Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Stringo posledni dobou, jak se nudi na elektrarne ( ma tam hovno co na praci ) Taky nabira spamovou rychlost. Hold trva dlouho nez vychladnou kotle v Prunerove.

No, teď vychladla voda v Kadani (určité části)... Nejedou ani 2 staré bloky, tak není teplá voda... Ale u našich nových 3.turbin nejsou žádné kotle...firma nestíhá, takže se to všechno protahuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jsem si nějak nevšiml. Jinak zrovna včera jsem šel do Kauflandu nakoupit a stála na parkovišti Fabie II combi (taková světle modrá metla a myslím že ambiente výbava) všude měl nálepky a zrovna měl i loga RS a aby to dovršil, tak měl jako třešinku na kufru pod logem RS nalepeno stříbrnýma 3D písmenama COMBI  :kol-98:

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se to taky nelíbí... ani já když nakonec dám RS nárazníky, tak tam loga dávat nebudu. Není to skutečné RS, tak na co si hrát, i když bych výkonově na to měl a nevypadalo by to tak blbě, ale když to někdo dá na FII a ještě to dotuní 3kg nálepek, tak to fakt je k blití.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stringo: jj presne o tom to je, nejhorsi je kdyz dojedes manika s komplet predelavkou a pak v tom ma 1.2 TSI a malem te rozstreli, kdyz s tebou chce zavodit... :(

 

Petrrr: nene, na to nejak neni cas v posledni dobe u nas o televizi rozhoduje pritelkyne, protoze ja u toho stejne sedim s kompem a nemam cas se tomu venovat, tak jak bych chtel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zejtra od 3 to je, já to neobjednával..

zedník taky dobrý, alespoň budeš dělat něco pořádného. :D

 

zvětší se ti v předu akorát kotouč a destička třmen, větší páka, bude to víc brzdit... jinak tlak tam půjde stejnej, takže to nic dělat nebude, pokud budeš mít např origoš kotouč a destičky, který k sobě patřej. zadní budou brzdit furt stejně a vpředu ti bude méně ubyvat kotouč a destička... menší tření, tak nebudou vadnout...

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja nevim, ja si myslim, ze tam proste rozdil bude, minimalne to pak podle me bude delat problem jednotce ESP a ABS, kdyz se bude jinak chovat predek a jinak zadek. kdyby se dali komplet predni i zadni tak pak to podle me je v poradku a nebude problem...

 

kokta: to jo, pekne pres dxen v praci a po nocich zednik, truhlar, elektrikar, instalater apod...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...