Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Mam nastavene dva kontaktni telefony, ktere kontroluji.

 

Nastaveno je to tak, ze vyjizdeji kdyz auto hlasi alarm, ja se neozyvam na mobilu, nebo jej nedeaktivuju. Pripadne pokud najednou zmizi z dosahu GPS i GSM.

 

ano muzou uctovat falesny vyjezd, ale za rok a pul uzivani sluzby se mi to jeste nestalo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se díval na jeho další videa hlavně z osobáku. To je přesně ten typ, co vytváří zbytečně nebezpečné situace, právě z těch důvodů, co jsem napsal. Jako profesionál by se měl chovat jinak. Tady se není o čem bavit.

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petrrr,

Docela i souhlasim, ale jeste bych doplnil, ti co bydli mimo Prahu, projektuji, maji dite, zaplacene bydleni a noveho Rapida... sen kazdeho Prazaka. Kolik stojej sluzby? 100kc na hodku elektrikar, v Praze 600 nejlevnejsi + doprava (obvykle jednou tolik, co mu vysolis za praci)

Clinte,

Teorie dobra, ale zapominas, ze 90% Octavii zabezpeceni ma, takze uz moc neni co vybirat... navic staci trocha dusiku a maly kladivko... cca 10 sekund?

Uz jsi nekdy videl krast auto? Hodne kradezi je ve dne, neni to tak podezrele. Ale souhlasim, minimalne pro ten pocit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... navic staci trocha dusiku a maly kladivko... cca 10 sekund?

Uz jsi nekdy videl krast auto? Hodne kradezi je ve dne, neni to tak podezrele. Ale souhlasim, minimalne pro ten pocit.

 

Tak zrovna proti dusíku už je systém imunní ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...