Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

To já mám tuning. Mám hlinikový sportovní pedály (originál) a každý normální auto má co ještě? Plynové vzpěry kapoty. tak že Kindr auto ale vytuněný jako pes. Jo a hliníkový kryty prahů mám ještě a na zadním okně pověšenýho Neskafe králíčka pro štěstí. 

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasný a domů půjdu pěšky jako Pancho ne? Mi tam z něj pak udělaj fakt auto co se vleze do kindervajíčka, to by byla přímo nehorázná provokace. Ale zase v našem pirátském stilu. Pravda vlajky by to chtělo, SPZ zastříkat černou atd. Taková obdoba Hells Angels, akorád  Clint Pirates !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, Clint´s pirates, to jsme my, naše grůpa, každej nás musí znát. Budeme tam muset něco způsobit, nějakej rozruch, aby si nás všichni všimli a obdivovali nás. Třeba Kokta udělá striptýz na Panchovu autu s kusem stejku v hubě  a na zádech bude mít namalovanej ksicht Clinta Eastwooda ;) (a my ho přitom budeme polejvat pivem). Jo to bude dobrá estráda.

 

Už sem to cvaknul, přišla totiž upomínka. 330 korun včetně transparent steaku. No každopádně, Arlo už zapíchnul 3 kňoury, maso dá řádně naložit a jeho dodávka to na sraz přiveze i s hromadou červstvého křenu a hořčice. Kokta napeče 10 bochníků chleba a já dodám plastové vidličky z NDR.

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...