Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

neboj, já to taky nepřeháním. spíš že mě pučili celo péro, tak sem to chtěl vyzkoušet... je to celkem sranda, horší když seš unavenej a sjíždíš kopec po šutrech, kořeny a tenhle nešvar...

 

klinte ono to s nečím půjde spojit, uvidíme..

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Adrspazsko-teplickych skalach jsem byl jednou na dov a mne se tam libilo. To jsem ale byl jeste mladej, neklidnej a nezkrotnej. Jinak s tou vzdalenosti jsme s koktou min. 2 a neberete ohledy na moji KindeCar ktery je staveny na ma. 50tis km. Jeste 20tis a budete se mi u piva muset skladat na nove KinderCar. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ti dám 3 nutrilony, ty jsi minulej tejden vystřílel ze samopalu, to ti líto mrňouska nebylo co?  :D  :D

 

Jak jsi tam běhal jako zběsilej, kotrmelce se samopalem v ruce a střílel do šutrů a do šišek a smál se :D Jak jsem na tebe křičel,

že už pojedeme domů a ty jsi nechtěl, že boje s afgáncema ještě neskončily...

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozrejme bych vas rad videl treba kazdy tyden, ale ta vzdalenost je proste prekazkou z ruznych duvodu ( i casovych atd.) Byt svobodny mladenec jako Kokta ci Pancho a nemel jine priority nez vsechny srazy co se na netu najdou pak by to byla jina. Dekuji za pozornost a pochopeni.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...