Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Nj, je to tak, našel sem to i na jiných konk. forech. vždycky kolem 60-70 tis se rapidně zvedne spotřeba oleje. Jelikož dolejvám často, už přestávám řešit i značku oleje, do castrolu sem fláknul Total, zachovávám jen viskozitu 5W-40.

Nemám nervy si s tím hrát, hlavně ať tam nějakej olej je....a jako že, tím častým dolejváním tam je furt kvalitní :D

 

 

Na tohle byl ropák lepší, slyšet to Mavouš, smál by se, až by se mu knír třásl .....

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, velká změna!!!!

 

 

 

Pozor, vážení....hotel Classic Lány bohužel ukončil svoji činnost. Nicméně se mi podařilo kontaktovat podobný hotel s restaurací, s úrovní, kterou my vyžadujeme, s možností privátního salónku a chutného jídla. Velký hotelový parking je samozřejmostí.

 

Jedná se o hotel "U lípy", přímo v Krušovicích na silnici R6 směr Karlovy Vary.

 

http://hotelulipykrusovice.cz/

 

Volal jsem tam a 26.11. jsou na nás připraveni. Takže to zkusíme, není to o moc dál, nikdo nebude bloudit. Pokud se nám bude líbit, Clintův jarní sraz uděláme v Krušovicích ;)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pawouku. bud to fakt žere turbo nebo ty kroužky, ale kurna to na nich tak totálně šetřili? u 1.6 75kw na oct 1 to většinou začlo dělat po 2 krát delší době a někomu ne...

 

@clinte nechápu proč sis nenechal dodělat BT origoš nebo  už z vyroby... prakticky i dodělávka u rolbaře a pod vyjde na stejno jako ten parrot...

tak tam nelej už ten magnatec a zkus edge, taky jsem někde četl že ten magnatec se víc "žere" ale co je na tom pravdy, opět tlachání... každopádně já ho tam budu rvát každych 15 tisíc takže tak.. doufám že ten napínák už je ok.

 

http://goo.gl/maps/Fbybr

 

a koukám závodní dráha pro clinta.

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...