Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Rozvody, řetěz, napínák, neřešíme tu nic jiného, vždyť je to investice za pár korun, 7 tis, to je sranda. Tak se to prostě vymění, žádnej problém. Stala se chyba, no u dieslů je měníme a neremcáme. Měl koncern říct, že nejsou doživotní. Je to jen drobnost, kdo je chytrej, vymění a je z obliga.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes se vyrabi vsude sunky, jedno co si koupis a protoze jsem veril ze skoda jsou o neco mensi sunky nez ostatni tak jsem si ji opet koupil. Ovsem po 1,5 roku vlastnictvi noveho Skoda Rapid jsem asi cekal vice ( mluvim jen a pouze o kvalite zpracovani spolehlivosti - s jizdnimi vlastnostmi jsem spokojen ). Po teto zkusenosti a vsemu co se tady na foru da vycist u vsech modelech jsem nazor zmenil. Skoda= stejna sunka jako jiny automobilky. Mozna vyspelejsi, modernejsi, drazsi, ale stejna sunka. Tedy pokud hanim Skodu, hanim ji uplne stejne jako jine automobilky. Nebudu ji chvalit za vsech okolnosti jen kvuli tomu, ze ji vlastnim. Umim na svem aute videt jak klady tak i zapory. Ty jsi koupil dobre, mas dobre zkusenosti, proto mas pozitivnejsi nazor, ktery ja respektuji. Taky Ti preji po koupi O3 aby ti takovy nazor zustal. Neni prijemne byt zklamany. Ja z casti jsem jak z Rapida tak ze Skody kam se ubira s kvalitou svych vyrobku.

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak je vidět, tak už není. Tak se vymění, není problém. Asi nebyl u Merglu tak namáhán, nevím, neznám Mergla.

 

Hele já jsem fakt spokojenej, měl jsem jen problém s uvolněným svazkem drátů ve sloupku, pár drobností. Jinak nic zásadního. Jezdí to, lak je furt gut, prostě pohoda. Všechno drží. Brzdy zadní odešly kvůli naší silnici, jak jsem tam nachytal šutry.

 

Prostě v tomhle se neshodneme, já si Škodovku zase rád koupím.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozvody, řetěz, napínák, neřešíme tu nic jiného, vždyť je to investice za pár korun, 7 tis, to je sranda. Tak se to prostě vymění, žádnej problém. Stala se chyba, no u dieslů je měníme a neremcáme. Měl koncern říct, že nejsou doživotní. Je to jen drobnost, kdo je chytrej, vymění a je z obliga.

Zapomínáš na to, že většina zákazníků o tomto z různých důvodů nemá tušení. A to je pak jiná sranda, když jim to skočí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musim souhlasit s Panchem. Nedavno ukazovali video dvou stejne bouranych O2 na B sloupek Crash testem. jedna opravovana v autorizaku dle danych postupu. V podstate se pul auta rozebralo vcetne strechy a vsechny dily vcetne B sloupku davaly nove. U druhe se to jen vytahlo srovnalo vymenil jen B sloupek vyriznutim nakytovali a nastrikalo, oprava o mene jak polovinu levnejsi. Pak sla obe auta znova na Crash a vysledek. Oprava O2 v autorizaku probihal Crash jako u uplne noveho auta. Jak dopadl Crash u levnejsi opravy ( castejsi v neaut. servisech) si asi domyslite.

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes se vyrabi vsude sunky, jedno co si koupis a protoze jsem veril ze skoda jsou o neco mensi sunky nez ostatni tak jsem si ji opet koupil. Ovsem po 1,5 roku vlastnictvi noveho Skoda Rapid jsem asi cekal vice ( mluvim jen a pouze o kvalite zpracovani spolehlivosti - s jizdnimi vlastnostmi jsem spokojen ). Po teto zkusenosti a vsemu co se tady na foru da vycist u vsech modelech jsem nazor zmenil. Skoda= stejna sunka jako jiny automobilky. Mozna vyspelejsi, modernejsi, drazsi, ale stejna sunka. Tedy pokud hanim Skodu, hanim ji uplne stejne jako jine automobilky. Nebudu ji chvalit za vsech okolnosti jen kvuli tomu, ze ji vlastnim. Umim na svem aute videt jak klady tak i zapory. Ty jsi koupil dobre, mas dobre zkusenosti, proto mas pozitivnejsi nazor, ktery ja respektuji. Taky Ti preji po koupi O3 aby ti takovy nazor zustal. Neni prijemne byt zklamany. Ja z casti jsem jak z Rapida tak ze Skody kam se ubira s kvalitou svych vyrobku.

Ano, to je přesně ono!  :kol-47: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

petře právě s těmihle auty jezdí dost lidí a já si tohle opravit taky sám nedokážu, jestli pančo tak prosím, ale zase než to někdy opravíš, tak abys měl na stálo furt další auto a to každému taky nevyhovuje ;) 

a nedomýšlíte další věc, auto chce celý rozebratr a zkontrolovat proměřit každej kabel, elektriku jestli je vše ok, jestli se něco nehlo v motoru, převodovce atd atd... je to risk jak prase...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tyhle díly koupíš i na hyundai, kiu atd... ne jenom u škodovky... to sou zase fanatický řeči. zrovna u prahy je vrakoviště hundaju...

rozhodně u bouračky máš větší jistotu, že se ti tam může něco podělat.. stačí aby se někam pohnulo kousek elektroinstalace a může nastat velký problém...

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo  ale ne tolik  a za takovou cenu,nemyslim nove.

 

 myslim ze vyber dilu a vseho je na  skodovky vetsi nez ostatni

 

a zadne fanaticky reci jen fakta a cisla ,ceho asi jezdi u nas vice hundaju a nebo skodovek?

 

kokto par aut sem delal shanel dily a tak,takze vim o cem mluvim a tohle ti povi kazdej ze na skodovku sezenes cokoliv

Editováno: , autor: PANCHO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...