Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Ale ne o strom, tady u nás byl minulý pátek smr´ták kluk 23 let ve felícii, vsadil se v práci kdo bude dřív druhý den ráno v práci. nedojel a nikdy nedojede. Při předjíždění to nezvládl převrátil se nějak na bok a následně do stromu.

Hold Radiusova Kynematika, nezabrala aniž bych to chtěl zlehčovat.

Blbe spocital prurez kmenu, uhel stretu, idealni rychlost, vahu auta felicie apod... inu, bez nacviku mistrovske dilo nevystrihnes, kdyz uz na me v prispevku narazis.

Ano, ozvu se, protoze to tak neni, ale mysli si co chces. Beres to mozna podle sebe, ale ja takovej nejsem. Ale vymlouvat vam to nebudu, myslete si co chcete :kol-46:

Uz treba jen to, co ty tu popisujes, ja vubec nedelam. Vsechny auta mam na stejne urovni, se vsema jezdim stejne, vsechny dostavaj stejnou cocku. Je to o lidech, pro me je to auto proste vlastni :kol-31:

Znova rikam, brano obecne. Vyjimky potvrzuji pravidlo.

Dneska jsem večer na okresce předjížděl náklaďáka když jsem byl skoro vedle něj, tak z ničeho nic vybočil doleva a natlačil mě na obrubník....Měl jsem co dělat, abych to ubrzdil, kretén blbej....absolutně nechápu, proč to udělal, nic tam neměl. Už když jsem jel za nim, tak jel hodně po prostředku, byl snad vožralej magor. Troubil jsem jako o život, střílet jsem nemohl....V autě manželka a děcko samozřejmě. Proti nic nejelo.

Bezna praxe na silnicich, neunesl, ze ho neco predjizdi a je to male. Jak by rekl Kokta porid cisternu a nestane se ti to - Civava x Labrador :D, byl jsi v roli stekanatku.

Jojo, tyhle čidla strašně nesnáším....na jedničkovém supu mi odešlo čidlo na zámku dveří a musel sem za bůra kupovat celej zámek :(

Vzpomente na prazsky sraz jak jsem predvadel samostatna cidla na karoserii u Hyundaie, ala udelej si sam za 5kc a 30 min prace. Na 01 se mi to stalo taky, dvere spolujezdce - kazdej s tim flakal.

@petře už sem našel další vady na kinder kár: když nechám svítít potkávačky a típnu motor, zamknu auto, tak furt svítí parkovačky. u O2 to komplet zhasne a nemusím ovladač dávat do polohy 0

dál po nastartování když necháš klíč v poloze, tak furt běží startér, to u O2 nejde nebo se mýlím?

U tech svetel mi to prijde logicke. Casto vidim v noci zaparkovany auto, kterymu svitej obe obrysky a to vcetne obou zadnich, kdyz to auto stoji tam kde by nemelo. V mladi jsem to s 01 praktikoval v lese take, auto bylo zamceno ale jen zevnitr (rozdil v tom byt muze). To ze jde rozsvitit jednu stranu vim - to jsem videl jen parkrat.

motosi: u 3.6 se přehodilo na zimu(klasický 17" continental T810 sport), kola byly klasicky vyváženy před přehozením, kolem 120-140 to klepe do volantu celkem dost. u letních to nedělalo, ani když sem jel maximálku.

já tomu nerozumím.

stejny problem, vyvazeno a volant po prezuti jen na dalnici lehce vibroval, az pojedu priste, tak jsem zvedav jestli se to uz zpravilo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

KOkta je testér, co to vydrží. U XJohnyhoX testoval elektrickej kufr do doby, než ho Johny vyhodil od auta :D  Teď se chystá u kinder auta u Petrra testovat startér, bude klíček střídavě dávat do polohy startování za běhu motoru a poslouchat co to bude dělat :D

 

U oktávky naštětstí tohle nejde, pač jak u benzínu kolikrát neslyším motor, stalo se mi omylem, že jsem ho chtěl nastartovat...naštětstí na to výrobce myslel. To se u ropáka stát nemůže, tam je motor slyšet i přes sluchátka a i kdyby nebyl, je to cejtit ve volantu :D a cvakaj ti zuby :D, jak se auto celé otřásá....

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radiusi, to ti nevibroval volant, ale klepaly se ti pazoury strachem v té rychlosti, pač tvoje kárka s muším motůrkem není na takové extra vysoké rychlosti stavěná....Navíc a na to pozor....se ti více sjíždí gumy :D

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ještě že ty vibrace nemáš u O, jinak by Ti ho zabavila manželka a měl bys útrum, jezdil bys jejím Fiatem Punto. Proto většinou taky ty TDIčkáři žárlí na svoje auto, páč si přes ty vibrace získá i jejich manželky a to pak vede k rozvodům. tedy chceš-li si manželství zachovati, tak TDI nekupovati.  :kol-28:

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se klepe zimou. Hele Kokto nezatajil si nám něco? Poslední dobou si až moc ukecanej okolo toho Seata, že ty jsi prodal Běláska a koupil toto. A tady nás lakuješ abys mohl být furt v klubu, páč na katalánce zde moc příznivců nenachytáš. Chápu, že sis splnil sen DSG s 1,6TDI 66kW v plný palbě, ale nám to tady nemusíš tajit. Jinak jsem viděl někde na netu tu 7st. DSG převodovku a to je tak maličký, že je to až k neuvěření se to půdorysně vleze na list papíru formátu A3.

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radiusi, to ti nevibroval volant, ale klepaly se ti pazoury strachem v té rychlosti, pač tvoje kárka s muším motůrkem není na takové extra vysoké rychlosti stavěná....Navíc a na to pozor....se ti více sjíždí gumy :D

Jel jsem v mezich doporucenych vyrobcem. Nebudu se tu verejne priznavat, smiraci jsou vsude. A ke gumam, mas nekde nejakej clanek, kterej by to popsal? Dle meho sjizdeni gum je stejne. Zalezi na delce trasy a napr. ostrosti zatacek, ale na dalnici jsou male, sjizdeni bude zanedbatelne. Faktoru je vice, zanedbavam je, beru v potaz plynulou jizdu.

Kokta Laurina nechal rozmnožit s Passatem. Dopadlo to stejne jako minule, auto vejpul.

Editováno: , autor: Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, jsou to buzna kárky, i když myslivec vypadá lépe. Nic na tom ovšem nemění ten fakt, že tahle auta jsou pro padesátiprocentní jedince a pro holky na nákupy do Metropole. Kokta je někde :kol-46:  mezi nima s tou trvalou :D :D. Nebejt těch jeho prořídlejch dětských fousků na bradě, skoro bych mu říkal paní Koktová :D

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...