Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Aby pawouk jezdil bezpečně! http://www.autoforum.cz/zivot-ridice/kde-praha-ryzuje-na-pokutach-tohle-jsou-nejvynosnejsi-mista-mereni-rychlosti/

Návod pro USA jak řadit s manuálem! http://www.autoforum.cz/static/download/Jaguar_Manual_Manual.pdf

Tak už vyhraj ten euromilion Petříku! Mustang GT350
Atmosférický osmiválec, manuální převodovka, samosvorný diferenciál a pohon zadních kol. V Americe za 53 000 USD

10628750_314516558754855_703273957379501

Editováno: , autor: kokta7
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

KUUUURVA, to je nabíječka. Na Ameriku docela palba, to u nás to bude tak za 1,5 míče. Mustang se má prodávat nově ofigo i v Evropě.  Jde, aby se toto někomu nelíbilo? To je jiná než tyhle naše Evropský papíráky s optimalizovanýma cenama a emisema. Tohle Clinte v SSSR nemáš, ale můžeš tam jezdit novou Ladou :kol-48:

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kokto, kdo se nechá nachytat na usekovém měření, by se nad sebou měl zamyslet. Ani ne tak nad tím, že překročil rychlost, ale nad tím, zda se řádně věnuje řízení. Protože nevšimnout si toho je tedy "umění" - obvzlášť, když většina těch kamer je tady již léta - toto platí hlavně pro místní, nebo pro ty, co přes ty úseky jezdí často. Znám jich dost, co tam nechali nachytat. Toto prostě nikdy nepochopím.  :kol-32:  Mně tyto systémy naprosto nevadí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

radary: tak se všichni domluvíme a budeme v Práglu jezdit rok předpisově aby nevidělali ani korunu a mohli si ty radary strčit za klobouk. kurva to by bylo, když by najednou zjistili, že ten provoz kamer a radarů si na sebe nevydělá a ani do kapsičky měskáčů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

radary: tak se všichni domluvíme a budeme v Práglu jezdit rok předpisově aby nevidělali ani korunu a mohli si ty radary strčit za klobouk. kurva to by bylo, když by najednou zjistili, že ten provoz kamer a radarů si na sebe nevydělá a ani do kapsičky měskáčů.

A to je nějaký problém, jezdit 50/70/80? Já nevím, jezdí po Praze a nemám problém sledovat povolenou rychlost a provoz kolem sebe. Asi je někde chyba, ale ne u mě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě že v tý Praze tak často nejezdím, máte tam těžkej život. Já mám výhodu jak to tam znám méně, že tedy nejezdím podle paměti a tak mě záměna 70 na 50 nevykolejí. Jinak adrenalin to občas je, jak totiž Pražák vidí jinou SPZ než s Ačkem, to je jako hadr na býka a když se 0,5s zdržíš na semaforu nebo jedeš před křižovatkou místo 50 45 páč třeba nevíš kam jed tak to je hned troubení, ukazování na prstech celou abecedu pro hluchoněmý atd. No a když se pak Pražák vydá do města kde to nezná, kde najednou nejsou semafory atd. tak je takhle maličkej  Tady na západě je ráj pirátů, občas nějakej radar ve větším městě jinak nic.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.auto.cz/kladivo-na-ridice-pardubicky-kraj-koupil-spickovy-radar-za-850-000-korun-video-84451?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook

 

Takhle se v Česku řeší situace se silnicemi, které nejsou stavěné na takový provoz. Místo toho aby to dostavěli do Brna či do Mohelnic, tak kupují nějakou 1.4 TSI s nějakým trapným radarem, to hold vyřeší bezpečnost.

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pravda, ja mu ji za 150 tis prodam, bude ted mit 4 roky, 32tis km a dostane darek Nathalka 12 svuj prvni neautorizovany servis a v lednu prvni STK. Jinak ma krasny slic od klice pres bok, odreny oba zadni rohy blatniku atd. Neber to. Novou Thalii uz nekoupis, uz se nevyrabi. Leda Dacii Logan :D

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...