Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Zkusit se musí všechno, prej ta nová udělala pokrok, tak jsem na něj zvědavej. Já vím, je to jenom Ford, ale tak za svezení stojí všechno, vždyť mě znáš, čím víc tím lépe a alespoň to mohu objektivně srovnat a ne jako ostatní, co jen kecaj :)

 

Pawouk: na to jsem ho ptal, říkal, že interiér prostě mizernej Ford, lacinej. A podvozek že neskutečně na hovno. Ale mluvil o předchozí generaci.

Kuga nová uplně krasavec není, to uznávám, ale jak jsem psal, rád zkusím.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak mustang už má přeci dávno ten eco motor...

spotřeba je opět z x faktorů při výběru auta, bohužel dnes to je hlavní faktor cena a spotřeba, nic jiného...

 

sory klinte, ale řešit u tohohle auta nějaky plasty. to je jako řešit u Enza že nemá radio, nic, prostě jenom řídíš a užíváš. klinte sice vyzkoušíš tunu aut, ale za pár hodin ne dokonale. asi jako když si psal dojmy z DSG, pořádně si ho nevyzkoušel a nepochopil jeho naprogramovanou logiku :D(já dodnes plno věcí nechápu proč se tak děje :D)

 

předchozí kuga je celkem pěkná, ale není tyhle SUV můj šálek čaje...

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mustang, Camaro a nedávno představený Challenger  http://www.auto.cz/dodge-challenger-2015-vylepseny-motor-v8-hemi-6-4-80783 jsou vše tzv, pony cars a za cenu jakou se prodávají dostáváš bych řekl docela dost motor, o kterém můžeš v evropě zapomenout pokud nemáš víc jak 2 míče atd.  se slušnou výbavou a "slušnou" spotřebou. Ale to jsou auta pro zábavu a ne pro každodenní ježdění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rok výroby 2007, Cabrio 4,0 l. Výkon 151KW. Takže přepočet výkonu na kilo je opravdu horší než moje TSi.. Můj není já na tyhle auta nejsem, ale přivézt ho můžu :-)

 

kokta: Věř nebo ne, atmosféry ovládat umím, ale tohle je prostě lemra.

Editováno: , autor: MichalRr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...