Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

skodaforum20: protože ta auta mají elektronickou park. brzdu. jinak co psal pawouk je pravda. Elektronická park brzda je největší voser pod sluncem, říkal mi to můj mechanik, když se to vysere, jako že se to vysírá a to často, jsou to rakety.

Mel jsem ji na dvou autech, jedno 264tis. km pri prodeji a druhe cca 130tis. km a ani jeden problem.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, jak to popisuje kokta, tak to má asi nějaký význam. Jinak to servo na Passata stojí 8200 Kč a jsou tam dvě.

U posledního modelu jen 7400.

 

Ad poruchovost - no já to právě vidím z druhé strany, protože už jsem několikrát sháněl čísla těch motorků lidem, co jim to zlobilo. Cena byla pro ně přímo fascinující. Tak už to třeba mají vychytanější, co já vím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono tyhle fičury jsou vždy něco za něco. Když to funguje, je to paráda. V opačném případě je to frontální útok na peněženku. Já jsem asi poněkud skeptický v těchto věcech, přesně podle rčení - co není v autě, to se nemůže podělat. Holt vývoj jde stále rychleji vpřed. S tím nic neuděláme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přesně pawouku, co tam není, to se nerozbije, obzvláště v dnešní době úspor. Vracíme se z5 postupně co se spolehlivosti týče. Hold Š120 byla olenička už z výroby, v 80tis už si musel dělat repas motoru atd. a ta doba se vrací, s tím rozdílem, že dnes už se ti repas motoru nevyplatí, tak půjdeš auto strčíš ze skály a budeš kupovat nový. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

škodaforum: Patriku přesně tohle sem myslel, když už mám automat který mě má ulehčit cestu, tak ať je to kompletně. Tzn i elektrickou ruční brzdu i autohold. Ideálně ještě s fronta assistem s stop and go, pak uznávám že tato kombinace má velký smysl. Což už konečně u Superba 3 půjde!

viz fotka: Skoda_Superb_III_2015_nova_interier_prvn

Editováno: , autor: kokta7
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zaplat pan buh, ze Superb nebude mit tu hruzu od Prassata s tim displayem misto budiku. klasika je klasika, samozrejme daleko levnejsi a jednodussi

spis jsem zvedavej, co mu daj za motory. V6 bude pryc, to tam zase zustanou potapany 2.0TDi, ktery spolu s automatem a 4x4 z toho opet udelaji luxusni limuzinu, kterou predjede i plne nalozenej Rapid s polovicni spotrebou... to zase bude pecka :kol-34: jsem zvedavej, jestli mu daj aspon motor z O3 RS (TSi)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...