Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

nebo tam stačí nalepit tohle, jdu to najít dobrej nápad pawouku :)

http://www.czc.cz/akasa-ak-pax-2-odhlucneni-skrine/26209/produkt

 

tak už mě došla, tak přiobjednám :) protože to mlácení mě fakt neskutečně štve :) jinak včera Petra štvalo, že nemám v kufru plato, že to dělá hluk, tam já tam nesedím je mě to fuk :)

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kokto tys tam jeste nebyl? Ty vole, takova zakladni vec. Pravda taky me do toho diky odkazu v podpisu navezl neprimo Pawouk a timto mu za to dekuji. Vyborna vec. Mam i aplikaci v mobilu tak po natankovani zapisu do mobilu a ono uz se to samo zesynchronizuje. Tak si pak dej odkaz taky do podpisu at vime za kolik jezdi ta tvoje bila pila.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aplikaci jsem normalne stahl z google play das do vyhledavani spritmonitor s myslim ze jsou dve aplikace. Jednu z nich jsem si nainstaloval. Ovsem pred tim si musis normalne na netu na strankach spritmonitor.de zalozit ucet. Aplikace je opravdu pouze pro zadavani udaju z tankovani. nic jineho v tom nejde. Registrace je jednoducha. Sice to neumi cesky, ale staci prohlizec Chrom a ten ti cele stranky prelozi pokud neumis ani trochu angl. ci nemecky. Na jednu registraci muzes mit dve auta. Zaroven to muze fungovat neco jako kniha jizd kam muzes zadavat i data s provedenymi servisy vymenou pneu oleje apod. Muzes kliknout na muj odkaz v podpisu ( spotr. 6,2) a vse se ti ukaze jak to vypada.

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...