Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Já už bych si 50 připlatil za tu oktávku....na leasingu měsíčně pár stovek navíc.

 

Takže teď bude prodávat svého Leona z roku 2006....1,4 MPI 16V. (kdyby mě někdo zájem, šedá metla a bez škrábanců, opravdu pěkný, brácha je puntíčkář jako já, samozřejmě 1. majitel a nebouraný, najeto 120-130 ta nějak)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě se ten seat líbí. nevím co se vám nelíbí.. v roce 2000 měl leon zatmavený světla a  zklápěcí zrcadla. toho se O2 dočkala až v roce 2009. zatmavený světla až u O3 z A3...

 

Spíš o3 je takový nemastný neslaný dle mého... já sem od ní čekal ale více, ale Scout se mě líbí, l@k kola taky a RS ve žluté s černými doplnky a černým Padem taky v pohodě a ovšem v liftbacku.

automobily-seat-leon-fr-1-4-tsi_9.jpg

Editováno: , autor: kokta7
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stringo: 80tis Kč. Ale bez investic, bez škrábanců, interiér opravdu jako nový, zrovna tak lak, žádné ťukance. Má to manuál klimu. Tmavší šedá metalíza. Za stav ručím osobně. On by byl rád, kdyby to dostal někdo rozumnej, ne nějakej ras samozřejmě.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stringo: 80tis Kč. Ale bez investic, bez škrábanců, interiér opravdu jako nový, zrovna tak lak, žádné ťukance. Má to manuál klimu. Tmavší šedá metalíza. Za stav ručím osobně.

To je slušná cena + jistota, že to není nějakej bazmek opravenej a stočenej, ale na mě je to moc. Hledám nějaké přibližovadlo za 40 000,- víc nemam...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě se ten seat líbí. nevím co se vám nelíbí.. v roce 2000 měl leon zatmavený světla a  zklápěcí zrcadla. toho se O2 dočkala až v roce 2009. zatmavený světla až u O3 z A3...

 

Spíš o3 je takový nemastný neslaný dle mého... já sem od ní čekal ale více, ale Scout se mě líbí, l@k kola taky a RS ve žluté s černými doplnky a černým Padem taky v pohodě a ovšem v liftbacku.

automobily-seat-leon-fr-1-4-tsi_9.jpg

Náhodou to má šmrnc. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějak mi to připomíná ten shitózní interiér staršího Saaba 95  ;)

 

Ona realita bejvá lepší, to uznávám. Musim to prolézt, jen jsou na mě Seat saloony daleko... :(

 

Třeba Mazda 6 také nemá palubku moc pěknou.....(ačkoliv jinak se mi auto líbí)

 

A králem hnusu jsou nové Fordy....

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fordy ji mají fakt bláznivou, ale dá se na to zvyknout i na hundaj/kia...

 

v sobotu sem se potkal na oslavě s kamarádem. před 4 roky kupoval kiu sorento v plny za 850 s daní. po 4 letech a 120 000km ji prodal za 450 000kč(prodejna ji prodala za 480k ). na kiu není špatná ztráta cca rok 100 000kč ;)  a novou v plny zase měl za 850k--- cena zas tak nepadá ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...