Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Vím že tohle sem nepatří, ale vzhledem k tomu, že se to stalo 5km od místa mého nynějšího pracoviště a je tu kolem toho hodně aktivity a mám také malé děti, tak kdo máte zájem, podepište možná bezvýznamnou petici... určitě všichni víte, co se v Klášterci nad Ohří stalo tento týden...

 

http://www.petice24.com/podpora_znovuzavedeni_trestu_smrti_v_r

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já souhlasím. Všichni šmejdi, co vědomě zabijí člověka musí viset....Ty co zabijí dítě, ty bych před pověšením ještě trochu opekl na roštu... (Kokta ještě nemá děti, tak tomu moc nerozumí, ale až vyroste, tak mu to zapálí) ;)

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spis si přečti co sem psal, jestli tenhle zákon bude vypadat jako většina ostatních v téhle zemi...Tak to pak nechci tady vidět...

Za pojistný podvody, neplacení dani atd mas pomalu větší sankce než za úmrtí..

Editováno: , autor: kokta7
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši, tak kdo bude mít zájem, tak 22.9. 17:00 Krušovice - U Lípy (to je pondělí - pro Rádiuse je to den hned po neděli) doražte, posedíme, pokecáme..... ;) Pancho, Motosman to mají povinně, steaky čekají ;)

 

Kokta nažhaví čipy a taky dorazí, na dálnici nezabloudí ;)

 

 

Přijedou:

 

Clint

Stanmar

Pawouk

Motosman (později, ale přece)

Kokta

Pancho (později, po přeblejsknutí kontaminované kastle)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vsak každéj máme jinou představu a měli jsme jiný jídlo :)

tak já sem alespoň projevil snahu, vymyslel ty čertousy, i když uznávám že den to nebyla žádná velká sláva....( a hlavně pančo má noční můru ze Zelenče :D)
U Arlaka v hospe

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vsak každéj máme jinou představu a měli jsme jiný jídlo :)

tak já sem alespoň projevil snahu, vymyslel ty čertousy, i když uznávám že den to nebyla žádná velká sláva....( a hlavně pančo má noční můru ze Zelenče :D)

U Arlaka v hospe

jj, však se nic (kromě nehody) nestalo, prostě se to vyzkoušelo. S tím já problém nemám. A kdeže to je? Aby pak třeba nedostal padáka. :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já čoveče ani ne, protože mám toho ježdění po českých cestách přes týden dost... Když lítáš jako Honza po Německu, tak je to procházka růžovým sadem tam...

Klidně někdy můžeme, hospod tady je taky dost s parkováním... Že seš to ty, tak bych udělal nějakou tůru, třeba na černou horu pěšky či alespoň mumlavský vodopády. Adršpach ti nenabízím, protože to je o ničem z pohledu náročnosti tůry :)

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já čoveče ani ne, protože mám toho ježdění po českých cestách přes týden dost... Když lítáš jako Honza po Německu, tak je to procházka růžovým sadem tam...

Klidně někdy můžeme, hospod tady je taky dost s parkováním... Že seš to ty, tak bych udělal nějakou tůru, třeba na černou horu pěšky či alespoň mumlavský vodopády. Adršpach ti nenabízím, protože to je o ničem z pohledu náročnosti tůry :)

Já ti dám tůry. :kol-28:  Maximálně tak na Kuňku. :kol-31:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ono klinte když přijedeš na odpoledne a pomalu zase odjíždíš pryč :D :D

 

kunku ti nenabízím taky, to je o ničem ;) nebo ještě solidní trasa je kolem Broumova v pohraničí, krásný kopečky, ideální na horským kole, makačka jak!!!

https://www.google.cz/maps/place/Broumov/@50.6611698,16.2820306,3a,75y,165.55h,101.79t/data=!3m5!1e1!3m3!1s7CiOTCzoYzAAAAAGO0mHJQ!2e0!3e11!4m2!3m1!1s0x470e43176e2e1c53:0x587c8fc5c4fb2de3?hl=cs

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jak říkám, máš to docela štreku, na čaj je to už oběť, ale co bys pro nás neudělal, jen s náma se můžeš pořádně zasmát ;)

 

Protože je spousta z nás blíže ke Krušárně (z okolí Prahy), děláme tyhle "Čaje" právě s ohledem na čas dojezdu a odjezdu nás většiny. Nicméně sem tam se podřídíme i tobě a uděláme Čajík poblíž tvé vesničky ;)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...