Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

pro Klinta: to víš TDI to vydrží, ne ta tvoje sekačka foukaná větrákem do trouby!

http://www.auto.cz/video-kompletni-rozborka-vozu-skoda-octavia-po-500-000-km-84322

To jsem četl v pondělí ve SM - spodek motoru jako nový, ovšem hlava a hlavně ložiska vačkových hřídelí po smrti a to dokonce už druhá várka. Nic není dokonalé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to šmejd a brak :) To jsem měl o koncernu lepší mínění, začíná se vytrácet....

 

Pawouk: to TPI, týkající se těhle motorů a jejich žravostí oleje mám vytisknuté a budu jim s tim mávat před nosem ;) Týká se to motorů do 10/2011

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje sekačka má značné upgrady a právě ultra longlife kroužky :D

 

takže pawouk má příště od tebe koleno proplacený, že ti našel TPI! Ale dej si pozor na tajné kombando z Mladé Boleslavy, aby tě pak nesvázali, nedali ti pytel na hlavu a nevyslíchali tě, kdes ukradl přísně tajný dokument!

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted by bylo fajn kdyby rozebrali 3,6 FSI po 500000tis. Kdyz tak ale koukam co vydrzel motor, ale i auto z roku 2004 a presto mel takove zavady. Co pak asi vydrzi auta dnes vyrabena. Polovinu a to prehanim vic ani tuk, vse se sice da opravit, ale to uz budou takove palby ze se to davno nevyplati.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hoblíkův táta má najeto cca 250k km na 1.8 TSI O2, pak na foru byly nějaký firemní dá se tam dočíst v sekci 1.8 TFSI. taky sem v bazaru na netu narazil na 1.8 TSI laurinu a měla za 3 roky 200 000km a dle vypisu servisních prací nebyl měněn motor ani rozvody nikdy...

 

na dieselpoweru skočila někomu i 3.6, vzala pár ventilu tak je povyměnil a prej ok... je to hold všude stejný,  asi jako s 5.2 FSI ;)

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to mi ho vyndej, uz tedy zbyvaji jen ty ameriky. Tam jsou servisy predepsany co jsem cetl na strankach prodejce amerik u Klecan co snad kazdych 10tis. Jak Fordy, Ram, Dodge atd. Ropa zlevnuje, ta co? Jen cesti benzinari asi nesleduji zpravodajstvi. :D

Editováno: , autor: Petrrr
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zase jsou lidi co jinde netankuji a kein problem. Clovek nevi co si ma myslet. Ono je i fajn ze maji jednotnou cenu pro celou CR. Nevim jak benzin ale nafta, stryc ma tu autodopravu a kdyz natankuje ono, ma to hned u kamionu misto 32l/100 35-36. Nekde jsem cetl ze snad vykupujou hmotne statni rezervy Nemecka pred dobou trvanlivosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...