

  19

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Popularita

825 Výborná

O uživateli Sabiza

 • Hodnost
  Veterán
 • Narozeniny 20.11.1992

Návštěvy profilu

2 834 zobrazení profilu
 1. Sabiza

  Clintův pirátský klub

  Mám, ale nehraju si na to, že mám doma závoďáka.
 2. Sabiza

  Clintův pirátský klub

  Naftové RS. Sen každého českého Pepíka. Mít brutální káru v ropě, aby žrala 4l/100km.
 3. Sabiza

  Clintův pirátský klub

  @stanmar co stará Octavie? Šla na protiúčet? Já jen, v čem teď budeš jezdit na čaje o páté? Tedy jestli vůbec nějaké budou, protože náčelník je poslední dobou víc mimo, než Kabaň v BMW.
 4. Sabiza

  Clintův pirátský klub

  Dnes mi volala tchyně, že se vrátila ze servisu. Za výměnu setrvačníku a spojky dala krásných 48 tisíc. Nádhera, hlavně v případě, že auto mělo jen 146 tisíc km.
 5. Sabiza

  Clintův pirátský klub

  Já snad najdu někde ten text, jak ses tady v tématu dušoval, že další auto rozhodně nebude od ŠA. Ale gratuluji. Snad bude sloužit.
 6. Sabiza

  Clintův pirátský klub

  Chtěl bys, co? Smůla. Jen pro Čechy.
 7. Sabiza

  Výrobní vady a špatné zpracování Superbu III.

  Takže chybějící kus bezpečnostního a povinného prvku považuješ za banalitu?
 8. Sabiza

  Clintův pirátský klub

  Jsem rád, že jsem Petra potěšil. Bych fakt rád věděl, jak může někdo při výstupní kontrole zapomenout zkusit pás řidiče. Ale co čekat od ŠA lidí, že jo? Na základní škole je to neučili a dál se nedostali.
 9. Sabiza

  Superb III - osobně nedoporučuji

  Já myslím, že těch problémů je hodně a má je mnoho lidí. Stačí si přečíst například toto téma:
 10. Sabiza

  Clintův pirátský klub

  Naprosto boží.
 11. Sabiza

  Výrobní vady a špatné zpracování Superbu III.

  Jízda na polygonu? Ty si snad myslíš, že každé auto testují na polygonu? Na okruh se dostane tak jedno auto z tisícovky. A i to je možná moc.
 12. Sabiza

  Clintův pirátský klub

  Novou francouzskou Insignii bych si klidně nechal líbit. Rozhodně zajímavější auto než Superb nebo Passat. Sabizo, mě v servisu řekli, že tohle je dobré dělat pravidelně od nového auta, ale nalít to do auta s vyšším nebo nedej Bože vysokým nájezdem (platí o všech těchto čistících přípravcích) se rovná budoucí problémy. Nemám důvod jim z principu fungování jak přípravku, tak motoru nevěřit. Jediné co mi potvrdil je přípravek pro výplach motorového oleje, to je prej celkem funkční a ničemu to neublíží... Takže se dá říct, že jediný, co se nějakým způsobem asi možná vyplatí jen aditivum. Oki, díky moc.
 13. Sabiza

  Clintův pirátský klub

  Hele, má někdo zkušenosti s https://www.nejlevnejsi-aditiva.cz/odborna-dekarbonizace-motoru-bg.html#content?? Budu teď v červenci nebo srpnu měnit olej, atd., tak bych to nejspíše vyzkoušel. Vypadá to docela jednoduše.
 14. Sabiza

  Clintův pirátský klub

  https://www.motor1.com/news/249787/2020-skoda-octavia-test-mule/ Upřímně doufám, že momentálně probíhají testy jen motorů a systémů. Protože nová Octavia vypadá tak, že se nic nezměnilo. Což by bylo fakt smutné. No, jen se snad možná zbaví konečně těch hnusných světel... ale kdo ví, když to má přelepeno.
 15. Sabiza

  Clintův pirátský klub

  Nevím, jak je to v ostatních firmách, ale u nás to máme tak, že platíme těch pár korun za soukromé účely, přičemž tu částku, kterou měsíčně platíme, nám dává zaměstnavatel navíc k výplatě. A pak máme ještě nabité karty na Shell s 5 tisíci měsíčně na ropu. A je jim jedno, zda je to na soukromé nebo pracovní účely.
×