Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Koukám, že se to tu včera v noci pěkně zvrhlo  :kol-31:

 

Jediná reakce spektrem půlnoční rozprávky:

Netahejte k autům politiku, ta všechno zabije a stejně nic nevyřešíme a jízda autem po dálnicích... Mno podíval bych se na to z pohledu jiného. Německo má na svou velikost jen o něco více km dálnic než ČR na svou plochu. To že se u nás nestaví je jasně dáno tím, že chce u nás každej nakrást a státní zakázky jsou v 80% prodělečné. S argumentem co psal Kokta nemůžu souhlasit. Svalovat vinu na to, že po ČR se nedá nikam pomalu dojet je kravina. Jestli ujedu za hodinu 130km nebo 190km je podle mě blbost. Musím si trasu naplánovat tak, abych to stihl včas a dle pravidel silničního provozu. Já tedy osobně taky nejedu co se týká rychlosti zrovna předpisově, ale ne proto, že nestíhám, ale proto, že prostě chci jet rychleji (ne kvůli dokazování, ale na dnešní dobu a schopnosti aut se mi ty rychlosti mimo obce zdají opravdu pomalé a kdejaký skútr se mi při 85km/hod přilepí na prdel a mám o starost víc (což také není omluva)...

Editováno: , autor: Stringo
  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobré ráno Vietname!

 

Jak jsme se vyspinkali?  Já nic moc, byl jsem na noční, takže to půjdu ráno ještě dospat ;)   Večer přivezli nějaké bagety a já se přežral. A to jsem neměl dělat, je mi zle, pálí mě kurefsky žáha....:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...