Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Já netvrdím, že je Ford nějaká echt kvalita, ale začínám si myslet, že to bude podobné s koncernem.... :(

 

Dneska jsem byl nakoupit zase flašku oleje v autorizáku. Protože byla sobota, tak tam nebylo vedení a panovala tam taková dobrá nálada. Veselí servismani seděli s ženskejma od příjmu u výdeje materiálu a klábosili.

Když jsem poprosil o litr oleje a dodal, že na měsíc to vydrží, začali se chechtat a ta jedna mi povidá: nemáte náhodou 1,8?

 

Povidám, že jo a že asi začnu tahat cisternu oleje. Pak mi řekla, že to dobře zná na své oktávce, když jsem jí řekl spotřebu oleje, měla to prej ještě horší. Pokecal jsem se všemi, co tam byli a doporučuli mi ten škodováckej "med", prej se to vypláchne, naleje med, pak prej ujede 15km a zase nějakej proplach či co....moc sem to nebral, ale údajně jí to hodně pomohlo a vydrží to cca 40-50tis. km.

 

Co se týče rozvodů, tak servismani povidali,  že prej tam 3x měnili na 1,8 TSI celej motor a pokaždé ho cvakala Škodovka. Řekli mi, ať se s výměnou rozvodů nedělám, když prej to skočí, daj mi novej motor. Platil bych jen práci a to mi řekli cca 4-5tis Kč. Což prej vyjde levněji než moje výměna rozvodů.

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však ti brzo něco bouchne, po tom mega čipu a tvém stylu jízdy. Už se to vaří, to se neboj :D :D Budeš se dovolávat všech svatejch z MB :D

 

To se budeme potom smát, s Petrrrem bouchneme šampáňo ;)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nic není, to jsou prkotiny, já dneska zase dolil přesně litr oleje :D :D

 

Tentokrát už to znamená spotřebu 1 litr/ 800km....to už není prdel, fakt už sem koukal pod auto, jestli někde nevytekl..... :( Rapidně se to zhoršuje, mám obavy, jestli tam vůbec nějaké kroužky ještě mám.

 

 

Takže, žádnej med, ale váhovka, co nejdříve. Zejtra to pojedu projednat se šéfem servisu.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nj....tak já to ani prodávat nechci, na nové stejně není. Navíc s motorem jsem jinak (spotřebou, tichostí, výkonem  a pružností) spokojen - za diesel bych ani tak neměnil. Ale tohle musím prostě vyřešit ;) , i kdyby čert na koze jel.Tohle mě tedy sere. Samozřejmě, až to bude případně rozhozený, šoupnu tam rovnou novej napínák.

 

Až mi pochystaj ty kroužky, tak mi rázem přikluše 50 koní :D

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...