Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Já chci taky do Alp, byl sem tam před čtyřmi lety právě na Grossglockneru, ještě supákem.... ;) ...tou kraxnou :)

 

Stane : jedete dvěma auty?

 

Ne jenom jedním, bráchovo autem - ať si to užije.

 

Já počítám s tím, že se tam určitě někdy podívám, ale až za několik let, až bude junior větší, aby z toho taky něco měl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě to taky nejede špatně, ale tohle je už trochu jiná liga. 

V sobotu jsem se ploužil na cestě z Českého Krumlova za dvojkovou benzínovou RS. Byl to Rakušák a vysloveně čekal (blbec) až mi dojde trpělivost. Tak jsem ho v takovým táhlým prudkým kopci se dvěma pruhy předjel. Protože jsem tušil, že provokuje, fakt jsem to rozjel. Načeš mě ten vůl s řevem vejfuku předjel děsivou rychlostí zprava. No ten tam ovšem musel mít ještě víc, než nějakých 300 kobyl.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak já to vím kokto. Jednak těch, co by se případně chtěli taky svézt, bylo více. Na tuhle možnost jsem čekal několik měsíců a s velkými obštrukcemi jsem se to dozvěděl na poslední chvíli. Vůbec jsem dopředu nevěděl, jak to bude probíhat. Prodejce mi po telefonu nejdříve řekl, že to bude běžná předváděcí jízda, kdy on bude sedět vedle mě. Když ale viděl, že se mnou jede moje ženská tak usoudil, že nebezpečí zničení vozu nehrozí a nechal mě bez dohledu. Paradox je, že manželka byla ta poslední na světě, kdo by v tom chtěl se mnou sedět. Prostě byla jen v nevhodnou chvíli na blbým místě  :kol-48:

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě by se to jako hračka taky líbilo, ale třeba takovou předváděčku ani omylem. Dovedu si představit, co s tím všichni ti řidiči, co to měli v ruce, museli vyvádět. A to ti prostě nedá, abys tomu nenakládal, co to jde. Takže bůh ví, kolik má takovej motor před sebou reálně ještě kilometrů. A to víš, že když to klekne, je to smrtelná rána pro tvojí peněženku. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, to je žrádlo....sedim si na zahradě u domku v křesílku s notesem, popíjím vychlazené pivečko a směju se Sáňkovým vtipům o naftě....no není to luxusní? Znáte něco lepšího?  :kol-46:

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...