Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

No já už to riskovat fakt nebudu, už poněkolikáté jsem se spálil a právě bremba mi nedoporučoval, že pískají a lidi že je vrací.Takže za mě desky jen originály.

 

mmch ještě stále čekám na vrácení peněz z CC autodíly, moc si s tím hlavu nelámou, už je to víc jak měsíc a už jsem jim tam volal několikrát a jen sliby, že ok, že to pošlou....

 

 

Nedejte na Koktu, to bylo furt kup Zimmermany, kup je, neproděláš..... :D :D

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Clinte, nekolik veci :)

  1. proc mit stazene okno pri sportovni jizde? - k nicemu, jen aerodynamicky odpor navic
  2. piskat ti muzou i seriove brzdy - me piskaji nez se zahrejou zadky
  3. brzdit v kazde zatacce svedci o tom, ze bud jezdis rally a nebo nepredvidas
  4. KDO BRZDI - TEN PROHRAVA!!!
Editováno: , autor: Ozi Toretto
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

divný že já se nikdy s TRW kombinací nebo Bremba kombinace nikdy nespálil?  

jinak u superba či u mého předchozího TDI pískaly taky origoš brzdy z výroby, si myslíš že ty origoš díle sou nějaký posvěcený? max cenou :D

Zimmermany sou jebky, ty mě nabízel k těm velkým brzdám taky, nechci je ani zadarmo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nene, ač nerad :kol-28:  výjimečně se Clinta musím zastat, po zahřátí mu to opravdu pískalo, jako když jedeš vlakem v zatáčce (a to že jsem vlakem nejel takových 15 let). Čínský snad neměl, však je kupoval v CCčkách ne? ( i když  dnes si člověk nemůže být jistý nikde). Teď má hold Boshky vypálený z těch pecí co se v nich pálili Židi co taky vyráběl Bosch a ty nepískají. :kol-28:  Akorád občas slyší hlasy těch mrtvých.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kokta už neví co říká, nejdříve mi CC autodíly doporučoval a teď zas tvrdí, že prodávají čínu....už je z toho uplně mimo, zralej na Chocholouška :D Tak někdy nevím, kdo je tu chytřejší, jestli ten Kokta, nebo ten jeho raťafák...

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha, ono když si pleteš slova zimmerman a brembo je fakt šložity ;) trošku si nepochopil, myslel sem činský zimmermany.

ještě si měl volal co máš vzít, je mě jasný že si šel po ceně, protože ty šhitský zimmermany sou levnější než bremba...

to je jako si koupit krabicový mléko a čerstvé mléko ;)

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...