Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Tak hlavne at se bydli. U nas zase padnul byt, protoze jsme si uzili v podnajmu s rusakama nad nama a nerad bych koupil byt, aby tam nekdo pak delal peklo (i treba az za 5 let). Teoreticka sance je posledni patro (lip se snasi kdyz nekdo dela bordel pod nebo vedle, nez nad), ale zase se tam delaji plisne, v lete je tam vedro, v zime zima.... tak nakonec vyhrala mala radovka. Neni to ideal, ale z meho pohledu nejlepsi moznost.

Jak budes dojizdet?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ja to mam do duchodcovskeho baraku, jsem nejvyssi byt a se sousedem na patre mam spolecnou jen jednu stenu na ktere bude kuchyn, tak jsem v klidu

tim ze je to sedlova strecha a nad stropem jsou 2-3 metry pudy (na kterou neni mozny vstup) tak jsem naprosto vklidu

 

dojizdeni autem, mozna na kole, kdyz bude sila a cas, je to celkem kousek, akorat pak pres prahu rochu horsi, ale nejedu vylozene nejakychm tragickym smerem, tak to snad pujde ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

se tady bavíte o dveřích místo toho aby se stavila 500.stránka :kol-46:  zlatá bytovka, já řeším ted v baráčku Net, za týden se stěhujeme tak se trošku bojím té Wifiny, tam stačí málo a člověk je otrávenej celej život :kol-28:  Mám nutkání natáhnout optiku od sousedního paneláku :kol-46:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na slaveni neni cas. :kol-46:

 

musim doresit smlouvu

mezitim vybrat dvere a futra

pak hned urgentne poresit rekonstrukcu komplet jadra - vybourat, vyzdit, oblozit, vybavit apod.

predelani elektriky, komplet oprava podlah

a jako tresnicka na dortu mam kuchyn a stehovani :kol-29:

 

edit: jo a net uz mam poresenej - jedinou moznosti VDSL

Editováno: , autor: Ozi Toretto
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele pokud to udělají tak, že to po sobě opravdu začistí a dají ti lepší záruku, tak bych do toho těch cca 5000,- dal a máš klid. Ale když ti udělají okna a vezmou si ty peníze za vybourání, montáž a hrubé začištění, tak to si vem radši zedníka ať jim asistuje a vybourá dle nich a potom začistí a vyjde tě na 2000,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to je prave ono, ze kdyz neni ta osobni zkusenost tak clovek tak nejak nevi :(

 

Hurikan - ja futra budu davat nove ocelove, oblozky nechci - s ohledem na zivotnost a material, me to moc neoslovilo, takze tam pujde nejspis nova ocel a nove dvere

to je jeste vsechno v reseni, ale musim do toho tedko uz zacit poradne slapat, abychom mohli brzo bydlet...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

my kdysi, před dobrými 15ti lety, měli v bytě v Praze firmu Portas. Větší fušery naši ještě neměli, a to rekonstruovali už tři byty. Prasácká práce, všude bordel, který po sobě neuklidili.... zřejmě to bude pořád to samý. :( Měl bych truhláře, ale ten je od Bakova nad Jizerou. Ale zkusím se, Kubo, zeptat doma; část rodiny bydlí v okolí (Chrustenice) a bratranec snad přímo v Berouně (Králův Dvůr) ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ozi. Ja mam v byte bezpecnostni vcetne novych zarubni. Mohu doporucit Plzenskou firmu Next. Mrkni na jejich stranky. Ne vzdy je nutne menit zarubne, dle jejich stavu apod. Mam dvere s ocelovym ramem a s jadrem s 1mm pancir plechem. Jinak cena pres 30 tis vcetne zarubni prace vseho. Jinak si tam zavolej. Prijede obchodni zastupce a s nim vse domluvis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.next.cz/cs/galerie/

Tady nejaka videa. Jinak dvere 3 tridy vazi asi 70 kg mam je uz 5 let a bez problemu, panty na kulickovych loziskach atd. Nakonfigurovat si muzes modre z nebe. Kukatko, jinou barvu dveri z venku jinou zevnitr. Bezpecnostni vlozky nekolika typu a provedeni, s olivou atd. - 3tr. 4 tridy atd. Proste co a jak budes chtit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CO JE? TADY TO JE JAKO NA HRBITOVE. VY NEMATE DOVOLENOU, NEBO CO? Jinak kde je je Stringo, dnes jsem jel kolem Prunerova z Decina a vylitla turbina stropem. Na ni sedel jeden frajer v monterkach a letel jako Baron Prasil. Nebyl si to ty Stringo? :D

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to je prave ono, ze kdyz neni ta osobni zkusenost tak clovek tak nejak nevi :(

Hurikan - ja futra budu davat nove ocelove, oblozky nechci - s ohledem na zivotnost a material, me to moc neoslovilo, takze tam pujde nejspis nova ocel a nove dvere

to je jeste vsechno v reseni, ale musim do toho tedko uz zacit poradne slapat, abychom mohli brzo bydlet...

Nekdo musi byt prvni, aby mohl referovat.

kdyby potřeboval někdo schody nebo zábradlí, tak ty dělám já

Beru na vedomi, mame jedny krasny schody v baraku a docela se bojim, ze to jednoho krasnyho dne vypadne ze zdi ;) kolega na ty schody nahore spadl a zrovna na nejmene silny misto a od ty doby posledni 3 schody vrzou...

CO JE? TADY TO JE JAKO NA HRBITOVE. VY NEMATE DOVOLENOU, NEBO CO? Jinak kde je je Stringo, dnes jsem jel kolem Prunerova z Decina a vylitla turbina stropem. Na ni sedel jeden frajer v monterkach a letel jako Baron Prasil. Nebyl si to ty Stringo? :D

Cos delal v Decine?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petrrr, diky za tip, o Nextu vim, akorat se mi nelibi jejich cenovka, kdyz mi to jejich manik komplet spocital tak jsem byl nekde kolem 45 :kol-32:

 

Stringo: rozhodil jsem kontakt pres kolegu v Plzni, jestli tam ma nejakyho TOP lakyru at mi da vedet, kdybych neco zjistil tak dam echo

 

Honzo: diky moc :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...