Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Něco mi kurevsky píská při tlačení turba a nikdo neví co to je. V autorizáku mi už před 2 roky řekli, že to je turbo a u 2litrů to je normální, pak mi řekli v jiném servisu, že to je turbo, to jsem za rok měnil a dělá to pořád. Nikdo neví co s tím může být. Ta váha vzduchu mě napadla taky už kvůli tomu pískání, ale prej to tím není... grrrr to jsou mi všichni servisáci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

někdy to hold není jednoduchý najít přímou příčinu, dá to fakt zabrat a najít kvalitní servis vůbec.. naštěstí takovej jeden neautorizovanej mám, zavolám objednaj si díly pokud to jde(vyměna kotoučů, filtry atd) a auto je za chvíli hotový max do druhýho dne... popřípadě si přinesu svoje, proto se příčím chodit do autorizáků(i když ten mám taky solidní, popřípadě Oziho v záloze)

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak stringo,bracha ma sice novější a o kuličku lepší pd bmm,už jednou se měnila tlakovka k turbu v hadici(netesnila) a ještě něco ted syčí když dáš plnej plyn od 1700 otáček, hovno to dnes vydrzi

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radius: Na poliše se hlásí nad 100 klacků. Nicméně, teď jsem zjiš´toval okolnosti, takže:

 

Cena komplet zadní lampy ve Škodovce 1400Kč, lakování a práce nárazníku cca 4tis Kč.

 

Konsultoval jsem to s pojišťovnou, mám obě auta na sebe s max. bonusy na povinné a havarijní. U Fábky máme jen 1tis. spoluúčast. Takže není prej problém, bude nás to stát jen tu tisícovku a bonus snižovat nebudou, jedná se o malou škodu, navíc prej námi zjevně nezaviněnou.

 

To Stringo má pojištěný auto prej u pojiš´tovny Jesus and Ignác   :D

 

 

 

 

(překvapilo mě, že  vzal i lampu, muselo to bejt něco vyššího)

 

 

presne jak pise Kokta, jestlize vinik odjel a mas jen mikroskrabanec, ci je skoda i 10 kc a nedohodnete se, tak se musej volat. Pac jestlize ti ty papiry nepodepise, kde jasne je psano, kdo co a hlavne ze ON to zpusobil, tak mas pak smulu. Takovy figle jako, ja to nahlasim na pojistovnu, nebo tam ted zajdem... nepomuze ti pak ani svatej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove, co nejakej ten eshop na origo dily na oktavky? Potrebuju ten jumbobox, tak si ho fakt koupim novej.

 

Stringo:

muze to byt i ucpanej egr, snizil se ti tam prutok vzduchu a je to v *, kdyz to otevres, tak ti nebude stacit lopata na ten bordel :D, melo by se to cistit tak jednou za 2 roky, vzhledem k tomu ze to mas precipovany, tak bych to cistil kazdy rok... samozrejme dle servisu, dozivotni dil bez udrzby :)

 

Kokta:

to znamena, ze nekdo mel zajem pridat podporu tvych jednotek do programu, porad to neznamena, ze ja je tam nemam take (ne vsechny samozrejme - urcite nemam trailer, ja uplne nesnasim upoutavky na filmy :D a taky rozhodne nemam telefon, diky bohu, jeste aby mi v servisu listovali simku!)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hurikane:

jakou vesnici? Vadi ti slovo vesnice nebo ze jsem prozradil kde bydlis? Hod mi SZ a ja ten prispevek upravim :D.

 

Dale k loketkam, jsou neochotny to fotit a zajice v pytli kupovat nebudu, Dalsi nabizeji predani v Praze, kdyz reknu, ok, dame v Praze, tak zas nahle nemaj cas/cestu do Prahy a maj si prijet kamsi, ukoncuju nakup - z jakeho duvodu asi nema cas, je to brak.

Po tehle zkusenostech uz jen osobni predani a kdyz se podivam na cenu, prictu cestu kamsi, tak me fakt vyjde levnejs nova. Nehlede na fakt, kolik jsem tomu venoval casu a kilometru.

 

Prosel jsem 5 vrakacu, vsude top stav... konecna... nejlepsi mela najeto tak 100tis... a byla slusna, ale podrapany plasty... samotnou nedal.

 

Daleko:

http://auto.bazos.cz...i-Jumbo-box.php

vedeni vzduchu nema molitan... uz mi to smrdi

 

 

takhle spatnou jsem nastesti jeste nevidel

http://auto.bazos.cz...ia-combi-II.php

 

jo vypada OK

http://auto.bazos.cz...13-Original.php

ale rozmatlana fotka a je to daleko...

 

kde kupujete ty znacky, svetla, oleje apod?

 

Kokto:

2 roky uz kupuju! Vsichni tvrdej ze sezenou a sehnal jeden a tak hnusnou, ze ani zadarmo bych ji nechtel.

Editováno: , autor: Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teda hochu, neco mi nesedi, na fotkach je ten latkovy dil z plastu, ale po vrakacich ho meli vsude echt ze zeleza... budto to nejsou origa nebo to Skodovka zacala sidit, kde je pravda

 

a zde je treba krasne videt, ze sroubky cislo 5 drzi ten dil, ale u te plastove to drzi asi jen dole na sroubku...

http://www.skoda-piter.ru/forum/index.php?action=dlattach;topic=4627.0;attach=20382

Editováno: , autor: Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Clint:

to me vyjde draz nez nova loketka (T9 napovida likerka :D)

Stringo:

A to je to, co me uz nebavi a nemam na to cas. Doby minule kdy jsem se mohl ve vsem vrtat a zkoumat jsou pryc nestiham si "hrat" a zaroven delat "potrebny" veci. A kdyz si vezmes treba 200Kc/h + co provolas + jedes nekam kamsi... tak ti to za par dni da cenu novy loketky. A jedes na jisto nebo ti to priveze posta, mas to hned, bez starosti a hlavne necumis na ty unaveny ksichty, co chtej prodat za kazdou cenu cokoliv.

Proste jak tys pocital lakovani, tak ja si spocital, ze uz jsem ji mohl mit novou doma.

Dnes pojedu naposledy a koupim rucku + vedeni vzduchu z vrakace a objednam tu holou za 3500. Vyjde me to na 4tis a budu mit klid. Navic za ty leta to mam tak nastudovany, ze si to namontuju sam (pred rokem bych si to nechal udelat). Zarazi me uz jen to, ze se prodavaji plastove a nemaji asi diry na bocni sroubky. Jakoby se chytala jen dvouma a ne asi 6ti, je mi to fakt divny. A do te plastove se mi nechce jit.

Editováno: , autor: Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechápu, loketka je jenom jedna... jenom potah je buď látkovej, nebo koženej... Chytá se to jak jsem ti posílal ten obrázek, je to tam hezky vidět... 2x vpředu a 2x vzadu nic víc na tom nená a zvládneš to za max 2 hodiny, pokud jsi nikdy nesundával boční tapec, tak pozor na něj, je chycenej šroubkem zboku od nohou a potom ho musíš vysunout, má vedení, tak abys ho neutrhl v místě u ovládání climatizace!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera večer mi hoši psal Petrrr, že jeho kinder kár projde čipovací kůrou. Kokta mu prej vysvětlil, že mu tam může během minutky nacvakat asistenta na rozjed do kopce, ASR, ESP, HDC a Haldex ;)

 

Kam se hrabou naše oktávky, kam Kokta dá jen protočení ručiček při startu :D

 

Původně chtěl Petrrr ještě OSN, MBÚ a ČTK, ale to prej Kokta už neumí....

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...