Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Pancho?  Se z části nakazil od Motosmana se stejkama (přenosná nemoc) a hadry s leštěnkami, povinná výbava místo rezervy u Pancha. Jakmile Panchovo auto nemá za denního počasí bez mraků odlesk 5000 lumenů, auto není dostatečně lesklé a jde se leštit znova. Stačí přistání motýla na stojícím voze nebo kolem prolítávající včela s pylem a kastle je kontaminována a musí se leštit. o vnitřku nemluvím, auto vybaveno spec. vzduchotechnikou s filtry odvodu prachu a vydechovaného CO2 páč to má vliv na povrchovou úpravu materiálů. 

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tvrdá, ani ne. Páč vím, že už tady dlouho nebudu, páč to tu končí (max 04/2015), tak si alespoň ještě píšu pár životopisů a motivačních dopisů. Přeci tím nebudu zabíjet čas doma. Není moje vina, že to tu končí, tak že se v podstatě jedná o prac. činnost, včetně tisku apod.  :kol-28:  No snad se do té doby zadaří a něco se najde.

Kokto, já si myslím, že jsem jedinej normální na jednu stranu, na druhou, páč sem furt chodím, něco mě sem táhne, tak už tím to se mnou taky nebude asi úplně ok. Normální člověk po přečtení pár příspěvků by to rychle zavřel, zamkl, vymazal a už by sem nikdy nešel.  :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petrrr proc mas u me psane reklamace, kdyz proti tobe jsem jen maly piivo?

Napis seznam cos a kolikrat reklamoval na Rapidu a bude asi tak 2x delsi nez muj, navic ja to pak vzdal protoze na to nemam cas a proti tvrzeni ze u Tour je to normalni a neni to s cim srovnat nic nezmuzu - neznam nikoho, kdo by ji mel a kdyz tady na foru by se nekdo nasel, tak by tam se svym autem stejne jen kvuli me nejel. A zadnej servis nebyl schopnej to opravit a Skodovka uz nevedela co s tim, tak posilala dily na jednickovou oktavku.

Napis si u me perfekcionalista, detailista a ac to nevypada, mam rad nalesteny auta, ale asi jen ty s metalizou, bila lestenka mi nic nerika, ale modra Storm hmmm. A myti auta mi zas tak moc nevadi, ani luxovani apod, jen na to nemam cas - a to je mozna i ten duvod proc mi to nevadi.

U Clinta klidne pripis, ze neumi cist, zas to tu pise.

A jak ze prace konci a ne tvoji vinou? Dokud jsi sem nechodil, tak ksefty byly co... :D

Editováno: , autor: Radius
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radiusy, nechtěl jsem Tě rozpitvávat do podrobna aby ses neurazil a moje KinderCar neutrpěla na nějakém srazu od Tebe újmu. Závist je hrozná věc stejně tak msta. :-)

Jo Stringo, ty taky budeš asi "normální" krom toho že Ti oběžná kola turbín lítají střechou, ale to nesouvisí s klubem, že to v práci sabotuješ abys měl zase práci a furt takhle dokola.

No sice už jsem o tu psal, ale napíšu znova, čert ví, třeba někdo z vás bude vědět o dobře placené práci abych postoupil s KinderCar na O3 popř. O3 RS a povýšil plnohodnotně tady do vyšší sorty a dal sociálnímu žití sbohem. Pracuji v jedné projekci jako projektant vodohospodářských objektů spíše liniových ( kanalizace, vodovody, ČOV,ČS atd.). Šéf (majitel) odchází do důchodu tak chce ukončit činnost. A já logicky nechci čekat až se tak stane a poohlížím se po práci již nyní. kdyby někdo věděl o něčem takovém nebo obdobném dejte znamení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, koncem roku má vyjít knižně "Radiusův reklamační almanach", prej hodnotnej dárek k letošním Vánocům. Zajímavostí je, že bude mít 1000 stran a přitom se bude týkat jen oktávie. Jen přeskakující stírače prej zaberou 72 stránek....

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petře já bych to klidně vše bral. Jak bufika, čelní sklo i vyhrivanou prdel. Hodí se vše, druha věc SOU finance no.

U passata ani nejde zvolit nezávislé topení, wtf?

Sedadla maji aktivní klimosku jako výbavu doplňkovou.

Protihluková okna jako mám na o2, to u o3 tuším nejde

Masážní sedadlo

Vyhřívaný volant

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak kinder kár tyhle věci nezná, Petrrr musí čelní sklo polejvat teplou vodou, nebo škrábat kreditkou, když si chce v autě nezávisle zatopit, tak musí letlampou a aby se mu zahřála prdel, tak má v autě gumovou láhev s horkou vodou a na sobě oteplovačky  ;)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakou kreditkou, já mám narozdíl od tebe simply clever škrabku. Zbytek pravda :-( . No mně zase přijde divné u Tvé 1,8 TSI O2, že nemáš automatický dojezd při otevření předních oken a musíš to tlačítko držet při otevírání a Rapid to má, heč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky mám aktivní autom.dojezd oken a nefunguje mi to  :kol-32:  ani nevím, jak to má fungovat, jestli při dešti to má zavřít, nebo jen když zamkneš DO, že to vyjede samo, nebo že podržíš 3s a pak můžeš pustit a dojede to samo.... já to musím držet dokud to nezavře úplně.... a když poleju dešťový senzor, tak to nezavírá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...