Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

jinak sem se dočetl, že clinte máš starej napínák a že ti prej přeskočí řetěz nebo co ;) dle mé rady si to fakt nech vyměnit, ať pak tady nebrečíš že nemáš auto jako já před měsícem.

já jsem se dočetl že někdy od pulky roku 2012 začli dávat upgradovaný napínák ;)

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To já už vím dávno ;)  Vím, že nemám nejnovější typ, mám dojem, že po tom mém byly ještě dva....Ale hlavně to není ten "N" kovej, ten se podělával nejvíc. Teď zrovna potřebuju nějaké další výdaje na autě, chci koupit objektívek na mojí sedmičku ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já mam fotak na mobilu a samo se mě to nahrává do google cloudu a nic lepšího neznám, jelikož jsem strašně línej tvor brát sebou něco jiného jako kameru nebo fotak a pak hledat kabel někde ve smrži kabelu.

 

takže moje rada zní, nejezdit před šimánkem a udělat rozvody ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, dobrej nápad :D

 

Zase se mi kurnik rozsvítila kontrolka oleje..... :(  Před tejdnem sem tam chrstnul jen zbytek flašky....tak sem tam dneska šoupnul půl litru nějaké syntetiky 5W-40, Castrol nebyl, tak sem vzal co bylo :D  Stejně to za 14 dnů vyleju při výměně oleje. Furt platí, že lepší nějakej olej než žádnej (tím nemyslím slunečnicovej)  :D

 

 

(tím jsem tady pohřbil tady ty řeči o nemíchání různých značek olejů)  .... :kol-29:

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Eastwode, teda promiň, Clinte, kontrolka oleje zřejmě nesignalizuje pokles hladiny, ale někde pod kapotou je spínač, co ti blbne hlavu. To je takovej evergreen koncernových aut, ale já si to pořád ne a ne zapamatovat. Musí se udělat něco jako reset. OVšem teda, za předpúokladu, že tvoje auto není Adéla   :kol-46:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

móďo, je fakt, že každej motor je jinak postavenej a nebo se na něm třeba i podepíše zacházení v počátečních kilometrech. Nechci to nějak glorifikovat, ale ten můj motor je buď excelentně těsnejnebo má prostě mnohem víc, než výrobce uvádí. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě dehet taky nenepapal nic, to samé u scouta PD...

 

my tomu s clintem nakládáme, ale clintovi skončila záruka nebo co, nějak začíná mít problémové kilometry ;)

 

@clinte narvi tam edge 5w40 a uvidíš ;)

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...