Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

No nebudu se s váma hádat, jak jsem psal, každej má na to názor jinej. To už tak bejvá, nemůžeme bejt všichni stejného názoru, to bychom se tu pak nemohli dohadovat. Šťournul jsem do nafty a dobře mi tak. To se nemá dělat. Tohle vždy zavání hádkou. Každej si vychválí to své. Nechte si své TDI a já si nechám TSI, a jestli nenechám, tak koupím zase další TSI ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

do nafty si štouchal oprávněně a myslím, že i Honza s tím souhlasil ;) to není hádka, ale diskuze, bohužel z diskuze vše "nevycítíš" jako z osobního rozhovoru ;)

 

příště TSI u mě :D a s čipovanou kofolou ;)

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mimochodem, docela by mě zajímalo, kolik může u mého motoru vydržet turbo....při normálním ježdění.

 

Pawouk: Já budu mít asi ty 288 co? Mám dokonce dojem, že mám větší kotouče než 2,0 TDI 103KW....nemám to ale povrzeno.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemáte někdo známého u wusternerotu? ty kreténi mě od pátka ignorují a FURT SE NIC NEDĚJE. zkurvena malá pojištovna, už mě to fakt mrdá... zítra jim jdu zase volat a budu jim nadávat už, klidně at si mě pak zveřejní na ty jejich debil lince.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem řešil vejfuk (zadní část) u Pola mé manželky. Koupil jsem tam čínu za 1300Kč :D, pač origoš vyjde přes 5tis. No stačí prej nastartovat a rozdíl je jasně slyšet :D  No ale potřebujeme jezdit tak rok, než auto půjde dál. Je mu už deset let. Tak proč vyhazovat prachy oknem že? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mimochodem, docela by mě zajímalo, kolik může u mého motoru vydržet turbo....při normálním ježdění.

 

Pawouk: Já budu mít asi ty 288 co? Mám dokonce dojem, že mám větší kotouče než 2,0 TDI 103KW....nemám to ale povrzeno.

To z toho nepoznám,na svoje auto to mám vyhledané přes VIN. Zadních jsou tam dokonce čtyři druhy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele ty máš nějakou těžkou pravou nohu ne? Ty musíš stát věčně na brzdě :D

 

Hele Polo...no rok 2003, má to už ty 4 kulatá světla vepředu, novější typ, než to tvé na fotkách. Vejfuk byl origoš, vydržel deset let. Problém je, že v listopadu je technická. On už je vefuk v hajzlu komplet, ale díry tam nejsou, tak jsme dali jen zadní část. Manželka má 1,2 (hovno to pojede)...jí to stačí, alespoň ví, že nesmí předjíždět a já jsem klidnější. Když s tím jedu já, tak trpím, pač mě předjížděj i návěsy a za každou kolonou se táhnu. Každej vysmátej děděk s cigárem ve Fávu mě vezme....

 

Honza: Kofola bude ;)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...