Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

trošku o polu. tuším rok 98, 55kw 1.6(atmosféra super motor), klimatizace, el. okna, ABS, tažné, 5 dveří.

 závady v rozsahu 120000-160000km

po 40000km málem prdnul rozvodový řemen(do dneška nechápu jak, origoš z autorizáku)

termostat K.O., auto se chladilo pouze topením :D

nešla klimatizace(vadnej kabel od tlačítka klimatizace) netěstný vedení

díra ve vejfuku, bylo to jak 5 litr V8

problémy s ABS

 

nakonec shořela elektrika :(

tuning od poláka na parkovišti!

IMAG0269.jpg

 

to byla atmosféra!!!

IMG_20121022_122733.jpg

fajr!

IMG_20121022_121452.jpg

IMG_20121022_122231.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmmm a to bych rekl ze VW byla driv jeste kvalita. Hold asi byla jeste driv WV Golf1 max 2 a konec. Hihi 55 kw ma i manzelky thalie a to je 1,2ka atmosfera. Pravda kdyz jedes na dalnici 130 tak to toci 4200 otacek a z hluku motoru by ti bouchla hlava ale vykon tam je. Jinak sem mel Opel Ascona sedan 87 r.v. 1,6 55kw atmo mel jsem ho 5 let stala 35tis najel jsem s ni 80 ve stari od 10-15 ti let a krom bezne udrzby bez zavad. Motor mel 130tis a mozna by jezdil jeste dnes akorad kastle uz byla sama dira. Diry v kufru jsem bezne letoval horkovzduskou a IPOu :D Hold az na konci odesla poloosa a skrtici klapka na motoru a nedojel jsem do prace. Oprava 500 kc poloosa a 500 klapka. A i kdyz jsem ji chtel sesrotovat jeste jsem ji za 6 tis prodal. Moje prvni auto a na to se nezapomina. Rocnik jako Skoda 120 akorad technikou a vybavou uplne nekde jinde.

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to já taky nechápal, o autě sem věděl 100% věcí....  bylo jenom lehce bouraný na předek a pak na zadek, ale žádný totálky nebo tak. ještě tam byl krátkej interval 15/1 rok... ale běžný takový závady no, nic hroznýho. Hele rezly zadní dveře a na záruku vyreklamováno.

 

akorát francouz se houpe v zatáčkách, nic horšího neznáš :D njn starý autáky no :)

 

ale houby, polo stálo na parkovišti. a se scoutem sem šel naplno na brzdy a výhybal se do pangejtu polákovi, který předjížděl v horizontu a myhly jsme se fakt o pár metrů. a ovšem typickej řidič v ČR, nalepenej za mnou s favoritem, tak co bys čekal? zabrzdil to z 100km/h na 60 nic víc.... (podotýkám živil se řízením, profesionální idiot). ale aspon se omluvil a přiznal se a neměl blbý keci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, stara klasika. Jo tak ale stejne, asi to mas rad ze zadu jak ty holky z reklamy pred x lety. Zavolej mi do klubu 112 567, 112 567. Jinak to neni mozny takovej Pech. Jo Rencek je kacatko, to souhlas, zase thalie neni zavodak a i presto kastle se sice nahne ale kola drzi porad stopu a zadnej ESP. Ma to jen ABS a nejaky ty jiny brzdny asistenty. A kdyz jedes pi nejake ceske silnici tak o dirach nevis. V Rapidu kdyz vylezu tak mi z podbundy se vysypaji vsechny kosti a pak si je musim skladat zpatky. :D

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

frantíci mají takovýhle styl kolíbání, dá se na to zvyknout ale není to nic pro mě, nejde s tím ani pořádně řezat zatáčky.

ale jinak na těch autech nevidím nic špatnýho, srovnatelná kvalita s rapidem jak píšeš....

no já když jedu po typický český cestě, tak zažívám něco podobného :D

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, kolegův syn léta pracoval jako mechanik v autorizáku Ford, jejich originální oleje (Ford Formula) jsou taky fakt levné a podle jeho slov nemá smysl tam dávat něco jiného. Tady to tedy je Mobil za vynikající cenu, ale i tak je to nesrovnatelné se škodovkou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

on to už není prý mobil, ale castrol :D(ford s kastrolem podepsal dodávky) a je to longlife. jinak ford má 20000km/1 rok co si pamatuji(solidní interval dle mého).

https://www.fordservice.cz/data/Servisni%20intervaly.pdf

 

http://www.etis.ford.com/fordservice/serviceScheduleForm.do;jsessionid=E3887D2264AB39116D279E3424921560.eccvas503?tag=1

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to jen co jsem cetl z faktury ten Mobil. Interval nevim presne, sef pretahl o 4 tis ( zapomnel ma jeste tu starsi atmo 1,6 ) a mel jsem za to ze ma najeto 19 tis ale nevim mozna se pletu. A pry ze tim ze to pretahl neprisel o zaruku ale to mu pry povidala majitelka servisu. Ja bych tomu 2x neveril zrovna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...