Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Vždyť by tě to sežralo a stáhlo z kůže :D  Co by si s tím dělal? Navíc tě spráská kdejaká 1,8čka :D Brečíte tu všichni nad 7 litry na sto a tohle bys koupil?

 

Za další, užovka SII bude za chvíli starej pekáč, vždyť už končí a začíná nová éra SIII ;)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hm klintíku, je vidět že si s tou 3.6 nikdy nejel a asi nikdy s autama co má větší objem a válce....  hm, že by to auto nějak žralo mě nepřijde, spíš nadávám co žere ta moje 1.8, která nemá 4kolku ani DSg  a je menší.

myslíš motosovu která jezdí na 30000km servis a 90000km svíčkoví servis? :D

 

hm, u tebe je asi i O2 zastarála, ted už i S2 :D 

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.autoforum.cz/zajimavosti/17-aut-ktera-je-treba-koupit-dokud-to-jde-od-r8-po-superb-v6/

Budeme muset usporadat zadusni msi. Kurva kde vzit alespom mic abych sel pro S2 3,6. I kdyz s DSG, cas tlaci. Nebo pockam a koupim po Motosovi za 250, lepe servisovanou bych asi nenasel.

jj, krasna vecicka, ale to GT4  :kol-29:

 

Vždyť by tě to sežralo a stáhlo z kůže :D  Co by si s tím dělal? Navíc tě spráská kdejaká 1,8čka :D Brečíte tu všichni nad 7 litry na sto a tohle bys koupil?

 

Za další, SII bude za chvíli starej pekáč, vždyť už končí a začíná nová éra SIII ;)

nad sedmi litry si brecel jen ty - ale oleje  :kol-46:

 

a navic, lepsi stary a overeny pekac nez novou vyrobu, kde je spousta chyb  :kol-25:

  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím jak chceš vychytat šetření, eko nesmysly co máš i ty start/stop a nějaká rekuparece píčovin, plastovou vanu s plastovým vrutem atd atd... změn tam tolik zas tak není, to sám víš nejlépe. 

 

nevím proč by mu to muselo žrát, ozák stejně s tím autem moc nejezdí, tak dyžtak ho to bude trápit za dlouho.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Motos se svym zpusobem jizdy jezdi s 3,6 DSG kolem 10. S opolovinou mensim a lehcim autem bez DSG O2 jezdi za 9, trochu nepomer ne? Navic ta 3,6 ka bude jezdit kdyz davno ani tvoje oturbena TDI s DPF nebude. Co ma nebo bude mit S3 navic krom bezpecnosti klidne ozelim. Ja vic jak klimu, xeny, okna v elektrice, tempomat a takove bezne veci nepotrebuji. Jako treba key les nebo jak se to pise, ktere funguje ze stejne nefunguje. Sup ma multiling, buh vi co bude mit S3 a v jakych vybavach.

Editováno: , autor: Petrrr
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Superb je k smichu a vubec cele to, jak se v koncernu postupuje :) vrcholovy modely jezdej se zastaralou technologii (VW Touareg, Bentley, VW Passat, Superb), pricemz ty nizsi si vozej zadky s tim nej, co koncern nabizi. nehlede na to, ze pak treba Superb prijde a nedostane nic extra navic, oproti sve chudsi pribuzne. a motory? ani nemluvit, radsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak z toho příspěvku nějak nechápu na co narážíš. Nezdá se mi, že by OIII byla v něčem lepší než připravovaný SIII, nebo že by VW Passat VIII měl zaostávat za Golfem VII.  :kol-32:

 

Je pravda, že mezi automobilkami v koncernu je jisté a znatelné seřazení a že Superb má horší a starší prvky než Passat, na druhou stranu Audi je kastově nad VW, tak to v koncernu je nastavené, ale že by v automobilkách napříč modely nebylo uspořádání takové jaké má být se mi nezdá.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jestli bude ten 200kw 2.0 TSI tak to pojede slušně popřípadě po čipu, jde o to co to vydrží a budou mu chybět 2 válce no... 

 

klinte nemam metr a instalovat metr na mobil se mě nechce. tak aspon něco na porovnání.

IMG_20150207_093537.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...