Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

jinak Motosi, myslim si ze driv nez STK te rozdeli nejaka levna zalezitost az se posere kolem motoru atd. Kdyz uz ted cvaknes 30citku za blbej retez, nevim kolik bys cvaknul v Tvem servisu treba za rozstreleny motor, synchrony prevodovky, vykrakanej haldex apod. Proste opravdu nejakou vetsi zavadu, ktera muze v dnesnich kvalitnich vozech nastat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukam na CT24 ze vam v Praglu zamrzaji tramvaje, trolejbusy atd. Jeste ani zima nezacala a trocha ledu Prazakum staci.

Stanmar to urcite krouha ICarem bokem. Cekam kdy vam tam zamrzne metro :lol::'>

Ten Clintovo letistni holub opravdu nekecal.

Radius presel do utoku a prezouva a pneu s hroty. :D

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A vis co je zajimave? Uz jsem nad tim premyslel hodnekrat, ze tehda i mohl. Treba v Lanech jsem se v parku potkaval i na 1 metr na prochazkach prezidentu jak Havla tak Klause s plne nabitym SA vz. 61. Kdyby nekomu ruplo v hlave :D Jinak plati samozrejme prisaha. Slouzim vlasti :D.

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, jo, BUFÍK, můj sen. Někdo hold má a někdo hold nemá. Na tom je postavenej ten kapitalismus, aby ty co maj měli, musí na ně dřít ty co nemají. :kol-28: 

 

Jinak tchýně o5 koupila stírací los od sazky za 300 a zase vyhrála, tentokrát ne 10tis, ale jen 1500, ale i tak potěší. Já koupil los a hádejte co jsem vyhrál, hovno. (popravdě to byl sponzoring od tchýně, já bych 3kila za to nedal)  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zase, Ale abych byl za frajera, přiznám se, že i já minulý týden od středy ulehl s nějakou virózou lehčího rázu, horečky jsem naštěstí vysoké neměl, ale v krku, jako by mě tam škrábala koktovo trvalá. My tady ovšem na západě, zrozený žárem bitev, kde země zrodila hrdiny chodíme do práce i v tomto stavu, páč by na chleba nebylo. To jenom v Práglu lítají pečený holuby přímo do úst, v přáípadě Motosmana pečená selátka. V SO už jsem byl relativně fit, dopotil jsem to na oslavě svých narozenin. Hold už nejsem nejmladší, Koktovi bych mohl dělat druhýho strejdu. :kol-98:

Jo tos trefil, pravidelne koukam, ze u Casablanky (snad se tak pise) na Zizkove jsou opravdu pod tou budovou peceny holubi.

Jenže to co je dneska je abnormál, venku prší a hned to mrzne...to je uplně nejhorší kombinace. Na autě se tvoří souvislá vrstva ledu, bohužel i na silnicích.....Ještě, že nikam nejedu. Prostě všechno co se vysouvá zamrzne ledem...nevidím na tom nic zvláštního, to se děje u všech aut. Spousta lidí neotevře ani nádrž a někteří se nedostanou ani do auta (viz VW CC)

Neotevřít dvere? Co to je? Chce to posilovat. Chytnes za kliku a trhnes ;D. Ja to delam tak, ze kolem dveri oskrabu led a kdyz nepomuze. Tak pak vlazna voda.

Jj i ty nuzky maji expiraci :D. Ja kupuji rovnou novou celou, dle data expirace cele lekarny. Ta folie uz by pak holt neizolovala. :D

Otevri lekarnicku a zjistis ze na obalu je psana expirace 12.2014 a kdyz vytahnes jednotlive dily, tak obvykle prvni na rade je treba do 5.2015 a posledni treba az 12.2015. Co to znamena? Klamani spotrebitele.

Jo presne tu jsem kupoval pred mesicem manzelce, sam ji mam v Blue Shot. Nejlepsi kauf. Akorad kupuji rovnou textilni variantu.

Ja mam zas rad ty plastive obaly, davam si do toho "hracky" na pc a na letovani.

Tak dnes jsem se dostával a odledovával auto asi 25min. 4mm vrstva ledu.

Ja mel hotovo za 30s, stacily 2l vlazny vody. Sterku ani skrabku jsem vubec nevytahl. Ani ve sluzebaku nic nebylo asi pocitaji s tim, ze to clovek bude lovit ve vicku nadrze.

K technologim 03, musim dodat, ze elektronika jde dolu. Cenovy rozdil elektroniky 03 a 02 je nula nula prt. Spis bych i rekl ze 03 ma elektroniku levnejsi, ikdyz je ji tam treba i vice (ale nemyslim si). Skodovka nepoužívá hi tech cipy/kontrolery - cili nizka cena. Dale nakupuje ve velkem - nizka cena. A za dalsi, veskere jednotky (podvolantova, tempomat, atd atd.) je porad jeden a ten samej kontroler, jen s jinym programováním a jen s jinejma vyvedenejma nozickama a v tvarove jinym pouzdre - nizka cena. Fakt je to takhle panove kdo tomu rozumi, ten vi.

Priklady za vsechny:

Kolik stal procesor 486 pred 25lety? Dnes vykonejsi procesor obdobneho charakteru koupis asi za 200Kc a je nasobne lepsi.

Ja si v cine pred 8 mesicema koupil arduino za 60Kc, vcera koukam a stoji 48Kc a je horsi kurz dolaru. Leti to raketove dolu.

Displeje to same, stejny je levnejsi a lepsi model stoji stejne.

Ja jsem si treba koupil pred 15ti lety 17" lcd za 30tis, dnes stoji dobra 22"ka 2200Kc a parametrove a spotrebou tu moi 17tku zabije. Ale nutno dodat ta moje 17tka stale fakci a ma nalitano pekelne hodin. Trubice zatim sviti perfektne obraz neni nazloutlej, alespon ne nejak viditelne/rusive.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyfasoval jsem 03 2.0 TDI a tenhle motor je fakt paradni (Pawouku porad nehanim a chyby nehledam objevuji se samy). Klepal jsem na tapec, no je dutej ale netrapi me to. Zrcatka sice nejsou tak tragicka, jak jsem mel vzito, ale je to mizerie, zase si mi vpravo schovalo auto, videl jsem jen ze sviti, ve dne bych o nem nevedel. A v levo zase mrtvej uhel je fakt mrtvej, 02 tim netrpi tak markantne. Na zrcatka si musim davat fakt pozor.

Srouby pod volantem, vsiml jsem si jich, kdyt Stanmar privezl na sraz tu samou Oktu. Sedl jaem ai do zadu abych videl kolik je mista kouknu na palubku a ty stribrne srouby doslova sviti nic jsem cilene nehledal. Sel jsem se tedy podivat bliz, proc se to deje a hned jsem to zjistil, neni tam ta cerna folie. Cili reseni, dat folii nebo natrit na cerno, oboji vyjde cenove stejně proto se na to vykakli.

Ja prave koukam na auto jako Laik a tohle prave laik vidi. Co laik nevidi, tak je naprava a kvuli tomu tuhe nastaveni a elektronika. Kdo si mysli ze toto reseni je drazsi nez multilink tak je vedle. Musim ale uznat, u 2.0 TDI jsem si rikal jestli nema multilink, razy jsou male, chovani na silnici dobre, retardery v norme. Jo u tohodle auta mi vlecena nevadi. Je to mozna tim ze diesel je hlucnejsi nez benzin a tak to duneni od napravy neni tak slysitelne. Dnes jsem ale vymet douru a uz jsem byl doma, ma vlecenou napravu auto uskocilo do strany a celkove byla z niceho nic stabilita nula. Ihned se to tedy srovnalo ale 1s jsem nechapal co se deje - tim multilink netrpi.

Sledoval jsem i Clintuv tres rukou a ma pravdu. Na volnobeh volant vrni, presedal jsem z benzinu a cilene jsem se na to zameril, tak jo nebylo to prijemne. Pri rozjezdu a zhruba kolem 1300ot volant prestal a citil jsem lehkou vibraci pedalu, pak to zas odeznelo a preslo na chvilku zpet na volant a u 1500ot uz bylo vse klidne. Pidi vrnel volant, ale to uz bylo minimalni. Vzhledem k tomu ze mi to driv neprislo, tak bych to nevnimal jako problem. Nechci na 03 hazet spinu, pouze upozornuju na fakta a myslim, ze VV udela lepsi sluzbu za stejny penize (jen ma Golf krapet mensi karoserii) a jako rozumny kompromis mi prijde Seat, tot vse.

O koupi 03 premyslim jako Clint, tak si to chci osahat. Ale aktualne to vidim minimalne na FL, ale spis neco jineho od koncernu, Skoda me proste zatim nepresvedcila. A podle toho co je videt, se 2x tolik obavam toho, co videt neni. Ale potrebu menit auto nemam, tedy dokud na nej Kokta nesahne a neprekoduje na motor z Fava. Navic proti hrajou i kradeze. Servis porovnam s Hyundaiem az bude, ale podle teorie bude Hyundai drazsi. To vse rozhoduje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...