Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Hele synovče, jestli to vyjde, tak ve čtvrtek v 16:00 bych to viděl na tu Cupru ;) Ještě to odpoledne upřesním, ten chlápek teď lítá po kšeftech, odpoledne bude na salónu, tak mu brnknu ;)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CHlapci a myslíte si, že nějakej alarm jako pomůže? Teď mluvím třeba o alarmu kolem 5000kč, kde máš snímač na oknech a dveřích s GSM vysíláním SMS zpráv... Přemýšlím o tom, že bych všude nainstaloval tyhle čidla, možná i nějakou kameru na dvůr, která by zachytila celý prostor před barákem, vč. garáže, ale má to smysl?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nepomuze,velky pes pomuze  ale kdyz budou chtit tak stejne  pujdou a psa otraveji,  A udelat nejake pasticky nemuzes  to zas odseres ty jako ten chlap s tou chatou. V tomhle sem ameriku,tam muzes  branit svuj pozemek s puskou v ruce a nic se nedeje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslim, že má. Každé zabezpečení má smysl a zloděj si vždycky vybere schůdnější cestu. Na tom samozřejmě nic nemění fakt, že oblafnout jde všechno.

 

Pancho zabezpečení nemá, řikal mi, že má doma stejně jenom žrádlo, steaky a pikantní hořčice. takže jedině, že by se tam zloději přišli nažrat :D

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jasný, já spíš myslel, jestli má smysl kupovat levné řešení, nebo se na to radši vykašlat, když člověk nemá na zabezpečení za 30 000,- s ročním poplatkem za služby... To je asi jako že sice originální alarm od Škodovky je alespoň něco za "pár" peněz, ale i tak je to vlastně k hownu a zloděj si s tímhle "levným" řešením poradí prakticky jakoby tam nic nebylo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak záleží co a kolik toho má hlídáno... Pro mě je i těch 20000,- dost peněz... Právě jsem koukal na netu a občas mají slevy a potom vyjde takovej základní z 5-ti čidly (okna a dveře) na cca 5000,- Má to GSM ovládání a sledování, tak jsem si myslel pořídit tohle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak provoz zabezpečovačky vautě/doma stojí opravdu pakatel. dyt máš volnej tarif ke své simce například,  a učtují ti jenom volání a sms... takže když zapomeš odblokovat jednou za měsíc barák/byt, tak tě to bude stát 2 koruny?

 

jablotron do domu prodává levný sety i pak s kamerou, zas tolik to nestojí...  otázka jestli pak, má někdo šanci do pár minut dojed domů...

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kokto přesně jsi na to kápnul. Myslel jsem Jablotron, který v akci stojí kolem těch 5000,- a druhou věc jsi také trefil, je úplně jedno podle mě, jestli tě upozorní na překonání zabezpečení alarm za 5000,- nebo za 20000,-... ale dotaz spočíval v tom, jestli je to levné lehce překonatelné (např. rušičkou) oproti tomu drahému, nebo jestli ten finanční rozdíl je zanedbatelný pro takové to "obyčejné" základní zabezpečení baráku.

 

PS: těmi poplatky jsem nemyslel SIM provoz, ale spíš když už člověk má zabezpečení nějakou firmou, tak ta se mu o to stará, vysílá jednotku při nějakém narušení zony apod... a to je mastné.

Editováno: , autor: Stringo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo Jablotrouš s GSM komunikací je very gut. Firmu bych si nedával, platíš každej výjezd a moc rychle tam nejsou....

 

Já to řeším tak, že při alarmu brnknu na místní poliše a oni mi to prověřej v cuku letu ;)   A je to grátis. Rušičky bych se neobával, to už mají jen opravdoví profíci a ne šmejdi, co potřebujou na fet každou korunu. A profíci si vybírají barák, ze kterého můžou opravdu "něco" odnést a to myslím z našich domů nehrozí :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

400m mám známé, takže to by problém nebyl, spíš mi šlo o to zařízení jako takové. Koupil jsem do stodoly takový ten alarm za 500kč (čočka s houkačkou na DO, na baterie) každou chvíli to houkalo a nic se tam nedělo, takže aby mi to potom nějak neposílalo zprávy a při tom se nic nedělo a zase aby nepřišel nějakej čobol s dálkovým ovladačem upraveným a nevyřadil to stiskem POWER  :kol-28:

 

Ten Jablotron nevypadá špatně, ani reference nejsou na netu špatné... asi vyčkám na nějakou akci a koupím ho... + nějakou kameru na barák (ikdyby to nakonec byla jen blikací atrapa, tak to alespoň ty menšiny odradí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak pise Clint, pohotovostni sluzba zadarmo je nejlepsi PCR. Ono je to i k jejich prospechu kdyz nekoho bez prace chyti, hned maji do statistiky sluzebny carku do objasnenosti a z toho se pro ne odviji kladnejsi hodnoceni atd. Tedy u nas to tak chodi a na nasi PCR si nemohu stezovat. Mam mobil jim primo do auta a kdyz zavolam kvuli cemukoliv jsou na miste hned. Je to cislo verejne pro vsechny.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já mám jen jednu zkušenost, zavolal jsem na 158, 10min. trvalo než se mě na všechno vyptali, že do 10min. přijede hlídka. Mezi tím nám feťák kopal do vchodových dveří v paneláku a řval v 11 v noci pod okny, pak jsem mu šel dát do držky, pak zase chvíli vychyloval až vykopnul celé dveře a PČR přijela až za půl hodiny, ten chuj byl už v prdeli a nic se nevyřešilo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Záleží na tom, jak jsou daleko. Jestli bydlíš někde v divočině, tak jim to trvá, to je jasný ;)  Ideální je říct, že se venku asi střílí, to pak dlouho nečekáš. No a ve finále řekneš, že se ti to asi zdálo ;)

 

Pokud ti někdo jen "klepe" na dveře, to mají poldové ještě rozpitej hrnek s kávou na benzínce....

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...