Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Obhajovat naopak budete vy, proč jste ještě TSI neprodali  :D  :D

 

Já jen doufám, že tam nebudu s TDI sám  :D (Tomiikk mě nezklame, ten kope za stejnou ligu)

 

 

Jenze Tomiikk ma porad TDI  :kol-34:

 

A vis pro jsme neprodali TSI? Protoze ta nase jezdi a nejsou porad v servisu  :kol-46:

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo Clinte a Petrrra s kinder autem na oficiální sraz nezvi, navážel se do mě, tak mu to musím zatrhnout  :kol-44:  Tohle si nesmí zvykat, jestli ho pozveš a napíšeš do seznamu, dám ti BANána!

 

 

Petrrr: no máš pravdu, podívej co napsal Pawouk, já ho musel poslechnout, to víš, nechci si rozhněvat moderátora, jako jsi to udělal ty :)

 

P.S: příspěvek pawouka nehledej, on ho mazaně smazal, ale já to zachytil ;)

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petrrr: no máš pravdu, podívej co napsal Pawouk, já ho musel poslechnout, to víš, nechci si rozhněvat moderátora, jako jsi to udělal ty :)

 

P.S: příspěvek pawouka nehledej, on ho mazaně smazal, ale já to zachytil ;)

Clinte, na to bacha, vymýšlet si citace a ještě moderátora, je příliš vysoká hra i na tebe. Tohle tady nechci vidět ani ze srandy. Všechno má své meze. Někteří by si to pak mohli vykládat tak, že zpětně mažu a upravuji svoje příspěvky. Nebo toho BANána skousneš nakonec sám.  :kol-48:

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je fuk. Mně nevadí když si tady ze mně jako Pawouka utahuješ (stejně tak činím i já vůči tobě) a kolikrát je to docela i drsné, ale tahle fabulace se mi už moc nelíbí.

 

Kokto, kritika je něco jiného.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pawouk je v klidu, alespoň se umí chovat ;) vždycky jsme se domluvili, když sem psal kam sem neměl :D a spamovali jsme tady vše, dokud božského pawouka nenapadlo udělat naší hospodu :D

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vždyť by mě z vás kleplo, nebo už byste měli dávno banány všichni. :kol-28:

 

Pawouk je hold drsnej moderátor, nesnese žádnou kritiku! :D a doufám, že tyhle naše plky do tmy nikdo nebere vážně.

No z nás několika určitě ne. Ale nikdy nevíš, kdo to tady čte a nerozumí tomu. Jsou tady různí experti. :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to by byl božský klid. kol11  Na místo koktových šifrovaných příspěvků bych se ponořil do studia literatury o středověku. kol117  A i toho našeho kinderkára jsem musel vychovat a donutit si vytvořit vlastní téma. A jak se cukal. :D

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...