Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

kušuj Petře, když se zakládal Clintův klub, tak jsem zpočátku jezdil, teď je toho fakt hodně, v práci, doma, nezastavím se a když už by to šlo a hvězdy mi přejou, tak mám auto v servisu  po nehodách, bych se na to nejraději....

 

OZI: nic akutního, jen se ptám, kdyby náhodou jsi se tady pohyboval, že bys mi zapl ostřikovače světel (zatím jak nemám nivelace to mám vyplé, ale po každé jízdě v tomhle počasí musím mejt skla...

 

Jinak do Berouna bych mohl možná zajet sám, koukám po RS předním nárazníku a v Berouně je nějakej chlápek co tam toho má spoustu na internetu, akorát teď nemá bez parkováku, takže čekám až bude něco mít... Neznáš ho náhodou, nebo nemá někde poblíž Tebe nějakou tu halu s dílama?

Editováno: , autor: Stringo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam na Vas dotaz, panove.

 

od pulky roku 2014 se do O3 davaji dvere s vetsim otvorem na mechanismus otevirani kufru (to tlacitko). kdo ma kameru, tak ji ma prave na onom miste. ja mam jeste "stare" dvere, takze kdyz bych chtel kameru, musim si upravit ten otvor (zvetsit). bojim se ale, jak se udela takovej zasah, ze by to mohlo chytit a mohl by s tim byt problem. co si o tom myslite?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mě lakýr řekl že tyhle zásahy rád nedělá a všechny na to upozorňuje, že to stojí za houby, naruší se původní vrstvy a oni už nejsou schopni je takhle udělat jako to je z výroby  :kol-32:  viz mnoho případů s dodělávanými hagusy na OII, nespočetně krát jsem se ptal lidí co to dodělávali, jak koroze a všem to kolem kvete, ano není to za rok, řekněme horizont 3 let, ale i tak... Zkusil bych pohledat jinou alternativu (např.kamera výměnou osvětlení SPZ jako to je u OII možné... Nebo sehnat na netu novější dveře, které už mají větší výřez  :kol-31:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemuzu najit, jestli se to tady nekde resilo, ale chci si koupit 19" EXTREME z RS na leto a chci je zapsat do TP. potrebuji typovy list, kde ho ale vemu?

 

autorizovany servis = nevim, nejde, nemame, nevedeme.

info email Skoda = neodepisujeme

 

mate nekdo zkusenost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedině výrobce, nebo poptat tady na foru, kdo ta kola řešil, že by ti ho nascanoval  :kol-31: Musíš to mít s vyjádřením TUV.  Pokud ta kola budeš kupovat v ŠA dostaneš ho automaticky, pokud z druhé ruky, chtěj ho k tomu, výrobce ho totiž nemusí vystavit dodatečně (hodně lidí se takhle nachytá na netu, když si koupí kola co nemají v TP a řeší to dodatečně, posuzuje se totiž konkrétní typ kola s konkrétním typem vozu (i motorizace apod). to vše posvěcené TUV. Není to sranda dopisovat si ráfky do TP  :kol-29:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, mám problémek, potřebuju zjistit jaké mám č. BT jednotky, ale nevidím ten štítek, mám ho asi na spodní straně (nebo mám v držáku tu krabici danou obráceně možná) a nechci to všechno demontovat, vyčtou to v servisu z PC?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stringo z PC to vyctou

 

Paradox.f s temi Extrem budes mit problem. Nikdo ti na tve auto neda TUVko (mysleno skodovka), jedine primo vyrobce. Nejlepsi je najit si nejaka aftermarket kola, ktera dela Ronal, ti jedini zasilaji TUV i mailem a bez dokladani nakupu, a poprosit je o zaslani. Pripadne se to da trochu poupravit ve photoshopu :) no a pak uz jen dojet nekam kde mas zname na STK a kontrolniho technika K (dovozy), aby ti to potvrdil.

Pokud nikoho takhle nemas tak zkusit sehnat na pujceni sadu, ktere to odpovida a tu tam vzit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...