Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

a pawouk: víš kolik lidí sere ten pás? já vždycky s kym jedu tak se občas někdo nezápásá a hned nadává jak to pípá. Jel si někdy v subaru? to normálně dělá takovej nepříjemnej zvuk i spolujezdce.

citroen ten zvuk má taky nepříjemnej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je ono, tak nemůžeme srovnávat lidi, co kupují nové octavie a lidi co kupují jeté octavie, já nemám a neměl jsem  ještě nikdy ani na nové Punto  :kol-98:

Já vybíral auto TDi kvůli spotřebě, cena oproti stejné OII v benzínu byla zanedbatelná a spotřeba nižší. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a pawouk: víš kolik lidí sere ten pás? já vždycky s kym jedu tak se občas někdo nezápásá a hned nadává jak to pípá. Jel si někdy v subaru? to normálně dělá takovej nepříjemnej zvuk i spolujezdce.

citroen ten zvuk má taky nepříjemnej.

A to mám být argument? Asi jsou psychicky labilní,nebo si mají zapnout pásy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pawouku, jedeš 300 metru po firmě, otevíráš, zavíráš bránu a budeš se furt pásat? ne fakt ne a to pípání ti pak leze na mozek...

 

no jasně, to taky srovnávat nejde stringo. každopádně většina lidí ani o tom neví, že existují nějaké roční vozy, já sem se plno známých i v pracovním procesu ptal, že třebas se někdy dostaneme o diskuzi k autům, tak se snažím vždy ptát jestli znají roční vozy z MB, neznají. taky prodejce chce asi prodat novy auta, pravděpodobně z toho musí mít větší provizi.

a nejlepší perlička od kamaráda co prodává v Toyotě, kdybychom na to nalepili logo škodovky, tak to běžní zákazníci budou kupovat jako škodovky ;)

věčné dilema asi pro hodně lidí jestli benzín nebo naftu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pásy beru jako samozřejmost. Poutám se všude a vždy a stejně to vyžaduji pro spolujezdce. Když se nepřipoutám, mám blbej pocit. Jediný důvod proč jsem si nechal pípání odstranit je, že když přijíždím do vrátnice do práce, musím jít otevřít kufr pro kontrolu. Pak nasednu, popojedu 200 metrů po vnitřní komunikaci (pásy nejsou vyžadovány) a vystupuji. Těch 200 metrů mě štvalo si už pás znovu brát....:)

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a pawouk: víš kolik lidí sere ten pás? já vždycky s kym jedu tak se občas někdo nezápásá a hned nadává jak to pípá. Jel si někdy v subaru? to normálně dělá takovej nepříjemnej zvuk i spolujezdce.

citroen ten zvuk má taky nepříjemnej.

Kokto, ale div se nebo ne, ono to v těch autech jde vypnout taky, jenomže to ty nemůžeš řešit, když to auto není tvoje a nesedíš na foru o Subaru, nebo nějakého citroenu. Vše je to o jednotkách a jakmile to jde do ní nahrát, je cesta jak to z ní vymazat.

 

Znovu opakuju, že 3/4 lidí vlastnících Octavii, mají octavii po nějakém podnikateli, protože na novou by vůbec neměli a v tomto případě jsem i já a proto říkám všem. Rozmyslete si co kupujete, to je jedna věc a druhá věc je provoz. Znám člověka co si koupil porsche a vyjede s nim jednou za měsíc, protože má na jednu nádrž, pak je hotovo a jezdí fiatem Multipla no prostě horor. Ale má to po čem toužil, jenže ne každej může koupit auto a mít ho stát v garáži, já potřebuju jezdit a je rozdíl jestli zaplatim měsíčně 4000kč nebo 5500kč a řekl bych že to je problém spousty a spousty lidí vlastnících nejen Octavii.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem přesně ten člověk, co se vyjímá :D   Koupil jsem nové 1,8 TSI skoro v ceně výkonného TDI a najezdím 30 ročně :D

 

Když jsem ji objednával, prodejce mi povidal: "tak kombi v naftě co?"   A já, ne, lift v benzínu :D

 

 

A nelituji a neměnil bych....

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, je to dilema a jak říkám, nejde si koupit auto podle rad na foru od spousty lidí. Jeden kupuje nové auto, jeden jeté rok, jeden 4 roky staré, jeden má těžší nohu, druhý na to šlape a informace od nás všech jsou stejně k ničemu, protože pro někoho je šlapání na plyn od rozsvícení zelené na semaforu s pískáním gum a pro někoho je to rozjet auto mimo obec na 140km/hod... někdo jezdí dálky, někdo jen kousek do práce, no prostě se to nedá.

 

Jinak Pro Koktu a Clinta, další auto nejspíše bude benzínové přeplňované, chci si to vyzkoušet a hlavně už bych měl mít ženu v práci, tak potom taky nějakou tu tisícovku m na benzín navíc nebudu řešit a svezení bude zase jiné... Potom budu porovnávat a dávat podložené rady. Zatím to je jen plkání o něčem co nemohu osobně srovnávat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

clinte co myslíš že mě říkala v prodejně, snad jediný co si berete vybavené auto a v benálu, prostě benály říkala že prodává jenom v autech typu fabia, roomster a yeti.

 

je to dilema no, třeba mě velké dilema dělala kvalita TSI a možná nafouklá bublina ohledně řetězů, uvidíme ;)

no spotřebu jak sem psal řeší i lidi co jim je jedno jestli utratí v hospodě 100kč nebo 10000kč...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...