Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Ano ano, týkalo se to tvého věčného popichování a rejpání, čili nešlo o srovnávání s Hravcem. Faktem je, bez urážky, že tvé příspěvky je potřeba brát s rezervou a sem tam i luštit (aby člověk pochopil, co chtěl autor říci). Jestli já jsem fanatik do škodovky, tak v tom případě si nemáme co vyčítat, protože zrovna takový fanatik a možná větší jsi ty do atmosfér, čipování a haldexu ;)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

šefe ty nerejpes do nikoho a ani nepopychujes? A vůbec tady nikdo :)

Ono občas lustis po všech, protože psaní je trošku něco jiného než fyzická řeč.

Hold blázen je kazdej do něčeho ale s tím haldexem si to netrefil ani s ostatním.

Tvoje příspěvky ze všechny ostatní znacky jsou mizerne nesmime brát pak tedy vůbec.

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No myslim si, ze spolu s Panchem a jeho lestenim, Koktou a jeho chipovanim, Clintem a jeho konfiguratorstvim se sejdete ne na Vlachovce ale v Dobranech. Maji tam peknej park. Je jeste nejaky kandidat zajemce az to tam ted budu bookovat abych nahlasil spravny pocet osob :D

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já denně ne, ale tak tejdně 3x ano :)

Pawouk: neustále nad něčím špekuluju a prohazuju výbavy a barvy. Vždycky si říkám, že tohle je už ta pravá a finální konfigurace :)

Ani netušíš jaká výhoda je vzít jako já beru hotové auto.... nemusí s nic řešit, čekat a pak jsi překvapen c všechno tam je.... mojepředstava byla jednoduchá: červená, nafta, columbus.... na výběr tehdy byly 3 kousky, vzal jsem tu střední cenu a ejhle co se z toho všechno vyklubalo.... Editováno: , autor: Hravec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V podstatě jsme všichni trochu máklí ;) To je tou dobou a pracovní vytížeností.

Souhlas, řekli jsme si to i v Chorvatsku... ale proč ne, určité......GOoooooooolllll

A určité to jrozumnéji strávený čas zde než na FB....

Editováno: , autor: Hravec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...