Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Čeče prober se, vždyť to vůbec nejede :) ta 1,2 TSI je proti tomu persching :)

Jestli mas nekde clanek nebo neco, tak ukaz. Jedine 1.2 tsi v okte jsem neridil, tak netsim jak to jede, ale dle kroutaku a obsahu to nebude hitparada. 1.6 tdi ma kroutak i obsah - nevydim duvod proc by to nejelo a vyzkouseno mam, ze jede paradne - me by stacil ten moturek.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsme přivezli Fábku manželky, měnili zadní nárazník + lak a zadní světlo. Musím říci, že nepoznám rozdíl v odstínu (a to je to stříbrná metla), udělali to fakt precizně. Dokonce jí tam přelepili i tu ochranou plastovou lištu, co je nahoře na nárazníku, aby se nepoškrábal od nakládání věcí do kufru. A hotové za pár dnů, netrvalo to ani týden. Když měla tchýně KIU v KIA autorizáku, bylo to tam na lak blatníku a dveří dva měsíce a ještě to totálně zesrali. Odstín je uplně jinej a nic nelícuje. Já bych to nepřebral a hodil jim to na hlavu. Jenže korejci mají prostě s lakem problémy, nejen že co kus to originál, ale hlavně slabá vrstva. Když jsem byl před rokem na rozleštění škrábanečku, říkal mi šéf lakovny, že korejce nerozleš´tujou, protože jsou hned na plechu. :D

To je zase individualni, jak je fabca stara a jak byla Kia? U noveho auta barvu trefis, u stareho hur. Moje okta byla na lakovani a oprave 3 tydny z toho mi tvrdili, ze lak musi tyden schnout - tot odpoved autorizaku, takze ti to Clinte odflakli nebo to dali do pece a o kvalite se da pochybovat. Superb rodicu pritelkyne byl na laku mesic a odstin ok, nove auto. Ja mel stare a lak po pul roce uplne jinej. Oboji autorizak.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prej tejden schnout, to by měli lakovnu plnou dílů :D :D :D Kde žiješ? :D Za tejden ti vyschne doma i voda z hajzlu :D

 

Jo a ta Kia byla půl roku stará....

 

 

Jo, nesmíš si to převzít, prostě netrefí odstín, jejich problém, zkuste to znovu ;) To je celé.

 

 

 

K té 1,6 TDI, jojo, tohle předběhne i hladovej Koktův velšteriér :D

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jojo, ted u posledni zkousky jsem vedl dlouhou debatu se zkousejicim o konich a kw :-D :-D :-D

 

To mohlo být zajímavé. :kol-28:

Jenže 1,2 v 1150 kg je jiné jak 1,2 v 1600 kg nebo kolik ty vaše almary váží.  :kol-28:

Ale prdlajs, tady máš srovnání s OIII a OII má hmotnost asi 1270 kg.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rádiusi dnes se lak nechává schnout pod umělým teplem...

Jak myslís ze by jinak fungovali rychlo lakovny...

Tak klinta Nanda i cipla fabie v dieselu :)

Jinak dnes led testovaci Toledo melo právě řízení asi do Anglie :D

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...