Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Jojo, studenej motor a většinou hned nálož, pač se měří dráha v určité rychlosti. Jen krátké trasy.

 

Teď mi řiká kolega, že už by to byl novej třetí motor, v patnácti tis. se jeden vylágroval ve stošedesáti.....Koukám taky žádné kvalita. :)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ŠKODA Economy Run 2014

Tak borci, kdo pojede? :kol-28:

musím vymyslet spolujezdce, když mám drahou (a lehkou) polovici v Číně :D

 

Hm, tak koukám, že množství paliva v nádrži budou měřit přes diagnostiku a ne dotankováním. Další změna je sledování přes GPS do.

Tak to je fajn ne? To je to o cem mluvil Honza na srazu ne? To je nejpresnejsi ne?

Zrovna to čtu; to vypadá na zajímavé změny. Je nutné mít v nádrži minimálně 3/4 zaplněný (bude vizuelně kontrolováno). Pomocí GPS možná budou kontrolovat i rychlostní limity (přitom překročení rychlostního limitu by podle mě správně nemělo být závadné, naopak PŘÍLIŠ POMALÁ JÍZDA by měla vézt k diskvalifikaci ...). A jak to tak čtu, tak 10km/h nad předpisy tolerují  :kol-47:  10,01-20,00 km/h znamená penalizaci +5% spotřeby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Yes, brother pojede. Dostal to příkazem. Teda doufám. :kol-31:

 

To museli vyvinout nějakou novinku na to zjišťování množství paliva přes diagnostiku, když se to doteď dotankovávalo. By mě zajímalo, kde má třeba Š120/Favorit diagnostickou zásuvku. :kol-28:   Jede se do Vrchlabí, tak mám obavu, že tam bude dost kopců. Kdo mě bude tlačit? :kol-48:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...